[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #3646
    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mis nimi?

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3647
      Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Satan.Klous

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #3648
        Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Isegi nl2 graph pole nii sirge :D

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #3649
          Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Kõige loogilisem tundub tõesti, et on bot ja midagi läks valesti

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #3650
            Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Koodis läks "true" ja "false" vastu pidi :D mängis käsi, mida peaks tegelt foldima PF ja post mängis õigesti edasi.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #3651
              Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Satan.Klous
              Ta tglt suht suur piider fris,huiab ja jebib koguaeg!

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3652
                Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



                Imelik oli veel, see et ma avasin 100% minraisega ja ta mingi vahe foldis insta vähemalt 50kätt jutti. Foldis ka koheselt kui sb'l oli, vahest mõned korrad limpis ja siis nagu autocheckis alati tagasi ja lõpuni välja, ka tugevate kätega ala KK ja ei valuebettinud mitte kordagi. Mingi 2x mängu jooksul avas vist sb'lt 4x. See oli kogu ta strateegia, põhimõtteliselt klikkisin endale blindi haaval terve ta stacki, aga imelikult põhjusel kui oli 1e BI ja nats peale ära andnud, siis sitoutis ja lahkus. Suht strange. Chat'is ei vastanud ka mitte kordagi. Asukohaks oli märgitud kazakhstan - ei tea mis masti mehed seal on Mõtlesin jah, et ei ole võimalik et inimene mulle vastu mängib. Väike sampel on ka mul nl200 FR'ist tema kohta kui aegajalt mängima olen juhtunud, suhteliselt tavalise tegelasena on silma jäänud va retarded betsized, suht tihti pre 4x open ja postflop PSB.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #3653
                  Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Kui viitsid, siis saada ikka report ära. Vaevalt, et teist korda sulle samamoodi vastu satub :P

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3654
                    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Krdi nüri oli ikka päev otsa passida ainult HU actionit oodates. Kuna ma ise väga regularidega praegu madistada ei plaani ja need kelle vastu mina mängida tahan ei accepti mind, siis pean vist ikka meelerahu huvides mingeid fullringi laudu lahti võtma. Üsna kindlasti otsustan kallimate kasuks, vb mõnel on ok aga mul on nii kuradi raske keskenduda kui ühes aknas jookseb nl200 ja teises nl2k, väiksemas limiidis kaob täiesti reaalsustaju ära HU lauad võivad lahti olla nagunii päev otsa kui kodus olen Jah olen muutliku meelega - tean, aga suhteliselt pikalt BE/alla arvestuse winratega toksimine on mindsetile nii faking laastav, tekib väga kiirelt tüdimus. Nii et homsest teen edasi seda mida olen seni osanud ja vana retsepti alusel

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3655
                      Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Kui viitsid, siis saada ikka report ära. Vaevalt, et teist korda sulle samamoodi vastu satub :P
                      Peaks inglise või eesti keeles?

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #3656
                        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Ainuke halb asi,et kui fr lahti ja juba ok lauad saanud ja järsku saad HUsse 1-2 meest siis kekskendumine kaob HUsse ära,paned FR kinni ja HU mees tõmbab tuld :)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3657
                          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Fullringis piinlen endiselt, hommikul sai algul normaalselt auku mängitud jälle, pärast põhimõtteliselt BE tagasi jõutud.

                          Nüüd õhtul oli suts vaba aega, sai proovitud ka miskit aretada, aga ei saanud väga laudu käima.

                          Siis otsustasin proovida HU actionit saada.

                          success

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ühe päris hea 6max, fr regulari vastu mängitud (the.nutspt - ilma punktita). HU's ei tundu kõige teravam pliiats olema(Ei tundu üldse adjustivat). Eks multitabeldamine pärsib tublisti ka reaalset vastupanuvõimet. Peabki hakkama tihedamalt regulare külastama, kes laudu tahavad alustada ja HU actionit acceptivad. Mingeid hulle tulemusi pole veel teinud, seega leidub ka paljusid kes mu actionit aktsepteerivad ja sellest ei tohiks puudust tulla.

                          Kahjuks põnevaid käsi pole postitada, kuna suuri potte praktiliselt ei esinenud. 3bettisin vist suht 0% ja proovisin potid väiksed/keskmise suurusega hoida ja blindihaaval ära võtta.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3658
                            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Täna sai NL1K's lifetime 10K kätt täis...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ja kui filtreerisin sellest HU...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sample ei kannata muidugi kriitikat aga nalja pakkus ikka selle nägemine...


                            Nädalavahetusel on plaan mängida mingitel aegadel, nii et loodetavasti kannatab kuu seisu parandada või siis vähemasti enesekindlust kasvatada et olen õigel teel.

                            Kuu kulgeb endist rada pidi, suht BE - väike winrate seni.

                            Kui kedagi huvitab siis koos rakebackiga rahaliselt +4.4K$

                            Endiselt hiiteri ootuses

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3659
                              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Täitsa pael....

                              Panin just sessiooni kinni, oli pandud linnuke et aknad kinni paneks kui blind jõuab, HU lauad kavatsesin lahti jätta.

                              Tuli FISH!!! ja võitsin esimese käe ja unustasin linnukest ära võtta ja insta laud sulgus järgmine käsi

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3660
                                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Mäng on läinud endiselt väga-väga vaevaliselt aga eile/üleeile pärast kaotatud sessiooni hakkasin mõtlema et kas on ikka ainult asi selles, et jooksen halvasti.

                                Kogusin natuke mõtteid ja mõtlesin paar kuud tagasi olnud perioodile, kus solid hiiteris olin.

                                Mõtlesin, et kas mängustrateegia jms on samaks jäänud.

                                Vaatasin HEM'ist üle erineva suurusega potid ja üsna kindlasti avastasin kuhu koer maetud on.

                                Olen täiesti veendunud, et jooks on tsipa kehvemapoolne aga see ei ole siiski kesiste tulemuste põhjus.

                                Hetkel ei taha veel rääkida milles asi.

                                Aga kui selles veendunud olen ja tulemused paranemise märke näitavad lähiajal, siis võin natuke rääkida sellest, mis mul elu keerulisemaks tegi.



                                Ja muide täna juhtus käsi, kus pidin kunnid foldima pre - ja tee mis tahad, ei mänginud kätt halvasti.

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $4(BB) Replayer
                                SB ($454)
                                BB ($720)
                                UTG ($160)
                                Hero ($482)
                                UTG+2 ($400)
                                MP1 ($700)
                                CO ($473)
                                BTN ($160)

                                Dealt to Hero K K

                                fold, Hero raises to $10, fold, fold, CO raises to $40, fold, SB raises to $92, fold, fold, fold

                                SB wins $94

                                Comment

                                Working...