Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Mängis vist 6maxi sellel ajal.
Väga kena areng tõesti ja jätka samas vaimus (ka päeviku updatemist) !
Mängis vist 6maxi sellel ajal.
Väga kena areng tõesti ja jätka samas vaimus (ka päeviku updatemist) !
Comment