[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1456
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    :)

    Ise lähen vist jala/bussi/taksoga - plaanis ilmselt mõned õlled võtta :D

    Ja turnat lähen ilmselgelt for fun mängima, ei mäletagi kuna viimane live oli(väga ammu) - nii et kui kellelegi rämeda suckouti teen siis vabandan ette ära :D

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #1457
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Nii otsustatud, tulen ka donkama õhtul, loodan HerrJanksi pea eest 5€ bounty saada, ega muidu ei tulekski :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1458
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Nii otsustatud, tulen ka donkama õhtul, loodan HerrJanksi pea eest 5€ bounty saada, ega muidu ei tulekski :D
        lmao

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #1459
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          lmao
          Mis sa naerad, tule ka, näitame Janksile kuidas K6o mängitakse siin :D

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1460
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Tuleks heameelega aga ma tööl 21ni :\ Hakkaks hiljem siis oleks veel variant..

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1461
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              ilus algus ja siis selline pasarahe....

              ei ole midagi öelda, standard viimasel ajal :)

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1462
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                dollarid hakkavad kontol otsa saama, lol kuna doltsi laudades nii sitalt jooksnud...

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1463
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  vppsi pritsib vähemalt.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1464
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Aind nendega rikkaks ei saa :/

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1465
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Kui igav hakkan tulen ka vb gamblima aga pigem see selline 10% võimalus

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #1466
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        ilus algus ja siis selline pasarahe....

                        ei ole midagi öelda, standard viimasel ajal :)

                        Päris veider vaadata, et ma suht samas seisus kui sina. Mingi 20k kätt breakeven...

                        Praegu siis tegin 2k kätt, millest 1500 käega sain 10 buyini up ja järgmise 500 käega kaotasin 9 buyini...mõnus mindset killer.

                        Kuna 3h sai täis, siis otsustasin sessi lõpetada. Isegi kui konkreetset tilti ei tunne, siis mäng hakkab ikkagi logisema pärastt sellist mindreipi.
                        Last edited by Pyha Karu; 27.10.12, 22:31.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1467
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Kuidas eilne turna läks Olys? :)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1468
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Vist mingi kolmandana out :D

                            Ja rebuy ei saandki teha :/

                            Suundusin pärast peole edasi :D

                            Aga oli fun, bluffisin aind liialt, hull tahtmine oli igat kätt mängida, ei suutnud tagasi hoida

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1469
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Ehk teisisõnu mängisid donki :D

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1470
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Jep täielik fish olen lives, ei olnd võimalik keskenduda, tõsiselt oli tunne et pean igat kätt mängima :D

                                Comment

                                Working...