Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
:)
Ise lähen vist jala/bussi/taksoga - plaanis ilmselt mõned õlled võtta :D
Ja turnat lähen ilmselgelt for fun mängima, ei mäletagi kuna viimane live oli(väga ammu) - nii et kui kellelegi rämeda suckouti teen siis vabandan ette ära :D
:)
Ise lähen vist jala/bussi/taksoga - plaanis ilmselt mõned õlled võtta :D
Ja turnat lähen ilmselgelt for fun mängima, ei mäletagi kuna viimane live oli(väga ammu) - nii et kui kellelegi rämeda suckouti teen siis vabandan ette ära :D
Comment