Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Oled hinge läinud talle jh. Ma olen umbes 3 korda märtsikuus mänginud, aga ei jõua mahagi istuda enne kui ta liitub ja undama pistab milline scumbag sa oled :(
Oled hinge läinud talle jh. Ma olen umbes 3 korda märtsikuus mänginud, aga ei jõua mahagi istuda enne kui ta liitub ja undama pistab milline scumbag sa oled :(
Q
Q
Comment