[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #2296
    Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    aw fuck 40bi suht karm ikka :(
    40 bi on köömes, ise jooksin eelmise aasta lõpp -selle aasta algus 200 000-300 00 kätt 140 buy inni alla ev

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2297
      Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
      40 bi on köömes, ise jooksin eelmise aasta lõpp -selle aasta algus 200 000-300 00 kätt 140 buy inni alla ev
      cashis ?

      shortstackisid? full BI'd tunduvad küll unreal

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2298
        Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        soliidselt bluffitakse deepstack mängus =)

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $1(BB) Poker Stars
        SB ($291)
        BB ($600)
        UTG ($295)
        CO ($341)
        Hero ($250)

        CO antes $0.20
        Hero antes $0.20
        SB antes $0.20
        BB antes $0.20
        UTG antes $0.20

        Dealt to Hero 7 8

        fold, fold, Hero raises to $2, SB raises to $8, fold, Hero calls $6

        FLOP ($18) 8 8 3

        SB bets $10, Hero calls $10

        TURN ($38) 8 8 3 3

        SB bets $22, Hero calls $22

        RIVER ($82) 8 8 3 3 9

        SB bets $96, Hero calls $96

        Hero shows 7 8
        (Pre 37%, Flop 99.4%, Turn 100.0%)

        SB shows Q A
        (Pre 63%, Flop 0.6%, Turn 0.0%)

        Hero wins $271

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #2299
          Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          cashis ?

          shortstackisid? full BI'd tunduvad küll unreal
          Cashis ja full buy innid. Htekel tõendeid pole ette näidata kuna uus arvuti ja kõik käed läinud, aga Camu ja ranka võivad confirmida.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2300
            Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            mis limiidis/limiitides ?

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #2301
              Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              nl 50-nl100. Vilkar võib ka confirmida...

              nl 25 oli ka vist oamajagu...

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2302
                Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                päris karm igatahes

                igatahes ma switchisin suht deep laudade peale nüüd, oluliselt vähem flippamist enne riverit

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #2303
                  Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Täiesti teoreetiline küsimus, aga kui deep peab olema, et 100% kätega flopi (3bb hinnaga) vaatamine oleks +ev ?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #2304
                    Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    anatoli ja mitu bi tegelt downswing oli?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2305
                      Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      Täiesti teoreetiline küsimus, aga kui deep peab olema, et 100% kätega flopi (3bb hinnaga) vaatamine oleks +ev ?
                      vb keegi oskab vastata, ma ei oska - oleneb vastasest ilmselt ?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2306
                        Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Täiesti teoreetiline küsimus, aga kui deep peab olema, et 100% kätega flopi (3bb hinnaga) vaatamine oleks +ev ?
                        Oleneb Sinu enda ja Sinu vastaste winratest. Kui solid vastased, siis sellist stacki ei eksisteeri, mis 100% VPIP'i +EV'ks teeks.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #2307
                          Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                          40 bi on köömes, ise jooksin eelmise aasta lõpp -selle aasta algus 200 000-300 00 kätt 140 buy inni alla ev
                          mu rekord on ühel kuul 43bi alla EV. paar aastat tagasi. kui õigesti mäletan siis oli alla 40k käe, aga jäin BE

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2308
                            Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            EV värk on ka skillivärk, kui ma kunagi noob olin, siis jooxin ka kohutavalt alla EV, kui crushima hakkasin, siis hakkasin üle EV jooksma :D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2309
                              Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Ühel heal päeval balansseerub kõik nagunii :D



                              Aga jah, nüüd kui 40k$ profit on, siis suht bohh, kas 4k ees või taga, aga siis kui 8k$ oli mu lifetime NL100 profit 500k käe peale, siis ajas tilti küll, kui samahästi oleks võinud vastupidiselt joostes 16k profitit olla ja BR kahe või kolmekordne.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #2310
                                Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                epic brag,

                                Comment

                                Working...