[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #3991
    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui läbiv viga sees siis viisakas oleks PM saata mitte awesome päevikut idiootsustega peenestada.
    Minge rankendage enda õigekirja talenti kuskil mujal.
    #hydrotilt

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3992
      Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Kui läbiv viga sees siis viisakas oleks PM saata mitte awesome päevikut idiootsustega peenestada.
      Minge rankendage enda õigekirja talenti kuskil mujal.
      EI

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #3993
        Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #3994
          Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          ega eile juhuslikult tartus 8 paiku õhtul jooksmas ei olnud akadeemilise sõudeklubi juures?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3995
            Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            ega eile juhuslikult tartus 8 paiku õhtul jooksmas ei olnud akadeemilise sõudeklubi juures?
            Ei olnud.

            Käin ainult varahommikuti jooksmas

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3996
              Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Nonii, panin kuu lukku.

              Kahjuks graafikut postitada ei ole - paneb üsna mööda miskipärast, ei tea mis HEM'il juhtus.

              Kuu oli üsna raske ja samas ka väga kerge, kuna vaatasin tulemust ainult mõni kord kogu kuu jooksul. Mingi hetk kogesin jälle viiekohalist downswingi. Tajusin küll hirmsat jooksu aga ei olnud päris kindel ning teadmatus pakkus meelerahu. Tänu sellele sain keskenduda ainult mängule ja sain jälle asja rööbastele. Lõpuks jõudis kuu jälle rohelisse ja sai piisavalt teenitud, et elamiskulud ära katta. Samuti sai ka oma tegevus ilusti üle mõeldud ja mõned distsipliini puudutavad punktid kirja pandud(oma kuueesmärkidesse). Nii et kõik eeldused uueks väga heaks kuuks on olemas

              Mõned arvud siis:

              Kasum: ümmarguselt 4000$ või 3000€
              Mängutunde: 128
              Käsi: ilmselt kuskil 35,000-40,000
              VPP'sid: 26,375

              Kõrgematel limiitidel jooksin üsna nadilt, nii et winrate oli isegi positiivne - ca 3,5bb/100.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3997
                Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                ei biitind?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3998
                  Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Ei mäletagi millal viimati nõnda pidin talitama...

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                  SB ($400)
                  BB ($184)
                  Hero ($406)
                  UTG+1 ($160)
                  UTG+2 ($320)
                  CO ($404)
                  BTN ($400)

                  Dealt to Hero K K

                  Hero raises to $12, fold, fold, CO raises to $36, fold, SB raises to $80, fold, fold, CO calls $44

                  FLOP ($176) 8 3 6

                  SB bets $80, CO folds

                  SB wins $173


                  3bettija on solid reg, 4bettija on lowstakes'ist pärit ultranitt...

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3999
                    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Üks herocall fishi vastu...

                    Turni oleks võinud ju vabalt tagasi ka checkida aga tundsin, et on päris korralik võimalus, et foldib. Pealegi saan siis riveril hittides ilmselt korraliku value.

                    River tundus, nii väga busted draw vms x käsi, et fold oleks ilmselt patt olnud. Pealegi päris head oddid.

                    Grabbed by Holdem Manager
                    NL Holdem $4(BB) Replayer
                    SB ($1,124)
                    BB ($440)
                    UTG ($400)
                    UTG+1 ($424)
                    CO ($487)
                    Hero ($975)

                    Dealt to Hero 6 5

                    fold, fold, CO calls $4, Hero raises to $16, fold, fold, CO calls $12

                    FLOP ($38) T 7 9

                    CO bets $18.14, Hero calls $18.14

                    TURN ($74.28) T 7 9 2

                    CO checks, Hero bets $52, CO calls $52

                    RIVER ($178) T 7 9 2 5

                    CO bets $87.74, Hero calls $87.74

                    CO shows 2 A
                    (Pre 52%, Flop 36.7%, Turn 59.1%)

                    Hero shows 6 5
                    (Pre 48%, Flop 63.3%, Turn 40.9%)

                    Hero wins $350

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #4000
                      Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Tundub, et vana database käis HEM'ile üle jõu - või minu arvutile, pidevalt olid paljud käed puudu.

                      Tegin uue ja loodetavasti kõik hakkab nüüd toimima.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #4001
                        Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Tundub, et vana database käis HEM'ile üle jõu - või minu arvutile, pidevalt olid paljud käed puudu.

                        Tegin uue ja loodetavasti kõik hakkab nüüd toimima.
                        Avastasin ka mingi hetk, et iga paari kuu tagant on mõistlik uus database teha

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #4002
                          Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                          Avastasin ka mingi hetk, et iga paari kuu tagant on mõistlik uus database teha
                          Palju sul see käte valimiks umbes teeb? 100K? Vähem?

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #4003
                            Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Palju sul see käte valimiks umbes teeb? 100K? Vähem?
                            Ma ei mäleta, natuke enam vist (kolisin just kõik uude läpakasse ümber, millel jõudlust jagub, ehk siin pole veel midagi liigutanud). Minu meelest see suurus polegi nii tähtis, st uus ent sama suur töötab ka palju paremini kui vana. Ma ei tea, kas asi on HEMis või postgresis, aga igal juhul hästi nad läbi ei saa.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #4004
                              Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Ja ma endiselt reklaamin välja varianti.. et panna kogu andmebaas interneti kuskile virtuaalserverile:)

                              aga maitea kas nad HEM2 debiilsused on nüüd ümber progenud, et saaks mitme arvuti tagant HEM2'ga sama andmebaasi kasutada või mitte.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #4005
                                Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                HM Sync ei ole see? Cloudis on käed.

                                Comment

                                Working...