[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #646
    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Dno kas veel vastuseid oodata või kohe küsida, et kuidas te saate nõu anda pärast sellist pre actionit?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by con; 10.04.12, 22:25.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #647
      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

      Algselt postitas con Vaata postitust
      Dno kas veel vastuseid oodata või kohe küsida, et kuidas te saate nõu anda pärast sellist pre actionit?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      mis käest sa räägid AA või KK?

      Comment

      • sniffer_33
        Jube Noob
        • May 2011
        • 130

        #648
        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        No ei suuda tundmatu fishi vastu foldida...
        Keegi foldiks? Sisuliselt täiesti unkown, sisuliselt repib aind flushi siin IMO...
        zoomi FR'is on suht standard, et iga fish üritab just selliseid käsi mängida 3ja4b pottides.
        Kui sa anyway lõpuni lähed, siis oleks võinud ka turnis juba shoveda. Üldjuhul aga saadi kõik kokku, mis seal saada oli, beadid ainult heal juhul TT-QQ'd, mis pre ei shove(fishi puhul isegi see väide kahtlane). Seega antud juhul tuli nii FH, kui ka FD kokku ja midagi sa seal ei beadi. Kuna nut flushi katad ise, siis flopi raise on üldjuhul suht kindel set, aga 0 statsidega fishi puhul reeglid alati ei kehti :)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #649
          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

          täna siis success esimene sess +182$
          ja kuu ka jälle plussis

          21k fpp'sid ka selle sample peale

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #650
            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

            teine sess 2BI miinust:(
            mõned käed mis selle põhjustasid, toorelt tõmmatakse ära...

            never ei saand see pre kasumlik call olla...

            Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            SB: $66.45
            Hero (BB): $51.00
            UTG: $108.89
            MP: $69.89
            CO: $60.47
            BTN: $39.10

            Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A K
            2 folds, BTN raises to $1.50, SB calls $1.50, Hero raises to $7, 1 fold, BTN calls $5.50, SB calls $5.50

            Flop: ($21.50) A 4 T (3 players)
            Hero bets $12.50, BTN raises to $32.10, SB folds, Hero calls $19.60

            Turn: ($85.70) 5 (2 players)

            River: ($85.70) Q (2 players)

            Final Pot: $85.70
            Hero shows A K
            BTN shows T A
            BTN wins $83.20
            (Rake: $2.50)


            ammugi see...

            Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            SB: $33.46
            Hero (BB): $60.87
            UTG: $50.60
            MP: $45.08
            CO: $85.30
            BTN: $110.71

            Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K K
            3 folds, SB raises to $1.50, Hero raises to $5.50, UTG raises to $12.50, 1 fold, Hero raises to $60.87, UTG calls $38.10 all in

            Flop: ($102.70) A 5 7 (2 players - 1 is all in)

            Turn: ($102.70) 5 (2 players - 1 is all in)

            River: ($102.70) 8 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $102.70
            Hero shows K K
            UTG shows A 9
            UTG wins $100.20
            (Rake: $2.50)


            aga pole viga, mäng on vägagi biiditav, lihtsalt ei taha tulla...

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #651
              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

              Üks käsi oli veel, kus selline semifish callis OOP insta squeezi KQs ja hittis fd+2 overit ja nupud sisse flopis, ofc flush tuli ära:)

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #652
                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                Kui fish teab, et tahab tulla, siis tuleb ka.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #653
                  Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                  LOL:D

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #654
                    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Üks käsi oli veel, kus selline semifish callis OOP insta squeezi KQs ja hittis fd+2 overit ja nupud sisse flopis, ofc flush tuli ära:)
                    kas sa nimetad squeeziks ka latepos tõsteid? vastasel juhul ei saa ma aru kuidas saab vastane OOP sinu squeezi callida.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #655
                      Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                      ep tõstab, co call ning sa BTN squeezed. Üks villane callib ja ongi OOP

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #656
                        Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                        Ma ei positandki seda kätt siia, millest rääkisin, mina olin BTN'il squeezisin, sain callerilt calli, see kes oli first raiser foldis...
                        ja ma olin IP, fish oli OOP...

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #657
                          Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                          ok mõistetav. ma ise lihtsalt ei nimeta buttoni raise squeeziks.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #658
                            Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            No ei suuda tundmatu fishi vastu foldida...
                            Keegi foldiks? Sisuliselt täiesti unkown, sisuliselt repib aind flushi siin IMO...

                            Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            SB: $21.04
                            BB: $99.15
                            Hero (UTG): $64.52
                            MP: $75.02
                            CO: $59.79
                            BTN: $62.40

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with A A
                            4 folds, BB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BB calls $3

                            Flop: ($9.00) 6 9 6 (2 players)
                            BB checks, Hero bets $5.00, BB raises to $12.50, Hero calls $7.50
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Kuidas BB actib enne utg'd?
                            Last edited by con; 11.04.12, 18:13.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #659
                              Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                              see on zoomi bug. vaata ees on 4 folds ka :) ehk siis need kes on autofold pannud need converdib sinna ette :) zoomis converdiki käsi imelikult.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #660
                                Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                see on zoomi bug. vaata ees on 4 folds ka :) ehk siis need kes on autofold pannud need converdib sinna ette :) zoomis converdiki käsi imelikult.
                                okei. Aga kuidas need positsioonid siis ikka on, saab järgmiseks korraks meelde jätt. Herol on positsioon nii postflop, kui preflop. Co ja btn? või hero raiseb utg ja BB 3-betib?

                                Comment

                                Working...