Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl
Iva pole ainult selles vennas. Praegu läks hästi, et rohkem inimesi poti ei tulnud. Tihti limbid early positionist ehitavad suure limperite armee ja mis sa siis teed oma QT-ga sellises positsioonis, kui see sama fish kellelt sa raha tahad saada betib? Rääkimata sellest, kui keegi positsioonis sinu vastu raiseb ja fish callib, calliksid ka ära ilmselt. Ometigi poleks sinul käes kontroll, vaid lähed puhtalt flopile pihta saamisele välja. Antud juhul said lihtsalt kõige parema stsenaariumi. See ei vabanda välja minu arvates, et see limp õige oleks (muidugi võid vastuväiteid tuua, ma pole mingi geeniud ja mõni rohkem läbilöönud mängija võib ka otseloomulikult mind parandada).
Jään oma väite juurde, et fishide vastu ei tohiks ise fishiks hakata. Peale selle ühe mängija, on hunnik teisi mängijaid veel lauas. Kui sa üritad iga kätt tema vastu mängida ükskõik mis positisoonis, siis kaotad nõnda tegemise käigus rohkem raha lihtsalt ka teistele.
Ja mis mõttes polnud vahet, kas limp või raise? Sellest suuremat vahet ei saa ollagi...
Iva pole ainult selles vennas. Praegu läks hästi, et rohkem inimesi poti ei tulnud. Tihti limbid early positionist ehitavad suure limperite armee ja mis sa siis teed oma QT-ga sellises positsioonis, kui see sama fish kellelt sa raha tahad saada betib? Rääkimata sellest, kui keegi positsioonis sinu vastu raiseb ja fish callib, calliksid ka ära ilmselt. Ometigi poleks sinul käes kontroll, vaid lähed puhtalt flopile pihta saamisele välja. Antud juhul said lihtsalt kõige parema stsenaariumi. See ei vabanda välja minu arvates, et see limp õige oleks (muidugi võid vastuväiteid tuua, ma pole mingi geeniud ja mõni rohkem läbilöönud mängija võib ka otseloomulikult mind parandada).
Jään oma väite juurde, et fishide vastu ei tohiks ise fishiks hakata. Peale selle ühe mängija, on hunnik teisi mängijaid veel lauas. Kui sa üritad iga kätt tema vastu mängida ükskõik mis positisoonis, siis kaotad nõnda tegemise käigus rohkem raha lihtsalt ka teistele.
Ja mis mõttes polnud vahet, kas limp või raise? Sellest suuremat vahet ei saa ollagi...




J
2
]

Comment