k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #106
    Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

    Hmm.
    Nägin sind täna mängimas:)

    See 33 vs 44 oli päris hea:)

    ok.Käsi ka.

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 370234
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $7.23
    BB: $6.71
    UTG: $2.90
    UTG+1: $1.00
    UTG+2: $5.79
    MP1: $1.55
    MP2: $2.04
    CO: $2.03
    BTN: $5.00

    Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with 4 4
    UTG calls $0.02, 1 fold, UTG+2 calls $0.02, 4 folds, Hero calls $0.01, BB checks

    Flop: ($0.08) 5 4 3 (4 players)
    Hero bets $0.06, BB folds, UTG folds, UTG+2 raises to $0.14, Hero calls $0.08

    Turn: ($0.36) K (2 players)
    Hero checks, UTG+2 bets $0.26, Hero calls $0.26

    River: ($0.88) 2 (2 players)
    Hero checks, UTG+2 bets $0.70, Hero calls $0.70

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Polnud mingit infi su kohta:)
    Ja ma nii arvasin,et sul A käes ja tõmbasid rea ära:)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #107
      Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

      ma oleks sinu asemel seda kätt hoopis teisiti mänginud ja seepärast tuligi üllatusena, et sul 4-de set käes on. Ilmselt juba flopis re-reraise sisse lükanud. Aga näed, said raha kätte vähemalt :D ja kätt vaadates oleks ma võinud flopis natukene rohkem lükata 0.16-0.18 kõik draw-d on väljas. Ise mõtlesin, et sul siin flushdraw mingi suht pointless kaardiga

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #108
        Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

        algus ei ole paljulubav. nl5 siis



        VPIP: 10.28
        PFR: 9
        CBet: 77.27%
        Fold to CBet: 44.44%
        AF: 6.13
        W$WSF: 41.91
        WTSD:25.74
        W$SD: 54.29
        3BET: 4,84

        kuidas statsid on?
        praegu liiga väsinud, homme lisan ka mõned käed.

        Comment

        • wousha
          FPP Pro
          • Oct 2009
          • 268

          #109
          Re: k2snakalle @PS

          10/9 idk, mõlemad võiks kõvasti suuremad olla imo, 18/15 oleks okay ma usun.

          EDIT: oh see on FR nagu ma nüüd aru saand, kuna ma ainult 6m mängin siis ma ei hakka FR teemal sõna võtma.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #110
            Re: k2snakalle @PS

            Algselt postitas wousha
            10/9 idk, mõlemad võiks kõvasti suuremad olla imo, 18/15 oleks okay ma usun.

            EDIT: oh see on FR nagu ma nüüd aru saand, kuna ma ainult 6m mängin siis ma ei hakka FR teemal sõna võtma.
            FR jah.

            Sessi kokkuvõte: 2x KK vs AA kokku -10.43$

            kas oli õige mõte minna PF all-in?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ning mis arvate sellest:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #111
              Re: k2snakalle @pokerstars

              täna sai järjekordne pikem sess tehtud.



              kohe üldse ei tea mis toimub :-\ No nii carddead ma pole vist kunagi olnud. Ja isegi kui käsi tuli, siis actionit ei saanud ja kui sai, siis olin tavaliselt taga. Nagu kordagi ei ole toimunud sellist asja, et mul set ja teisel kõrge paar, mul AA teisel KK jne, alati on vastupidi. Krt tilti ajab selline asi. Tuju poolest õiget tilti pole peale tulnud, sest kõik suuremad kaotusekäed on minu arust coolerid. Lisan mõned käed ka ja ehk nende käte kohta saab rohkem vastukaja.

              VPIP: 9,95
              PFR: 7.43
              AF: 4
              3bet: 3.93
              Cbet: 78
              Fold to CBet: 53.85
              W$WSF: 36.49
              WTSD: 15.64
              W$SD: 42.42

              Mõned käed siis:
              nagu tavaliselt siis oli ka AA vs set, KK vs set

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kuidas järgmisse kätte suhtuda? Tilt?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Igastahes proovin iga pikema sessi järel siia update teha.
              BR: 79$ ja kindel eesmärk on, et seda bustoks kindlasti lasta ei tohi ja alates 16mai 2010-st tahan olla kindlalt võitev mängija vähemalt limiidil nl25.
              Praegu käsil ka raamatute lugemine : 1)No Limit Hold 'em Theory and Practice (David Sklansky, Ed Miller) ja peale seda võtan ilmselt ette Harrington on cash games vol1 (mille võitsin kunagi triobeti freerollilt)

              Sain ka väikese soovituse mida tahan ka kindlasti proovida. Nimelt kuna olen agressiivne mängija, siis soovitati ka 6max-i proovida. Endale imestuseks hakkasingi mõtlema, et ma pole 6max-i elus proovinud. Muidugi peaks väheke lugema ennem 6maxi kohta, et kui laiaks võiks ranget lasta jne.

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #112
                Re: k2snakalle @pokerstars

                Muidugi six max
                Jube on ju vahtide vp endal ala 10.
                Ja agro on arvatavasti tingitud selle käe ootamise tagajärjel, kuna sa ootaad kaua siis muutud kärsituks ja kui saadki käe siis loobiks nuppe ja tahaks max value saada kohe.
                Niiet jh edu sulle laudades ning proovi sixmaxxi

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #113
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                  noniii. Pokerstarsis esimene positiivne sess siis 8) Küll vaid 1,5bi ehk 7,5$, aga asi seegi.
                  Oleks veelgi, aga sessi alguses tegin kohe paar halba readi ja lõpp kiskus tavaliseks ehk carddead and no hit.

                  üks käsi jäi sessilt siiski kripeldama, mida oleks pidanud teisiti tegema?
                  villian on täiesti tundmatu, 0kätt
                  Nagu nii tundus seti moodi, sest millega ta ikka UTG raise ja call teeks. Samas kui ta flopi callis ja siis turnil mind üle tõstis, siis olin jällegi rohkem kindel, et ta võib mingi fish olla ja sama asja teha ka Ax-ga. Ma arvan, et õigem oli ikkagi ta all-in callida
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  tänane graafik siis


                  endale teeb muret just lõpu käed, sest sealt on näha, et joon läheb vaikselt aga kindlalt allapoole.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #114
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                    nonii täna oli jälle kena päev (2h2min 896kätt ja +2,4BI)

                    Tänane graafik:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Üldkokkuvõttes olen veel -0.53$. Olin juba plussis vahepeal, aga noh lõpp ei sujunud hästi.

                    Kas siin oli õige niimoodi suruda? Ning kuidas suhtute reraise flopil? Bet sizing flopil õige või vale?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    viimase sessi statsid, muutsin natukene agrot
                    VPIP: 10
                    PFR: 8
                    CBet: 66%
                    Fold to CBet: 57%
                    AF: 2.67
                    W$WSF: 40
                    WTSD:29
                    W$SD: 50
                    3BET: 2.62
                    att to steal: 19.23
                    fold 3bet: 74

                    Nüüd nv-sel grindida ei saa, sest täna joome viina-homme joome viina-ülehomme lähme pudeleid viima.

                    Comment

                    • Kajeera
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 130

                      #115
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                      No kuidas läinud on, vaatan et pool daala vaja tasa teha?
                      Ma arvan et see flopi reraise oli normaalne, saab ehk mingit aimu vastase käe kohta. Vbla turnis oleksin ise tagasi tõmmanud, aga kuna tal nii vähe järel siis oleksin sama teinud :P

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #116
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                        K2sna sa oledki siis Nl5 jäänud?

                        Vaatan,et ei lähe just kõigeparemini.
                        Ise olen NL5 mingi -15$ ja ei ole vist valmis veel minema NL5.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #117
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                          Olen jah nl5-s. NL4-ja ma triobetis biitisin ja nl2 oli vaid lihtsalt softiga harjumiseks (milleks ei kulunud tegelikult rohkem kui 30mintsa)
                          Noh kõige paremini ei lähe jah, aga selleks ju tulebki õppida/mängida, et hakkaks paremini minema. Seega tuleb lihtsalt swingid/bad callid/bad 3bet-id jne ära kannatada ja nendest ainult õppida. Seepärast toon kindlasti käed siia, mis jäävad kummitama ja milles olen kaotanud palju.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #118
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                            <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/200x200.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! This PokerStars tournament is a No Limit <a href="http://www.pokerstars.com/">Texas Hold’em</a> event exclusive to Bloggers, you too can take part by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP Registration code: 410425

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #119
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                              No õngitseme selle teema jälle üles! Proovin teemat nüüd ikka regulaarsemalt täiendada.

                              Üle tüki aja mõnus tildi käsi jälle...panen ta kõigile vahtimiseks siia. Praegu ise vaadates ajab ennast ka naerma :)
                              Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 693335
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              CO: $26.46
                              BTN: $32.38
                              SB: $29.16
                              Hero (BB): $38.34
                              UTG: $25.00
                              UTG+1: $25.69
                              MP: $25.00

                              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 6 A
                              5 folds, SB calls $0.15, Hero checks

                              Flop: ($0.50) 3 2 7 (2 players)
                              SB checks, Hero checks

                              Turn: ($0.50) 5 (2 players)
                              SB checks, Hero checks

                              River: ($0.50) 4 (2 players)
                              SB bets $4.50, Hero raises to $9, SB raises to $28.91 all in, Hero calls $19.91

                              Final Pot: $58.32
                              SB shows A 7 (a flush, Ace high)
                              Hero shows 6 A (a straight, Three to Seven)
                              SB wins $56.32
                              (Rake: $2.00)

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #120
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                                lol. endalgi juhtunud.ja rämedalt ajavad oma lollused tilti :D

                                Comment

                                Working...