Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
rankaga t2iesti n6us, lihtsalt naerma ajab kuidas mingi big blindi p2rast nutetakse ja yldse viitsitakse kuskil foorumisse hh-sid copyda ja mingit sitta kirjutada
minu kogemus et need t2pselt samad vennad kes vinguvad games are dead blalba ja lasevad break even
yksi normaalne reg kes beatib m2ngu ei viitsi selle pasaga yldse tegeleda
rankaga t2iesti n6us, lihtsalt naerma ajab kuidas mingi big blindi p2rast nutetakse ja yldse viitsitakse kuskil foorumisse hh-sid copyda ja mingit sitta kirjutada
minu kogemus et need t2pselt samad vennad kes vinguvad games are dead blalba ja lasevad break even
yksi normaalne reg kes beatib m2ngu ei viitsi selle pasaga yldse tegeleda
Comment