Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Mina ei kasuta, pole kunagi kasutand ka. Reasoning selle taga, et kuna tildiga probleeme pole ja flippe harjutud kaotama küll ja küll + rolli on, siis minu mängu ei mõjuta kui alla ev jooksen korralikult, samas äkki teisi ajab tilti. Vahepeal on küsitud küll et why no rit?
Ma mängin muidugi rohkem käsi ka kui sina, sinu puhul, ma ei tea, ma näeks isegi potentsiaali peal hoida, sest su volüümid on võrdlemisi väiksed ja tegelt on no probz mingi 100k+ kätt joosta väga kehvasti, mis tähendaks sul 3 kuu volüümi suht ja oleks korralik pauk mindsetile ikkagi.
Mina ei kasuta, pole kunagi kasutand ka. Reasoning selle taga, et kuna tildiga probleeme pole ja flippe harjutud kaotama küll ja küll + rolli on, siis minu mängu ei mõjuta kui alla ev jooksen korralikult, samas äkki teisi ajab tilti. Vahepeal on küsitud küll et why no rit?
Ma mängin muidugi rohkem käsi ka kui sina, sinu puhul, ma ei tea, ma näeks isegi potentsiaali peal hoida, sest su volüümid on võrdlemisi väiksed ja tegelt on no probz mingi 100k+ kätt joosta väga kehvasti, mis tähendaks sul 3 kuu volüümi suht ja oleks korralik pauk mindsetile ikkagi.


K
Q



Comment