[Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #241
    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Täna siis distantsi rekord 5.9km ehk siis 25,8/200 tehtud. Kui viitsiks pokkerit ka mängida oleks elu lill. Hetkel kuu mingi 4 BI miinuses 5k käe kanti.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #242
      Re: Provoker mõisavalitsejaks

      29,8/200 tehtud ja tagasi 6maxi juures.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #243
        Re: Provoker mõisavalitsejaks

        35,2/200

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #244
          Re: Provoker mõisavalitsejaks

          40,6/200 tehtud. Kuidagi aeglane on see tempo eesmärgi täitmise suunas, kuid lisamotivatsioonina võtan vist kavasse selle ürituse: http://www.jooks.ee/olympiajooks/index.php
          Distants tundub täpselt paras ning ideaalis peaksin enne kuupäeva veel jõudma ~10 korda trenni teha. Seni pole veel trenniga 10kmni jõudnund, pigem sinna poole kanti sellest distantsist, aga lõpetades on tunne, et jõuaks veel. Seega lootused on suured esimeseks ametlikuks võistluseks. Hetkel veel ootan ka kaashuvilisi kes pidid endast teada andma.

          Pokkerist niipalju, et miinust ei tooda ja hõisata ka väga ei saa millegi üle.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: Provoker mõisavalitsejaks

            Käisin ka täna jooksmas, ma pakun et mul kilometraaz alustamise algusest samasse suurusjärku. Kuna viimased aasta-kaks suht palju alkoholi kuritarvitanud, suitetanud ja vähe liikunud siis tahest tahtmata oli vorm maas aga mitte midagi väga hullu ning alustasin 3-5km ringidega. Eelmine kord oli võhm väga hea ja täna läksin 7km ringile ja suutsin selle suht lõdvalt läbi joosta, pärast jooksu tassisin veel õrnemast soost kamraadi ratta viienda korrusele, kes rattaga kaasas sõitis.

            Su pakkumise üle mõtlen ja selgub tõenäoliselt järgmise nädala-kahe jooksul. Kui tulengi jooksma siis ei tule võistlema (loe: spurtima) vaid lihtsalt osavõtma :)

            EDIT: uurisin ja peokuningas pidi ka sellel jooksul osalema.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #246
              Re: Provoker mõisavalitsejaks

              ma arvan, et ma kulgen sellel rajal. Spurtimiseks pole vormi :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                Võtan omale selle eesmärgiks aga mitte lubaduseks :)

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #248
                  Re: Provoker mõisavalitsejaks

                  47/200 :)

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #249
                    Re: Provoker mõisavalitsejaks

                    päris hea winrate

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #250
                      Re: Provoker mõisavalitsejaks

                      53,4/200 täna peaks veel juurde tulema kuna see paari päeva eest joostud.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #251
                        Re: Provoker mõisavalitsejaks

                        59,8/200

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #252
                          Re: Provoker mõisavalitsejaks

                          63,8/200 Täna sai siis lõdvemalt võetud kuna edasine nädal tuleb nagunii hagu anda veel vähemalt 2x 8km

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #253
                            Re: Provoker mõisavalitsejaks

                            71,6/200. Elu pikim distants vist mis on joostes läbitud. Asjale lisas vürtsi veel see, et päris odava paduka sain selga distantsi kõige kaugemas punktis olles.
                            Pokkerist niipalju, et kui keegi miskile heale artiklile vms oskab viidata mis käsitleks ühelauaturniire siis andke aga julgelt teada. Hetkel katsetan mikros seda võitlemist ning tundib, et päris mikrot nagu biidiks, aga ev-d ei biidi kuidagi :)

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #254
                              Re: Provoker mõisavalitsejaks

                              79,4/200
                              Sng-dega ei oskagi hetkel öelda mis seis on. Täna peaks 100 esimest mängu täis saama. Ne rõõba ne mjaasa. Aga üritan ikka edasi. Seni kõige häirivam on fakt, et kõige rohkem olen saanud neljandaid kohtasi overall lõpetamistest.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #255
                                Re: Provoker mõisavalitsejaks

                                Sa lased 6max stt turbosi/hypereid? Ja mis bi?

                                Comment

                                Working...