Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
ma calliks ja loodaks mitte ärtu turni ja siis ajaks nupud sisse, vähe parem equity kui flopis. tuleb ärtu siis vähe keerulisem kuid rakendad hetke tunnet siis vast väga suurt viga ei tee
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
Q
7




K
Comment