Re: [NL100-400 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
best day vist

Kuu veel lukku ei lähe, homme teen veel ühe sessi =)
Positiivne on ka see, et nl400 jaoks on normaalne roll nüüd koos :)
best day vist

Kuu veel lukku ei lähe, homme teen veel ühe sessi =)
Positiivne on ka see, et nl400 jaoks on normaalne roll nüüd koos :)
T
4
J

Comment