[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1441
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma mõtlesin kella nelja aeg sama asja, et kust need lumepildid tulevad, kahe h pärast vaatasin aknast välja ,dafuuq :D

    Täna tuleb kindlustusfirmadel töine päev :D
    Haha. Ärkasin ka praegu ja konkreetne lumetorm on väljas.

    Sry for offtopic Janks.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #1442
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Ei ole offtopic midagi, päris asjakohane teema :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1443
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Pokkerist niipalju et eile öösel hakkas lubama aga lõpetuseks ikka pisike miinus.

        Enamus käsi olen mängind NL50, mingi osa ka NL100 ja mingi ca 900$ alla EV.

        Täna vist ei mängigi, homme sõidab elukaaslane nädalaks egiptusesse ja siis üritan korralikku volüümi anda ja sitast jooksust läbi murda.

        Kolin kogu kontoriga selleks ajaks elutuppa ka vist, äkki positiivne effect :D

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1444
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          kahju et bentley banned

          oleks enne elutoa m66bli 6ieti aidanud s2ttida ;_;

          Comment

          • nombraalne
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 42

            #1445
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            kahju et bentley banned

            oleks enne elutoa m66bli 6ieti aidanud s2ttida ;_;

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #1446
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Pokkerist niipalju et eile öösel hakkas lubama aga lõpetuseks ikka pisike miinus.

              Enamus käsi olen mängind NL50, mingi osa ka NL100 ja mingi ca 900$ alla EV.

              Täna vist ei mängigi, homme sõidab elukaaslane nädalaks egiptusesse ja siis üritan korralikku volüümi anda ja sitast jooksust läbi murda.

              Kolin kogu kontoriga selleks ajaks elutuppa ka vist, äkki positiivne effect :D
              päris muljetavaldav, et sa jooksed nii palju alla EV, aga suuda ikkagi breakeven olla.

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #1447
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Hiiter tulemas järelikult lähemal ajal

                Comment

                • Pyha Karu
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 565

                  #1448
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  eks sitasti saab joosta ka muud moodi peale EV joone. 25k viimase NL50 käe peale jooksen 8 buyini üle ev, aga expected winrate on ainult 2.5bb/100, kui olen üsna kindel, et tglt 8-10bb juures peaks tase olema.

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #1449
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                    eks sitasti saab joosta ka muud moodi peale EV joone. 25k viimase NL50 käe peale jooksen 8 buyini üle ev, aga expected winrate on ainult 2.5bb/100, kui olen üsna kindel, et tglt 8-10bb juures peaks tase olema.
                    Jep, sul on õigus.

                    Mul oli Primas eri tubades NL20s 6maxis (2012 I poolel) sama probleem 150 k samplega, winnisin EV järgi 0.5 bb/100h ja jooksin pidevalt üle EV (1.5 bb vm). See võib minu puhul vabalt variatsioon ka olla, aga olen alati üle EV jooksnud tubades, kus üle paari kuu mängisin, kokku 500 k sample. WR ja STDEV seosed on ka mitu korda läbi käinud ja ei hakka kordama. Mäng vaadati üle ja mängisin standardselt halvasti. Vb Prima on natuke erinev Starsist oma statistiliselt olemuselt (soovin uskuda muinasjuttudesse).

                    EV osa selgitaks, ilmselt grinderitele tuttav jutt. Kuskil artiklis oli kirjas, et EV moodustab "standard" 6m (vist ka FR, ei ole süvenenud) mängija kogu mängust ca 1/4 .. 1/3 (olenevalt stiilist, äärmused välja jätta). Lühidalt võeti kokku, et kui papp sisse läheb enne riverit, on pangad suuremad, aga neid juhtub harvem (kui tegu ei ole SSS mängijaga). Saab vist ennustada küll ja ei ole väga suur üldistus, paranda, kui eksin.

                    Seetõttu on vb minu poolt "kahtlane" ilma ennustada :), ilmselgelt winnitakse. HerrJanks on lihtsalt huvipakkuv mängija, sest ise üritan ka sama formaati mängida/õppida.

                    Kuna see päevik on mulle abiks olnud, siis üritan midagi vastu anda esialgu selle postitusega.

                    Paar küsimust ka. Palju viimase 6 kuu võitvatel mängijatel NL50s/100s on SB, BB, BU positsiooniti ning STDEV ja WR, kui üldine WR EV on 8-10 bb/100h kandis (HM bb) ?

                    STDEV ilmselt jääb alla 80 .. 85 bb/100h piiri (suurema STDEV-ga mäng võib olla suurema WR-ga, las olla) ja SB, BB, BU on -15..-20; -25..-30; +30..35 bb/100h ? Mikros/madalates mängitakse imselt 80-90 % overall sarnaselt nõrgemate mängijate ja regularide vastu. Mulle pakub pigem huvi variatsiooni alalhoidmine ehk madalam STDEV.

                    Kas keegi foorumlastest on sarnase 6m statistikaga mikro-ja madalates limiitides rohkem tegelenud ?
                    Last edited by p0l1; 27.10.12, 02:02.

                    Comment

                    • valgelendur
                      Jube Noob
                      • Oct 2012
                      • 121

                      #1450
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                      päris muljetavaldav, et sa jooksed nii palju alla EV, aga suuda ikkagi breakeven olla.
                      Well jooksen viimase 400k+ käega 50+ bi alla ev ja suudan veel võita, kuid aina raskemaks emotsionaalselt läheb :)

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1451
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Vot ma ei oskagi selle kohta öelda, ma ei tea palju teised võidavad aga ma võin oletada et see on vähem kui 10bb/100 sest muidu oleks kõrgemale liikund juba.

                        Ma vaatasin enda kohta, ma tegin NL25 2 kuud tagasi 12bb/100 (euri lauad ka enamus) ja no roll kasvas nii jõudsalt et liikusin kiirelt NL50 ja nüü eelmine kuu oli NL50 ~7bb/100 ja hakkasin ka vaikselt NL100t näppima.

                        Ilmselt võitvatel jääbki vahemikku 1-5bb/100 ja kui on suurem siis liiguvad ilmselt üsna kiirelt üles.

                        Blindidel vist suht võimatu shorthanded profitit näidata aga UTGst kuni BTN'i peaks tõusvas joones wr liikuma.

                        Ma loodan ka et varsti hiiter paistab...

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1452
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Trenni juttu ka veits.

                          Eile läksin sellise energiaga trenni, võtsin hotbloodi koos alaniiniga alla ja sihuke pauk oli sees. Plaanis oli tõmmet teha, arvasin et rex tuleb ka uus. Vähemasti see saab realiseeritud mis sees oli vahepeal ~250kg, eelmine trenn tuli 2x240kg, lootsin üle teha.

                          Ja siis kummalisel kombel tõstsin kettaid peale. Kõige esimesi alles ja võtsin kuidagi halvasti seda metallketast nii et näpus laks mingi väike veresoon katki ja ilgelt valus ja ei kannatandki tõmmet teha. Piirdusin 100kg'ga, isegi korralikku soojendust ei saand teha.

                          Täna mõtlesin minna aga näpp ikka päris valus ja sinine ja jääb vist ära. Seljaharjutusi nagunii niimoodi teha ei saa.

                          Lähen vist kella 7ks mingile turnale mis siin Tartu Olümpsis toimub ja maybe jään cashgame ka mängima, eks näis mis õhtu toob. 22€ freezeout vist oli, kellelgi lugejatest veel plaan minna täna?

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #1453
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            ....et siis hotblood töötab hästi, rõõm kuulda, vast tellin ka proovimiseks ära. See 22€ freezout muidu täitsa norm struktuuriga turka, algstack vist 5000, ainuke jama, et 5€ läheb knockout bounty peale ja total pot tuleb maru väike aga mängurõõmu peaks saama küll :)

                            Mõtlen selle mineku peale vb isegi läheks, kui auto lumehangest välja kaevan :D

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1454
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algstäkk on 7k :)
                              Ise ka läheks kui tööl poleks.. :\ Tuleb vist töö quitida! :D

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #1455
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Novot 7K veel parem, gämblemist kõvasti :D

                                Comment

                                Working...