[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1351
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    rankaga t2iesti n6us, lihtsalt naerma ajab kuidas mingi big blindi p2rast nutetakse ja yldse viitsitakse kuskil foorumisse hh-sid copyda ja mingit sitta kirjutada

    minu kogemus et need t2pselt samad vennad kes vinguvad games are dead blalba ja lasevad break even

    yksi normaalne reg kes beatib m2ngu ei viitsi selle pasaga yldse tegeleda

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #1352
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      yksi normaalne reg kes beatib m2ngu ei viitsi selle pasaga yldse tegeleda
      Nii on

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #1353
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Viimaseid poste lugedes ei saanudki aru kelle päevikus olen :D.
        Anyway pyha karu pics of kell (kellagay itt)
        Siin üks video, mille tegin pärast kella ostu. Hiljem masturbeerisin kah raevukalt.

        Last edited by Pyha Karu; 15.10.12, 00:23.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1354
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Selle K5o vms käe kohta see, et ma ei hakka täiesti tundmatu vastu esimene käsi kohe suurt potti ajama kui initsiatiivi pole ja samas ei pea ma ka ennast mingiks tõsiseks HU mängijaks.
          Kui vastane oleks märgistatud olnd ja teadnud kellega tegu oleks kindlasti mängind seda kätt.

          Alustan HU'd et normaalseid laudu saada, waiting listiga suht võimatu.

          Aap kui keegi sai siin valesti aru siis see käsi mis panin ei olnd vingumiseks vaid igavusest pandud kui vastaseid ootasin, hitandruni tehakse all the time ja mingit tilti see küll ei põhjusta, muidu ma ei alutakski laudu :)

          edit: krt ma vaatasin valesti et ma OOP, ei oska selle foldile õigustust leidagi nüüd. Standard see muidu küll ei ole ja ei mäleta mis siis peas toimus :/
          Last edited by HerrJanks; 15.10.12, 08:43.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #1355
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Viiamane suur statt on W$WSF
            Aga kumb bet või shove?
            Ise seda stati ei kasuta aga tundub, et sulle päris tähtis.
            Äkki seletaksid kuidas seda enda kasuks kõige paremini ära kasutada mingi umbmäärane aimdus olemas mis ei pruugi sugugi õige olla.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1356
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Selle stati õigsuseks on vaja ilmselt suuremat samplet, aga regulari vastu annab kiirelt pildi kui bluffheavy ta range olla võib imo.
              Ja kui vastasel on see madal võib teda ennast kergelt potist välja bluffida.

              Muidugi kui on väike sampel ja stat kõrge võib tegu hea jooksuga olla.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1357
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Keegi asjatundjam võiks muidugi öelda kui suur peaks sample vähemasti olema et sellele statile toetuda saaks

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #1358
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Selle stati õigsuseks on vaja ilmselt suuremat samplet, aga regulari vastu annab kiirelt pildi kui bluffheavy ta range olla võib imo.
                  Ja kui vastasel on see madal võib teda ennast kergelt potist välja bluffida.

                  Muidugi kui on väike sampel ja stat kõrge võib tegu hea jooksuga olla.
                  Siis oli üldjoontes mul õige arusaam.
                  Praegu vaatasin enda stati 585 459 käe kohta 43,2.
                  Mis tähendab siis, et mind on ikka päris kerge välja bluffida

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #1359
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Mul on ka W$WSF kohe HUDi "avalehel" tavapärase W$SD. Indikeerib, kui "pussy" vastane on. Kui kellelgi see alla 40, siis ma tema pärast ei muretse ja patsutan sõbralikult õlale, kui ta mu vasakule käele istub. Hea regular, kel see üle 50, aga kindlasti minust vasakule ei sobi. Regularide puhul mõõdab W$WSF sirgjoonelisust - mida sirgjoonelisem mängija, seda vähem blufib ja floatib. Fiššide puhul on muidugi teine teema. Nende kõrge W$WSF tuleb lihtsalt sellest, et nad ei foldi siis, kui peaksid ja vahel hitivad midagi kokku.

                    Suurt samplet on tõesti vaja, sest olen vaadanud, et sessiooniti kõigub see näitaja mul endal 35 ja 60 vahel. Niiet 1000 kätt ei pruugi veel head pilti anda. Selle kuu keskmine on 45%, mis on ikka kole madal, vb juba kergelt ekspluateeritav, kui keegi sellele tähelepanu pöörab. Ma ise aran, et ideaalne oleks kuskil 48-50 juures. Mingil määral peaks W$WSF olema sõltuvuses ka VPIP/PFR-ist, samas reaalses elus see paraku väga ei päde, sest kui mingi nit on nii pussy, et mängib nt 6maxi 13/10, siis on ta üldjuhul ka postflop pussy ja W$SF tuleb ikka sinna 45 kanti.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #1360
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Ma arvan et 45-50 on väga solid, 40-45(eriti alumine on on suht weak) ja alla 40ne on pussy.
                      50+ on imo väga bluffheavy

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #1361
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        mul harv juhus kui mikros selle numbri 41+ saan. Keskmine sinna 40 kanti. Samas wr üle kurta ei saa ning põhjus vist ikka selles, et seda leaki ei ekspluateeri mikros mitte keegi. Parandada ka ei oska seda. Ja bluffi rohkem ei mõju kuna fishe ma ei bluffi.

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #1362
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Ma ei saa aru, miks inimesed fishe ei blufi, neid just tulebki osata bluffida, sealt see raha tulebki. Niikui fish lauda tuleb, tuleb kõigi kiiremini enne teisi rege teada saada, kuidas fish mängib.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #1363
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            See w$wsf% ei ole mikros võrreldav kõrgemaga kuna mw Potte rohkem. Võta parem sama näitaja raiting ja 1.00 on siis et võidad oma osa, mul mikros oli üle 1, kuid nüüd hakkasin rohkem callima pre teatud kohtades ja alla 1. Samas winrate tõusis

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1364
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Ma arvan et 45-50 on väga solid, 40-45(eriti alumine on on suht weak) ja alla 40ne on pussy.
                              50+ on imo väga bluffheavy
                              jutt käib 6maxist või full ringist?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1365
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                6max guess

                                Comment

                                Working...