Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Mul peale 3bi kaotust kopp ees. Ehk siis tavaliselt võtan ainult 3bi sulli kaasa, enough. Kui näen, et laud Gigghahhhawwwhhaaalane siis ostan kohe 200-300bbga sisse.
gl, sir!
Mul peale 3bi kaotust kopp ees. Ehk siis tavaliselt võtan ainult 3bi sulli kaasa, enough. Kui näen, et laud Gigghahhhawwwhhaaalane siis ostan kohe 200-300bbga sisse.
gl, sir!
A
Q
(
Comment