[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #3226
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mina ei kasuta, pole kunagi kasutand ka. Reasoning selle taga, et kuna tildiga probleeme pole ja flippe harjutud kaotama küll ja küll + rolli on, siis minu mängu ei mõjuta kui alla ev jooksen korralikult, samas äkki teisi ajab tilti. Vahepeal on küsitud küll et why no rit?

    Ma mängin muidugi rohkem käsi ka kui sina, sinu puhul, ma ei tea, ma näeks isegi potentsiaali peal hoida, sest su volüümid on võrdlemisi väiksed ja tegelt on no probz mingi 100k+ kätt joosta väga kehvasti, mis tähendaks sul 3 kuu volüümi suht ja oleks korralik pauk mindsetile ikkagi.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #3227
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

      Olen nimelt tähele pannud, et kui mul see peal on ja teisel regularil ei ole 50-50 olukorras, või veel hullem, olen ees ja kaotan - põhjustab veits tilti. Ilmselt ka mõnedel teistel?
      Räägin HU seisukohast, sellel põhjusel just ise ei kasuta RIT-i, et nõrgema mindsetiga mängija võib pärast mõne flipi kaotamist TILT-i minna ja meie edge tema vastu oluliselt paraneda, eriti tähtis on see just cap või short mängu korral kus BB/100 jääb nagunii väiksemaks villu vastu kuna flip olukordasid tuleb rohkem ette ja me tahame ju igat väikest eelist ära kasutada, et oma winrate suurendada. Kui Villu üle EV jookseb siis sama olukord vastupidises võtmes, raha kätte saamine nõrgema mängija vastu peaks muutuma lihtsamaks.

      Kogu eelnev jutt kaotab mõtte, kui mängida endast tugevama vastu.

      HU mängus samuti oluline faktor- aeg. RIT peal siis vähem käsi tunnis, väiksem hourly.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3228
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Päris hea eduseis pre

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $4(BB) Replayer
        Hero ($400)
        BB ($160)
        UTG ($336)
        CO ($396)
        BTN ($290)

        Dealt to Hero K K

        fold, fold, BTN raises to $8, Hero raises to $32, fold, BTN raises to $290 (AI), Hero calls $258

        FLOP ($584) 9 Q 8

        TURN ($584) 9 Q 8 6

        RIVER ($584) 9 Q 8 6 8

        Hero shows K K
        (Pre 94%, Flop 61.3%, Turn 65.9%)

        BTN shows K 7
        (Pre 6%, Flop 38.7%, Turn 34.1%)

        Hero wins $581

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3229
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Tänud mõtete eest RIT'i teemal.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #3230
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Ma ei saa magama minna kui sa pole päevas atleast 1x updatend.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3231
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              update =)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #3232
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                update =)
                WP nice graph

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #3233
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Ma ei näe midagi.

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #3234
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Mulle ka ei paista, mitu $ plussis on?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #3235
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      LOL

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #3236
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Imo siin foorumis räiged trollid :D:D Ootan updatet! Pidi saabuma 11.13 aga way too late juba...

                        Comment

                        • Kaitz20
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 289

                          #3237
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          RITi teemal- ma olen ise selle peale jätnud PLO päevadelt. Üldist mängupilti see ei tohiks mõjutada ning üldjuhul loeb ikka, kui hästi/halvasti Sa üldiselt jooksed, mis peaks pika aja peale ära taanduma.
                          Pigem on see tagavara väljapääs, kui peaksin shovema 66 BB pealt BU võimaliku 4-bet bluffi peale ning satun ülepaari vastu. NL 50 pole üldjuhul märganud, et RIT oleks peal.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #3238
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Täna sai korralik chiplead saadud ühes nl400 lauas




                            Eelnev käsi ka samas lauas fishi vastu. Tegelt ta oli päris ettearvamatu ja kohati mängis isegi hästi postflop. Pre tuli mingi trashiga tihti sisse. Samas olin näind varem bluffimas ka mitu korda, nii et ei suutnud turni ega riverit foldida ja läks õnneks, päris monster equityga draw otsas istus

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $4(BB) Replayer
                            SB ($400)
                            BB ($1,045)
                            UTG ($1,041)
                            Hero ($1,563)
                            CO ($442)
                            BTN ($215)

                            Dealt to Hero A T

                            UTG raises to $12, Hero raises to $36, fold, fold, fold, fold, UTG calls $24

                            FLOP ($78) 2 6 T

                            UTG checks, Hero bets $48, UTG calls $48

                            TURN ($174) 2 6 T 9

                            UTG checks, Hero bets $92, UTG raises to $260, Hero calls $168

                            RIVER ($694) 2 6 T 9 7

                            UTG bets $228, Hero calls $228

                            UTG shows J Q
                            (Pre 45%, Flop 28.7%, Turn 47.7%)

                            Hero shows A T
                            (Pre 55%, Flop 71.3%, Turn 52.3%)

                            Hero wins $1,147



                            Muidu on kulgenud päris vaevaliselt - õnneks plusspoolel, aga ei midagi erilist. Nv teen kokkuvõtte ilmselt. Distsipliiniga suuri probleeme, eks sinna suur osa nö s*tast jooksust ka maetud - tihti läheb mõte rändama ja hakkan kohati kõrvaliste asjadega tegelema mängimise ajal, vahest ei jälgi üldse laudu, vaid siis klõpsan suvalt ilma mingi infita nuppe kui ette hüppavad. Täna näiteks suutsin väga head joont hoida ja sain kohe tasustatud ka.

                            Nii et keyword on tähelepanu-tähelepanu-tähelepanu, mitte ainult ei mängi oma kätt.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #3239
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Eelnev käsi ka samas lauas fishi vastu. Tegelt ta oli päris ettearvamatu ja kohati mängis isegi hästi postflop.
                              sest ta polegi fish imo - 23k käe peale 2,3bb/100 erinevatel limiitidel. miks seda mainin - kas mängiksid ikka, kui seda ka teaksid? kuigi ta statid jah sellised ongi. või nl400 pead selliseid kaladena juba kasutama? nh ja glglgl!

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3240
                                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Ma seda vene saiti ei kasuta praegu ja ei näe seda mis tal lifetime on vms.

                                Enda õigustuseks võin öelda et mängis selles lauas ja paaris teises lauas ka kus kiirelt bustis mingi 50/35 stattidega ja tegi väga kahtlaseid lükkeid. Mängis nagu traditsiooniline fish, postflop suutis vahest foldida ka. Terve aja ajas chatis lolli juttu ka. Nii et kui sa näed 23K kätt ja plussis, peab küll ülihiiter olema või mängis täna lihtsalt lolli siis :) Suht goldmine imo.

                                Edit: sampel tekkis mingi 300 kätt ja tulid sellised statid.

                                Comment

                                Working...