[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #3031
    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Sellepärast, et kõikide 4bet ranged on läinud nii laiaks ja sizingud nii väixex, et Sul ülihead oddsid ning Suited connectoritega on hea hittida 50+ Equity drawsi, kui juba preflop niipalju deadmoney sees ning tihti saab potte ka niisama kätte, sest 4betid on enamasti mingid Ax blockerid ja olenevalt regist, töenäosus on, et see Crappy Ass blocker on Sul tihemini vastas, kui real hand.
    Samuti AKst pole ka mingit asja, kui flopile pihta ei saa :)

    Comment

    • turusolkija
      Jube Noob
      • Nov 2012
      • 100

      #3032
      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Arusaadav. Aga miks siis min5bet peale folditakse? :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #3033
        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        min5bet on juba liiga scary ja tugev, range on juba liiga kitsas ning liigselt suur kogus stacki kulub flopi nägemiseks. Samas ghay5bet, olenevalt sizingust annab küll ülihead oddsid ja tullakse tihti flopile, kuid nii suur osa siis juba preflop sisse pandud, et igasuguste drawde jaox hea sisse panna küll, kuid samas seal saad enamasti juba ainult AA, KK vastu sisse ning iga kord kui missid oled juba ligi neljandiku stackist pre ära kaotanud ning hittida pole siiski kerge.

        Comment

        • turusolkija
          Jube Noob
          • Nov 2012
          • 100

          #3034
          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Siiski kahtlane, et sub-premium kätega 100bb deep OOP 4beti callides keegi plussi näitab.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3035
            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            väga lihtne kontrollida ju?

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #3036
              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
              Siiski kahtlane, et sub-premium kätega 100bb deep OOP 4beti callides keegi plussi näitab.
              kõik oleneb ju sellest, mis rangega keegi lõppude lõpuks 4betib ja selle vastu adjustid.

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #3037
                Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                * 5beti vastu enamus villaneid ei ole veel harjunud mängima vb. Sama asi oli 4beti ja 3betiga mõned ajad tagasi.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3038
                  Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  5betiga on see jama, et kui seda bluffina teha, peab hakkama shovesid callima, kuna oddid on juba nii head. Ja see teeb mängu väga variatsioonirikkaks. Samas saab laiendada valeurange'i ja teha seda ainult as value ja siis kõik shoved maha callida.

                  Täna oli mäng teine tera. Jätsin meelerahu huvides NL1k mängust välja. Mängisin nl400-600 only. Enamus kasum tuli nl400 6maxist kus üks reg otsustas mu vastu isiklikult vist tiltama hakata, aga vb ongi nii loose ja mul sampel ei kinnita seda.

                  Igatahes eilne kaotus sai tasa tehtud.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Huvitavaid käsi ei ole, kuna kõik oli nii abc kui vähegi võimalik.

                  Nüüd varsti trenni ja siis Rakvere poole teele. Täna palju korvpalli plaanis vaadata :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #3039
                    Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Call 4Bet A2s-AJs ning 65s - KQs

                    Kui ma võtaksin nüüd kõik need 101 kätt ja foldiksin hoopis, siis ma kaotaksin olenevalt 3beti suurusest 6-9BI nende 101 käe jooksul. Iga tulemus, mis sellest parem, näitab, et OBV good play, lihtsalt tuleb õigeid vastaseid valida ning see, et ma hetkel veel kasumis olen, on ju UNREAL GOOD :)

                    Comment

                    • turusolkija
                      Jube Noob
                      • Nov 2012
                      • 100

                      #3040
                      Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Aga kui OOP filtriks juurde panna. Positsioonis on ilmselgelt väike eelis.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #3041
                        Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas turusolkija Vaata postitust
                        Aga kui OOP filtriks juurde panna. Positsioonis on ilmselgelt väike eelis.
                        Eks sizing ka määrab ju. A la kui 3betid fishi A6s ja fish min4betib siis obv et callid ju. Mitte et ma ei usuks et herr Rudi ükskõik keda igast asendist 4bet pottides ei lüpsaks:)

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #3042
                          Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Milline see vastasetüüp olla võiks

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #3043
                            Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Kõik , kes ei ole 11/9 OBV

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3044
                              Re: [NL200-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              2 nädalat möödas, volüüm on endiselt kehva. Katsun teise poole kuust tublim olla.



                              Mängutunde hetkel ainult 38.4

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3045
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Kandsin eile väikse summa raha jooksvateks kuludeks.

                                Tavaliselt tuleb hiljemalt tunni jooksul üle. Siiamaani ei olnud tulnud, siis võtsin cashieri lahti ja pending cashouts.

                                Ma pole varasemalt jälginud seda, aga peakski olema punane?

                                Ja selle tärni taga olev lause viitab sellele nagu peaks ühendust võtma?

                                Samas mailile tuli ainult see standard ametlik kinnitus kui kandsin, et 72h jooksul saabub raha.

                                Comment

                                Working...