[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2461
    Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas ebast Vaata postitust
    mis patch või asi see Momessi nime küljes on ?
    1Milion VPP earned lifetime.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2462
      Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      shortstack regularid panevad vahest imestama

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Poker Stars
      SB ($142)
      Hero ($200)
      UTG ($80)
      UTG+1 ($72)
      UTG+2 ($206)
      MP1 ($118)
      CO ($206)
      BTN ($236)

      Dealt to Hero 4 J

      fold, fold, fold, fold, fold, fold, SB raises to $4.02, Hero raises to $12, SB calls $7.98

      FLOP ($24) J T 2

      SB checks, Hero checks

      TURN ($24) J T 2 J

      SB checks, Hero bets $15, SB calls $15

      RIVER ($54) J T 2 J 2

      SB bets $15, Hero raises to $42, SB calls $27

      SB shows A 2
      (Pre 57%, Flop 21.8%, Turn 0.0%)

      Hero shows 4 J
      (Pre 43%, Flop 78.2%, Turn 100.0%)

      Hero wins $135

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2463
        Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        tänasega total profit 10K$ see aasta ületatud, jeeeeeeeeeei
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        6max sellest, ei biidi vist :/
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        FR :)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        HU
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2464
          Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Ma ei viitsiks 6maxi nühkidagi, ilmselgelt FR on Sinu "maailm"!

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #2465
            Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Hea töö HerrJanks.Üks küsimus ka- kust ja kuidas sa seda rakebacki seadistad Hemi graafiku jaoks.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2466
              Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              ty

              Options->Settings->Rakeback&Bonuses

              arvutasin käsitsi välja palju saan ja siis sisestasin sinna

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2467
                Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                kus alles tahetakse bluffida, agressor on väga agressiivne regular, blindil istus 70/50 vaal kes polnd just kitsi chippide liigutamisega, seepärast flat pre, teadsin et regulari range väga wide mängis suht iga teine käsi kui sai selles lauas, ennem oli vaalale mitu suurt potti kaotand ja võis tildata, euri laud kah :)


                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                SB ($200)
                BB ($741)
                UTG ($109)
                UTG+1 ($267)
                UTG+2 ($234)
                MP1 ($238)
                CO ($310)
                Hero ($200)

                Dealt to Hero J K

                fold, UTG+1 raises to $6, fold, fold, fold, Hero calls $6, fold, BB calls $4

                FLOP ($19) K 8 J

                BB checks, UTG+1 bets $14, Hero calls $14, BB folds

                TURN ($47) K 8 J 2

                UTG+1 bets $35, Hero calls $35

                RIVER ($117) K 8 J 2 3

                UTG+1 bets $212 (AI), Hero calls $145 (AI)

                Hero shows J K
                (Pre 69%, Flop 95.8%, Turn 100.0%)

                UTG+1 shows 9 K
                (Pre 31%, Flop 4.2%, Turn 0.0%)

                Hero wins $404

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2468
                  Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  katsun vaikselt nl200 osakaalu suurendada oma mängus, praegu õnnestus mängida sess kokku 740 kätt, millest 693 nl200 =)

                  suurim kaotatud käsi täna :/

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $2(BB) Replayer
                  SB ($216)
                  BB ($69)
                  UTG ($312)
                  UTG+1 ($139)
                  CO ($255)
                  Hero ($203)

                  Dealt to Hero Q K

                  fold, UTG+1 raises to $4, fold, Hero calls $4, fold, fold

                  FLOP ($11) T 9 J

                  UTG+1 bets $6, Hero raises to $22, UTG+1 raises to $38, Hero raises to $72, UTG+1 raises to $135 (AI), Hero calls $63.06

                  TURN ($281) T 9 J Q

                  RIVER ($281) T 9 J Q 6

                  UTG+1 shows A 8
                  (Pre 57%, Flop 36.8%, Turn 100.0%)

                  Hero shows Q K
                  (Pre 43%, Flop 63.2%, Turn 0.0%)

                  UTG+1 wins $278


                  muidu kulgeb kenasti suht

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #2469
                    Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    suht retarded day, päev otsa actionit normaalselt ei saand ja kuivasin ja siis 5min enne lõppu hakkasid vaalad hittima :/

                    aga samas aind 2BI, nii et no worries

                    Comment

                    • raudtee(EST)
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 288

                      #2470
                      Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      KJo käsi - imo regualar villane siin tildist kaugel, vaid hästi mängitud käsi. Laual nii palju tõmbeid, mis blank riveriga missisid. Valdav osa standard regulare sellisel laual hero asemel (2 paari, setid) flopis või vähemalt turnis oleks tõstnud, seega villane arvatavasti sind väga tugevale käele ei pannud. Riveri shovega üldjuhul saab foldi: missitud tõmbed, pea alati one pair tüüpi kätelt ja mõned foldivad ka 2 paari.

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #2471
                        Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        missed t6mbed foldivad nqunii, onepair käsi,mis villase omast paremad on väga polegi, ainult KQ vb, AK vahest 3b ning KT ei pruugi pre callida ning mitte ykski reg ei foldi siin 2te paari, vähemalt starsis:D

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #2472
                          Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          ty

                          Options->Settings->Rakeback&Bonuses

                          arvutasin käsitsi välja palju saan ja siis sisestasin sinna
                          Sry kui veits tumba küsimus aga mismoodi see arvutuskäik sul käis.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2473
                            Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Arvutasin välja palju ma rake saan $$$'tes

                            näiteks teen 10 000 vpp'd ja esimene 100K punkti käsil - 10 000x3.5(supernova kurss)x0.016(kurss millega ostan raha poest) + 10 000x0.12(vip stellari kurss) = 680$

                            siis vaatan HEM'ist palju rake maksin, või peaks punktidena olema ka teada, mis mängude eest palju saad, kui ühte formaati mängid.

                            HEM näitab 1813$ maksin

                            680/1813 =~ 37.5%

                            ja siis toksin selle sinna sisse

                            see ainult kiire näide, võivad mõned arvutuslikud vead sees olla, aga arvutuskäik peaks olema õige...

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2474
                              Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                              KJo käsi - imo regualar villane siin tildist kaugel, vaid hästi mängitud käsi. Laual nii palju tõmbeid, mis blank riveriga missisid. Valdav osa standard regulare sellisel laual hero asemel (2 paari, setid) flopis või vähemalt turnis oleks tõstnud, seega villane arvatavasti sind väga tugevale käele ei pannud. Riveri shovega üldjuhul saab foldi: missitud tõmbed, pea alati one pair tüüpi kätelt ja mõned foldivad ka 2 paari.
                              siis on parem tema poolt c/c kui mul nii palju missed drawsid ja nõrgemaid hande ranges, sest ma foldin nõrgemad käed/busted draw'd nigunii

                              aga tegelikult tahtsin öelda, et mul oli alust arvata et ta ennem tiltas - ma ei öelnud et ta seda konkreetselt minu käe ajal tegi

                              Comment

                              • raudtee(EST)
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 288

                                #2475
                                Re: [NL100-200 FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                680/1813 =~ 37.5%
                                Pean endal üle vaatama, ma panin endal 34% ainult. Samas stellarid jätsin kindlasti arvestamata.

                                KJo käsi - pole seotud mu eelneva seisukohaga. Lihtsalt hiljuti oli analoogne olukord selle erinevusega, et riveris oleks olnud ärtu, ülejäänud mängu käik sama. Mida teeksid kui sul 2 paari või mitte top set? Nn rõvedamate ärtude puhul oleks otsus erinev?

                                Ja see veel, et vastane mõtlev agro reg
                                Last edited by raudtee(EST); 11.04.13, 11:51. Põhjus: Villase tüüp

                                Comment

                                Working...