[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2446
    Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Vaata, mis kell on :)

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #2447
      Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      jep aeg ilmselgelt kehva, lõpuks sain ikkagi veits actionit kah :)

      sain oma 100$'se boonuse kah et 200K VPP kursil olen ja 50k vpp'd täis tegin tänaseks

      vpp'sid see aasta 58 044/200 000

      kui rohkem nl200 mängin või kõrgemal kui nl100, siis saan teise poole ka juuniks, aga rakeback ega boonused pole kindlasti prioriteet

      juunis peaksin plaanide järgi nl400 shotti võtma

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2448
        Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        võttis aega mis võttis aga lõpuks sai august ka välja tuldud, mille 6maxis suutsin endale kaevata

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2449
          Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Wow väga sick :D Raudne mindset :)

          E: Mis limiiti rohkem on 100/200?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2450
            Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            NL100 85%
            NL200 15%

            loodetavasti paari kuu pärast on see jaotus vastupidine :)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #2451
              Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Õnnitlused Herr Jänes!

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2452
                Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Õnnitlused Herr Jänes!
                ty

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2453
                  Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Tänase loomingulisuse auhind läheb...

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                  SB ($115)
                  Hero ($130)
                  UTG ($142)
                  UTG+1 ($100)
                  UTG+2 ($103)
                  MP1 ($104)
                  CO ($79.70)
                  BTN ($146)

                  Dealt to Hero K 7

                  fold, fold, fold, MP1 calls $1, fold, fold, fold, Hero checks

                  FLOP ($2.50) 2 7 K

                  Hero checks, MP1 bets $1, Hero raises to $7, MP1 raises to $15, Hero raises to $39, MP1 raises to $103 (AI), Hero calls $64.78

                  TURN ($210) 2 7 K J

                  RIVER ($210) 2 7 K J A

                  MP1 shows 4 6
                  (Pre 38%, Flop 7.3%, Turn 0.0%)

                  Hero shows K 7
                  (Pre 62%, Flop 92.7%, Turn 100.0%)

                  Hero wins $207

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #2454
                    Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Õnnitlused Herr Jänes!
                    Sünnipäev?

                    Kui jah siis õnne Jänks !

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2455
                      Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      jepos, minu poolt ka õnne!

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #2456
                        Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Õnne ja edu laudades :)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2457
                          Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          ty kõigile

                          väike update:

                          tulemuse poolest üsna kehvake esimene nädal aprillile sissejuhatuses, ometi mänguga olen päris rahul

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          ~80% nl100
                          ~20% nl200

                          viimased paar sessi limiidid suht pooleks

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2458
                            Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by HerrJanks; 09.04.13, 02:27.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2459
                              Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              60K vpp'd täitus see aasta =)

                              Comment

                              • ebast
                                Jube Noob
                                • Apr 2012
                                • 104

                                #2460
                                Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                mis patch või asi see Momessi nime küljes on ?

                                Comment

                                Working...