[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2866
    Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ma ei mäleta, millise ? Vb oli liiga tight ja ei viitsind sente veeretada.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2867
      Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Kuna selle kuu algusest nädal möödas, siis väike update ka.

      Suts karmavõlga on tagasi makstud.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      koos rb'ga ca 4K$

      Mängind olen umbes 24.5 tundi.
      Last edited by HerrJanks; 08.08.13, 13:52.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2868
        Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Detsembris hakkame koos NL2k-5k 6max shotte võtma? :D

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2869
          Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Ma arvan et vara veel, kui mingi ulme upswingi ei tee :)

          Tahaks bankrolli ennem turvalisemaks grindida.

          Aga järgmise aasta esimeses pooles tahaks küll nl2k näppida.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2870
            Re: [NL200-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Täna sai siis aind nl400/nl600 mängitud.

            Suht vähe laudu oli. Päris suure osa ajast 2tabeldasin aind.

            Peak oli 5 lauda.

            Aga need lauad mis olid, olid päris head. Ja see happy hour ei mõjutand ka kuidagi laudade kvaliteeti. Enamus rb grinderid ilmselt nl100-200, kui mossf. välja arvata.

            Ühele nl600 fishile sai HU's miski 2.5-3BI'd kaotatud. Mingi poole sain tagasi siis obv hitandrunis. Lõpptulemus jäi tegelt ok ja pärast jooksin normaalselt. Kahju aind et 3x erinevate full stack vaalade vastu AKs vs AA leidsin :(

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2871
              Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              L, P tegin puhkuse. Täna tagasi laudades.

              NL400-600 fr sisuliselt mängu ei jooksnudki. Suht pikalt 1tabeldasin, võtsin paar nl200 lauda juurde. Otsustasin ühe päris hea midstakes/highstakes regulari vastu HU'd mängida nl600 lauas kui joinis. Fishi ei tulnd ja mängisin päris pikalt. Jooks oli pehmeltöeldes kohutav, ükski hea equityga käsi kokku ei tulnud ja sain päris korralikku owni. Samas jäin mingi -2BI'd aind lõpuks. Aga õppisin päris palju sellest.

              Pärast tuli nl400 lauda üks kehvemapoolne reg. Otsustasin temaga ka mängida. Katsetasin uusi asju(näiteks 0%3bet range ja mängisin ülima passiivsusega väga aggro vastase vastu). Ilmselt toimis päris hästi. Võtsime laudu juurde ja kokku jäin tema vastu mingi +4BI'd.

              Kokkuvõttes oli run nii mis ta oli. fh vs fh peksa saada suures potis(flopatud vs turnitud) ja unlikely potis set vs straight.

              Aga halvasti alanud päev jäi kokkuvõttes päris solid +.

              60% volüümist tuli HU's

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2872
                Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                See kuu winrate 11bb/100 aga W$SD% 49 :)

                Tegelt olen see kuu võrreldes varasemaga päris mitmeid asju muutnud mängus, näiteks parem pot control -> rohkem käsi showdownile.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #2873
                  Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Mis su FR flop cb ja turn cb on? Kui õigesti aru saan, siis pot control peaks neid näitajaid mõjutama.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #2874
                    Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Around 50 umbes. Pigem isegi vähem kui rohkem.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2875
                      Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      fking retarded day, absull ühtegi showdowni ei võida...

                      hakkab kotka juttu meenutama...



                      imelik et üldse rohelisse jäin...

                      samas kuu overall on päris solid

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2876
                        Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        fking retarded day, absull ühtegi showdowni ei võida...

                        hakkab kotka juttu meenutama...



                        imelik et üldse rohelisse jäin...
                        Mul oli midagi sarnast üleeile ;_;
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        samas kuu overall on päris solid

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2877
                          Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #2878
                            Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            solid pot seal alguses

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2879
                              Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Naljakas, võin ka veel omaltpoolt lisada täna hommikuse sarnase :D

                              NL600 jooksis lihtsalt eriti crapisti hommikul, algul olin juba 900bb'd up !

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #2880
                                Re: [NL400-600 FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Mul on ka selline, aint vastupidi ja NL10!

                                Comment

                                Working...