[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3796
    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kui tundmatu ja omavahel history ka puudub, siis kindlasti flatin kui fish veel taga actimas on.

    Flop on standard, turn standard, riveril ilmselt annan alla.

    Tundub suht lihtne käsi tegelikult

    Kui vastane hakkab edaspidi ka barreldamisega silma jääma, siis kindlasti hakkan lightimalt maha callima - praegu pole ilmselt mingit alust riverit callida.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3797
      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Täna läks vist mäng overall päris kenasti.

      Tulemust küll ei tea, aga eeldan et jäin kasumisse.

      Küll aga loobiti toorelt kaikaid kodaraisse - tahaks nädala lõpus näha mis tänase sessi EV näitab.

      Sessi lõpupoole läks kõrgematel limiitidel sisuliselt backtoback käed spliti :(


      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $10(BB) Replayer
      SB ($1,000)
      BB ($1,000)
      UTG ($856)
      UTG+1 ($1,000)
      UTG+2 ($1,000)
      MP1 ($1,609)
      Hero ($1,179)
      CO ($1,000)
      BTN ($432)

      Dealt to Hero A A

      fold, fold, fold, fold, Hero raises to $25, fold, fold, SB raises to $85, fold, Hero raises to $180, SB raises to $1,000 (AI), Hero calls $820

      FLOP ($2,010) 3 J 6

      TURN ($2,010) 3 J 6 3

      RIVER ($2,010) 3 J 6 3 9

      SB shows K K
      (Pre 18%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

      Hero shows A A
      (Pre 82%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

      SB wins $1,003
      Hero wins $1,003

      & vs fish

      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $20(BB) Replayer
      SB ($2,000)
      BB ($2,294)
      Hero ($2,196)
      UTG+1 ($691)
      UTG+2 ($2,549)
      CO ($1,494)
      BTN ($800)

      Dealt to Hero A J

      Hero raises to $50, UTG+1 calls $50, fold, fold, fold, fold, BB calls $30

      FLOP ($160) 2 7 J

      BB checks, Hero bets $80, UTG+1 calls $80, BB folds

      TURN ($320) 2 7 J T

      Hero checks, UTG+1 bets $561 (AI), Hero calls $561

      RIVER ($1,443) 2 7 J T 9

      Hero shows A J
      (Pre 60%, Flop 81.6%, Turn 88.6%)

      UTG+1 shows 7 6
      (Pre 40%, Flop 18.4%, Turn 11.4%)

      Hero wins $720
      UTG+1 wins $720

      Lisaks juhtus päris mitmeid olukordi NL400-600 kus 50-50 vastasele läksid.

      Ja asja krooniks oli nutrida vs paar sisse saada ja lõpuks split saavutada

      Aga mõnus, täna oli fishe kuhjaga ja võidupotentsiaal suur
      Last edited by HerrJanks; 19.03.14, 10:29.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3798
        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma pre 3betiks hetkel olenemata fishist (oleks tasuta rahaga juba nõus pm), oleks fish agro ja 3betiks palju siis calliks lootes et fish surub ja saab nuppe pressida...vähemalt minu 3 senti
        Ei tundu loogiline valida kehvema EV'ga mäng.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3799
          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Peaks ära mainima, et üks kaotav regular on mind vist isiklikult sihikule võtnud, kogu aeg tahab jubedalt mängida.

          Ei näe põhjust loobuda aga tegelikult olen tema vastu päris hädas olnud.

          Täna sai jälle päris mitmeid käsi mängitud.

          Jama on ainult selles, et nigu tal hakkab üle keskmise s*tasti minema, siis insta quitib.



          Graafik tema poolt vaadates.

          Limiidid NL400-1K, enamus NL400-600.

          Kuna meie mängustiil väga suuri pot'e ei soosi, siis olen viimasel ajal soliidse edu saavutanud.

          Tegemist on HU kohta üpris tight mängijaga aga viimasel ajal on bluffing frequency kõrgele tõstnud ja see on mu elu tublisti lihtsamaks teinud

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #3800
            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Nii huvi pärast, mis ta nimi on? Endal pole siiski plaanis HUd mängida.

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #3801
              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Kas need kaks kätt mis panid on running it twice või ma ei saa aru miks need pooleks lähevad?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #3802
                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                Kas need kaks kätt mis panid on running it twice või ma ei saa aru miks need pooleks lähevad?
                Saad aru ju.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3803
                  Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  Nii huvi pärast, mis ta nimi on? Endal pole siiski plaanis HUd mängida.
                  brtn.boarder ilma punktita

                  holdem on -2.3bb/100

                  Vb tema kaotused ongi HU'st tingitud, kui limiiditi vaadata. Kõik HU lauad va NL1K miinuses, ja alustab kõigi vastu valimatult laudu, ilmselt seal kaotabki. Ring mängu vist biidib isegi siis.
                  Last edited by HerrJanks; 19.03.14, 13:30.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3804
                    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                    Kas need kaks kätt mis panid on running it twice või ma ei saa aru miks need pooleks lähevad?
                    RIT ikka jah

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #3805
                      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      brtn.boarder ilma punktita

                      holdem on -2.3bb/100

                      Vb tema kaotused ongi HU'st tingitud, kui limiiditi vaadata. Kõik HU lauad va NL1K miinuses, ja alustab kõigi vastu valimatult laudu, ilmselt seal kaotabki. Ring mängu vist biidib isegi siis.
                      Naljakas tegelane jah. Ei selleste kergelt kaotavate tegelaste mängimise motivatsioonist aru.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #3806
                        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Selle mehe avatar ajab reaalselt tilti mind :)
                        Ja õnnitlused aasta uustulnuka tiitli eest. Selline tunnustus annab kindlasti ka hea lisamotivatsioonilaksu.
                        Last edited by Kotkas1000; 19.03.14, 15:44.

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #3807
                          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.


                          Hmm.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3808
                            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                            Naljakas tegelane jah. Ei selleste kergelt kaotavate tegelaste mängimise motivatsioonist aru.
                            Mina samuti mitte.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3809
                              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Selle mehe avatar ajab reaalselt tilti mind :)
                              Ja õnnitlused aasta uustulnuka tiitli eest. Selline tunnustus annab kindlasti ka hea lisamotivatsioonilaksu.
                              Tänud

                              Üsna retarded avatar on küll.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3810
                                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Vb kunagi siis biitis ja üks soliidne turnahitt ka aga nii edasi lastes peaks raha juba otsakorral olema

                                Loodetavasti on peale pokkeri muid sissetulekuallikaid ka.
                                Last edited by HerrJanks; 19.03.14, 16:03.

                                Comment

                                Working...