[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2926
    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mängis vist 6maxi sellel ajal.

    Väga kena areng tõesti ja jätka samas vaimus (ka päeviku updatemist) !
    Last edited by virukunn; 24.08.13, 20:41.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2927
      Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Ma olin terve aasta supernova (3.5x), põhimõtteliselt kõik on 6max, arvutasin juurde ka stellari.

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #2928
        Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Ma olin terve aasta supernova (3.5x), põhimõtteliselt kõik on 6max, arvutasin juurde ka stellari.
        Oled mõelnud kah selle peale, miks fullring kõvasti paremini läheb kui 6 max?

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2929
          Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Ilmselt selles, et loomult olin/olen olnud alati suht nitt.

          Top range'i mängin hästi, nõrgema rangega jäin hätta ja mängus oli ilmselt päris palju leake(on ilmselt praegugi).

          Head mängijad kasutavad 6maxis palju paremini selle ära kui fullringis, praegu tunnen et mina abusen fr'is teisi regulare.

          Samuti ei tableselectind ma sisuliselt üldse, võrreldes praegusega öö ja päev.

          Fundamentaalselt ja käte lugemise poolest olen kindlasti nüüd palju paremaks ka saand, kuna kõrgemal limiidil koos paljude heade mängijatega mänginud ja neilt õppinud.

          Praegu tunnen, et saan 6maxis ilmselt okeilt hakkama. Samplet seda tõestamaks veel ei ole, aga tunnen ise et olen palju parem, kui olin.

          Eks lähitulevikku vaadates, kui highstakes roll koos on, siis üha rohkem hakkan ilmselt 6maxi mängima, kuna fr laudu lihtsalt kõrgemal suht napib.

          Kui lähima paari kuu jooksul(võimalik et ka järgmine kuu), nl1k roll koos on alustamiseks/shottimiseks, siis tahaks proovida nl200 päris välja jätta, ja keskenduda võimalikult kõrgematele limiitidele, siis pean kindlasti 6maxi regulaarselt juba lisama.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2930
            Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Sirvin uuesti praegu uuesti leatherassi raamatut "Treat your poker like a business" - olen seda varem lugenud aga teine kord on alati teise pilguga.

            Üks lõik raamatust tableselectioni kohta, millest ka varasemalt siin juttu oli.

            You would never start a business where you bought an apple
            for a dollar and then sold it for 95 cents. You’d never make it.
            This is the equivalent of playing poker without a weaker player
            at the table.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #2931
              Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Võibolla on varem juttu olnud, kuid mis pokkeri raamatuid üldse lugenud oled, kas nendest on rohkem/vähem kasu kui nt videod jms.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2932
                Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Videosid ma ei ole sisuliselt kunagi üldse vaadanud.

                Lugenud olen hmm, panen kirja mis meenuvad...

                Super System
                Every Hand Revealed
                Ace on the River
                Book of Bluffs
                Let There Be Range
                The Poker Blueprint
                The Poker Mindset
                Treat Your Poker Like a Business
                Don't Listen to Phil Hellmuth
                The Mental Game of Poker

                neid on tegelikult mõned äkki veel, kõik ei meenu, eriti mis ammu-ammu loetud ning on selliseid mida pole otsastlõpuni lugenud, vaid sirvinud, näiteks see Verneeri raamat (Build a Bankroll), mõeldud vist rohkem algajatele.

                Eks kõigist on ühtteist kõrva taha pandud, kõikidest on ilmselt midagi õppida. Endale meeldivad Dusty Schmidti omad vist kõige rohkem, mindseti omad ka kindlasti väga vajalikud nagu MGOP.

                Kindlasti on hea võimalikult palju erinevate autorite omasid lugeda, et näha võimalikult palju asja erineva vaatenurga alt.

                Tunnen, et tehnilised raamatud pole väga midagi pakkunud, sellega saab suurepäraselt see sama foorum hakkama. Raamatutest olen otsind rohkem erinevat mõttemaailma, eesmärkide seadmist, kuidas psühholoogiliselt mänguks valmis olla, suhtumist jms.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #2933
                  Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Let There Be Range on oma hinda väärt ka?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #2934
                    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas overbet Vaata postitust
                    Let There Be Range on oma hinda väärt ka?
                    ma pole raamatut lugenud ja ei tea ka kui palju see maksab, kuid kindlasti on see oma hinda väärt. Kõik oleneb sellest kuidas ise ära kasutad seda infot.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #2935
                      Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      1.4k amazonis. Või siis torrentiga..

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #2936
                        Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        ei imestaks kui välja ostes tegelik tulu oleks raamatul suurem, sest siis motti rohkem sellega tegeleda ja laudades realiseerida

                        e: ostes vs piraatluse teel soetades

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2937
                          Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Ostnud olen nendest paraku ainult 4 raamatut, 1 mida siin listis ei ole(tehniline raamat), book of bluffs + 2 mindseti raamatut :/

                          Teised ei ole tõesti nii üllalt hangitud ja enamikku neist pole mul ka alles arvutis.

                          Let there be range - sellest raamatust polnud mul ka vist tervikut, aga see mis lugesin oli iseenesest päris asjalik.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #2938
                            Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Applications of NLHE'd ei ole plaanis osta? Ainuke raamat, mis ise ostnud ja puhas kuld imo, ainult minu kui mikrodongi jaoks käis 85%+ raamatust üle jõu. Räägib sellest, kuidas readideta unexploitable mängu teha.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2939
                              Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              tundub huvitav :)

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2940
                                Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                See kuu tuleb vist päris challenge 100 tundi täis teha.

                                Homme jääb vahele, lähen korra linnakärast eemale.

                                Siis 4 päeva on aega 19 tundi juurde teha. Kui kõik klapib ja tuju on, siis peaks ära tulema.

                                Täna tuli enamus volüümi nl400 6maxist, ei hakka praegu graphi toppima aga mingi paar BI'd plussi. Fr lauad ei olnud just kõige paremad/pigem neid nl400-600 väga ei olnud. 6max oli päris fun aga kuna oluliselt variatsioonirikkam, siis mängin seal väga bankrollnitti ja üle nl400'a hetkel ei roni, kuna tahan end seal maksimaalselt mugavalt tunda.

                                So far so good

                                Comment

                                Working...