[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1381
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kus kadunud oled, ei ole sind laudades näinud juba mitu sessi

    madistad 50s?

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #1382
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Nice sõimati regfishiks, olen meelitatud =)
      Mind ajavad miskipärast kõige rohkem närvi need, kes kogu aeg "cmon, faster!" ütlevad ja ei saa aru, et on võimalik ka üle 1 laua mängida.

      On kellelgi teist "mouse finger" kah olnud? Ehk siis nimetissõrme valud. Vahetasin sellepärast hiire kasutamise vasakule käele, aga 3 kuud möödas ja siiani tunnen valu.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1383
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Viimased paar päeva jah, ennem kui jooks normaalseks läheb

        Täna sai üle pika aja jälle väikse plussi...

        Nv ilmselt võtan ikka NL100at ka

        ikka faking BE jooks
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        täna oli jube tahtmine oma elu raskeks teha ja enamus käed kõik HU regularide vastu kes mängima tulid, ajasin neid päris närvi meelega valitud passiivse mängustiiliga, siis üks ütleski et regfish, lol.
        Väga hea tegelt kui arvab et ma fish, va see et tuleb mind HU's tüütama. Aga vb olengi =)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        8400VPP'd ka see kuu ehk ca 525$ koos stellariga

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1384
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Kui trendi vaadata, siis lähiajal loodetavasti uus tõus =)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1385
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            20k kätt on selline BE periood suht standard ka mul olnud

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1386
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Kindlasti. Oleneb muidugi mis winratega biitida...



              See peaks vist aimu andma mis võimalik on.
              Päris pikad BE strecthid on võimalikud kui winrate marginaalne on.
              Ja isegi korraliku winratega.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1387
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Enne seda pidasin solid regulariks, normaalselt setmainitakse

                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                PokerStars
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG sinanunlu ($52.10) 104bb
                UTG+1 RTace77 ($50) 100bb
                CO Goovr ($71.62) 143bb
                BTN anythin ends ($54.33) 109bb
                SB aussiebrand ($46.92) 94bb
                BB HerrJanks ($50) 100bb

                Pre-Flop: ($0.75, 6 players) HerrJanks is BB 10 10
                1 fold, RTace77 raises to $1.50, 1 fold, anythin ends calls $1.50, aussiebrand calls $1.25, HerrJanks raises to $7.50, RTace77 calls $6, anythin ends folds, aussiebrand folds

                Flop: 10 2 5 ($18, 2 players)
                HerrJanks bets $8.50, RTace77 calls $8.50

                Turn: 5 ($35, 2 players)
                HerrJanks checks, RTace77 bets $13.25, HerrJanks goes all-in $34, RTace77 goes all-in $20.75

                River: 8 ($103, 2 players, 2 all-in)

                Final Pot: $103
                HerrJanks shows a full house, Tens full of Fives
                10 10
                RTace77 shows a full house, Deuces full of Fives
                2 2

                HerrJanks wins $100.50 (net +$50.50)

                RTace77 lost $50
                anythin ends lost $1.50
                aussiebrand lost $1.50

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1388
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  mul eile tegi 24/22 reg 73s-ga imesid. callis pre 3beti ja tegi muud showd. Aga jah eks see tildifaktor teeb oma tööd ja igale ühele mõjub erinevalt

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1389
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Täna oli imelik enesetunne ja otsustasin päevase trenni ära jätta.
                    Avasin lauad ja päris kusised olid päeval ikka.
                    Mängisin ühe regulariga 4jal lauad HU'd mingi aja ja mõned 6handed lauad sain ka lahti.
                    Mingit tulevärki väga polnd aga sain best of it kuniks fishidele täna lahkelt jagasin.
                    Overall natuke rohelises.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sain mingi 9/6 stattidega mängiva niti endast välja ajada, ütles et märgistas mu ära ja tuleb otsib mu üles, lol
                    ootan huviga, ütlesin isegi et kuna mind leida võib. Saab nice olema vaadata kui ta HU's sent-sendi haaval tühjaks jookseb...

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #1390
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Enne seda pidasin solid regulariks, normaalselt setmainitakse

                      $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG sinanunlu ($52.10) 104bb
                      UTG+1 RTace77 ($50) 100bb
                      CO Goovr ($71.62) 143bb
                      BTN anythin ends ($54.33) 109bb
                      SB aussiebrand ($46.92) 94bb
                      BB HerrJanks ($50) 100bb

                      Pre-Flop: ($0.75, 6 players) HerrJanks is BB 10 10
                      1 fold, RTace77 raises to $1.50, 1 fold, anythin ends calls $1.50, aussiebrand calls $1.25, HerrJanks raises to $7.50, RTace77 calls $6, anythin ends folds, aussiebrand folds

                      Flop: 10 2 5 ($18, 2 players)
                      HerrJanks bets $8.50, RTace77 calls $8.50

                      Turn: 5 ($35, 2 players)
                      HerrJanks checks, RTace77 bets $13.25, HerrJanks goes all-in $34, RTace77 goes all-in $20.75

                      River: 8 ($103, 2 players, 2 all-in)

                      Final Pot: $103
                      HerrJanks shows a full house, Tens full of Fives
                      10 10
                      RTace77 shows a full house, Deuces full of Fives
                      2 2

                      HerrJanks wins $100.50 (net +$50.50)

                      RTace77 lost $50
                      anythin ends lost $1.50
                      aussiebrand lost $1.50
                      kui teie vahel on 2 fishi siis see ei ole ju halb call. vähemalt mitte kohutav kindlasti mitte. kui ta callib loodab ta et vahelt 2 tohmanit ka callib ja ta saab juba sinu cbeti korral oddsid kokku

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1391
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Üks kes vahel oli oli reg, ja teine väiksema stackiga oli küll fish aga ei ütleks et väga suur, selline kes fitorfoldis flopis, nii et halb sellegipoolest IMO. 22 mängib ikka väga kehvasti postflop suures potis.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1392
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          siis küll väga optimistlik tõesti, aga 22 = 77ga ju 3bet potis suht. sa ei tee siin ju miski 56s-ga eriti tihti squeezi seega iga pocket mängib setmine peale ja pole eriti ühtegi rasket otsust

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1393
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Pigem jah kätega mis floppavad hästi ja for value + blokkeritega käed.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1394
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Priit millist bankroll managementi ise kasutad praegu?
                              Mis summast NL200 ette võtad?
                              Või pead vajalikuks mingi sample läbi mängida ja sõltub rohkem sellest?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1395
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Priit millist bankroll managementi ise kasutad praegu?
                                Mis summast NL200 ette võtad?
                                Või pead vajalikuks mingi sample läbi mängida ja sõltub rohkem sellest?
                                *eelistan winrate eesmärgi täitumist viimase 50k või 100k käe kohta. seadisin selleks endale 5bb/100 EV järgi ja hetkel olen 5,77 peal. samas tahaks veidi parandada seda winrate ja 6bb kätte saada. kui nii jätkub siis lähen 200
                                * alla 50bi kindlasti üles ei liigu.

                                hetke plaani järgi lähen uuest kuust 200 mängima kui miskit räiget downswingi just peale ei tule. hetkel püüan hoolega EV-d järgi niiet ei saa kurta, kuid paraku see ei pruugi kesta väga kaua ja uuele limiidile peab hea mindsetiga ikka minema.

                                Comment

                                Working...