[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #1396
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kas stop-loss 5 buyini 30 buyiniga NL200sse on halb? Liigud alla tagasi, kui NL100 jaoks 50 buyini.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1397
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
      Kas stop-loss 5 buyini 30 buyiniga NL200sse on halb? Liigud alla tagasi, kui NL100 jaoks 50 buyini.
      kui suur winrate siis pole paha idee, kuid kui lähed õnne peale välja et äkki tuleb hiiter siis ma koguks vähe suuremat rolli

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #1398
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        kui suur winrate siis pole paha idee, kuid kui lähed õnne peale välja et äkki tuleb hiiter siis ma koguks vähe suuremat rolli
        Sul on ju NL100 mõistes üsna suur winrate, aga lähed ikka 50st peale.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1399
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Eile ei mängind ja nv tuleb üldse vähe mängu vist.
          Varsti Viljandi poole ja hiljem Tlna, kunagi P saabun tagasi Tartu siis veits tahaks mängida.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1400
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
            Sul on ju NL100 mõistes üsna suur winrate, aga lähed ikka 50st peale.
            Mugavuse küsimus minu puhul. Esiteks laheb ülihasti praegu 100s et seda 200 BE algusega ara rikkuda. Teiseks tahaks selle EV ka katte saada ennem üles liikumist. Pluss Vaga hea kuu korral saab ka kerge swingi korral 200 edasi jääda ega pea mõtlema alla liikumisele. Muidugi ka ego küsimus. Kui suure winrate suudan saavutada, hetkel napilt puudu 50 omast

            Muutsi vahe oma mängu ka just enne upswingi ja tahaks et see kinnistuks ennem ulesliikumist

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1401
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Vb polndki kõige parem mõte, täna siis väga väsinuna sai väike sess tehtud...

              Stabiilselt sitt jooks või sitalt mängin...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3 nädalat siis läind see kuu ja hetkeseis selline...

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              midagi väga kiita pole aga muretsemiseks veel ka põhjust pole

              winrate siis hetkel 4.94bb/100, EV järgi 5.98bb/100 - bummides võiks siiski tiba paremat loota...

              koos rb'ga hetkel ca +1.5K$, mängind see kuu ~78 tundi

              loodetavasti tuleb kena lõpuspurt next week...

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1402
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Üsna swingine viimased 20k kätt :)
                Vast kuulõpus lööb hiiteri sisse :D

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1403
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Kuna järgmine nädal jäetakse nädalaks üksinda, siis sean ilmselt sammud olymspi või on kuskil veel võimalik live cashi või turnasid vms mängida Tartus?
                  Pole 100 aastat live mängind ja ei tea sellest midagi mis mänge ja mis summade eest siin võimalik leida.
                  Mis limiite tartu olympsi cashgames mängitakse?
                  Ja kuda mängijaid on?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1404
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Mis limiite tartu olympsi cashgames mängitakse?
                    Ja kuda mängijaid on?
                    mõned korrad käinud. 1/1 DC(nlh,plo,crazy).
                    räägitakse, et kuu alguses on mängud olemas ja reipamad, lõpus on raskusi mängu käimasaamisega.
                    tase - need korrad, mis mina käisin oli 2-3 solid mängijat - runnar, kupermann ja mõni äkki veel. ülejäänud olid pigem optimistid või ei teadnud reegleid(3JT,K,T laual ladusin rahulinult 33xx-ga iga tänav pot ja sain riveriks stackid sisse 5789 vastu, kes arvas rida hoidvat). 850bb poti saime teise härraga pre sisse ajades AA vs QJ jne. mõlemad nv-d 8+bi pluss olnud. ei olnud nagu julm heater ka, lihtsalt omahas võis vabalt 6. nutsiga sisse ajada ja avada tuli 12-17bb pre, et saada 2 vastu flop võtta, muidu oli terve laud lahingus. 5-6 mängijat 9st olid muidugi purjus või koomalähedases seisundis, mis tähendas aeglast mängu ja ila, niiet tiltcontrol pidi hea olema.
                    Last edited by vsiu100; 22.10.12, 11:29.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1405
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Lmao.. Su jutu põhjal on küll oly cashgame kullaauk :D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1406
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        viimane lause on priceless :)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1407
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Aga mis päeviti action käib?
                          Ja palju oleks soliidne kaasa võtta live cashi jaoks money?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1408
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            rohvel :)
                            alates 500 on soliidne IMO

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1409
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              kuni 800 kulunud kui sitt jooks või purju, aga vahel piisab ka 200-st, st ostad kohe 200ga sisse. Lauas vist sai Tartus ainult 50ga osta.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1410
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                ostad sisse max või niipalju, et katta suurim stack.
                                4-5 bi võiks ikka olla, oleneb mindsetist ka. ma ei suuda peale 5. bi kaotust tavaliselt solid mängu teha.
                                korra olen teinud 1/2 plo/nlh 8x200 buy ini(tallinnas), kui härra Käsperiga sain 4x õhtu jookul ds AAxx pre sisse ja iga kord pidin vanameistri paremust tunnistama(AK82, 3569 jms käte vastu).

                                Comment

                                Working...