k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #61
    Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

    no siis on kuskil küll mingi mäda sees, HEM näitab et ma olen praeguseks maksnud rake 16,9$ ja mul on veel 1.2punkti vaja saada, et vabastada 5$ seega rakeback 27-30%

    Millegi pärast arvan, et seda on seal muudetud ja punktid tulevad aeglasemalt äkki?


    Hmm, ei tohiks olla 8x on see deposiit boonus. Peab uurima natuke teistelt nl10 grinderitelt veel. Kusjuures endale viimane kord mängides tundus ka, et kole aeglaselt tuleb.

    Uurin.

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #62
      Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

      Algselt postitas k2snakalle
      no siis on kuskil küll mingi mäda sees, HEM näitab et ma olen praeguseks maksnud rake 16,9$ ja mul on veel 1.2punkti vaja saada, et vabastada 5$ seega rakeback 27-30%

      Millegi pärast arvan, et seda on seal muudetud ja punktid tulevad aeglasemalt äkki?
      Ma ise mängin ka NL10 ja need punktid ei tule tõesti nii kiirelt.
      $0.10 - $0.19 reiki annab 0.1 Player pointi ja et $0.10 reik ära tuleks peab pot olema vähemalt $2, ehk siis alla $2 potid player pointe ei anna.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #63
        Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

        oeh ja nüüd on mingi kala sees :-\
        Nimelt HEM näitab et jäin sessi 4,6$ plussi ja completesin ka esimese osa boonusest ära ehk 5$.
        Aga raha on täpselt sama palju kui alustades oli. (mingi 0.50$ rohkem ehk). Ootasin ja tegin refreshi..ei aita.
        Kindlasti ei taha uskuda, et jäin see sess -4,5$ ja siis tuli boonus otsa.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #64
          Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

          Algselt postitas k2snakalle
          oeh ja nüüd on mingi kala sees :-\
          Nimelt HEM näitab et jäin sessi 4,6$ plussi ja completesin ka esimese osa boonusest ära ehk 5$.
          Aga raha on täpselt sama palju kui alustades oli. (mingi 0.50$ rohkem ehk). Ootasin ja tegin refreshi..ei aita.
          Kindlasti ei taha uskuda, et jäin see sess -4,5$ ja siis tuli boonus otsa.
          Ramdiski tegid, kui mitte siis on osad käed lihtsalt puudu.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #65
            Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

            ramdiski ei teinud. Tegin 9-l laual korraga ja arvuti on küll normaalne ja mingit jõnksumist ega midagi ma ei täheldanud.ramdisk nüüd olemas.

            Tower on neetud paik minu jaoks ja kui nüüd nii edasi läheb, siis kaon sealt kus kurat.
            tänane päev -40$ ehk pea 1/5 kogu bankrollist.
            Ja no ma ei tee midagi valesti.. kaarte ei tule ja kui nüüd õhtul tuli kaarte, siis suurim võit oli 1,8$. Kaotusi tuli nagu muda, AKs sai flopist TPTK ja vastas olid muidugi ässad(eri loose vend ja BI läinud) Niih siis sain top seti flopist ja läksime ühega all-in ja tal open-ended ja arvake mis...turnis tuli talle vajalik kaart. High flushi sain kokku, aga see kaart mis mulle andis flushi andis teisele vennale maja ja nii jälle BI läinud.
            Te ju ei foldi samamoodi high flushi kui vastas on 42/22 tüüp. Varsti lihtsalt ei taha enam mängida (okei tglt tahan, sest see meeldib mulle) aga ma ei näe mõtet :-\


            EDIT: nõmeee... sai täna üks väike 9table sess jälle maha peetud ja lõpptulemus -2$ jälle.
            löön statid üles, ehk mingi kala sees

            vpip: 12
            PFR: 7,5
            3bet%: 2.0
            WTSD: 25.7
            W$SD%: 53
            Agg: 2.00
            Agg%: 24,5
            W$WSF: 32 toweri rõõmud (trios oli see näitaja 42-44)
            Flop cbet: 77
            fold to cbet: 66

            AA sai üks kord actionit ja omati runner-runner rea poolt maha... i hate tower >:( Kuid staff on neil mega hea ja multitabledamine on ka mõnus.
            vaatasin just, et wtf..mida see mees teeb..sellise käega lükkab all-in (ilmselt proovis bluffida kuna ta ilmselt arvas, et ma restealin BB pealt ja pot läks juba PF tsipa alla 1/2 BI

            Flop cbet on ehk natukene suur, aga enamus raha tulebki just cbet ja steal.Ülejäänud jama kaotan

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #66
              Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

              Toweris oldud aeg:

              [img width=750 height=390]http://img22.imageshack.us/img22/296/toweristaffkoosnonlm4.jpg[/img]
              [img width=750 height=15]http://img22.imageshack.us/img22/toweristaffkoosnonlm4.jpg/1/w1000.png[/img]

              ning nagu näha siis lõpus see väikeülesminek on tegelikult ka tingitud non showdown winningust

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #67
                Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                SD joon näitab suht selgelt ära, et kehvake run lihtsalt... Ehk grind it through.
                Samas ei tasu variatsioonirikka aja tõttu kõiki kaotuseid halva runi kaela ajada. Proovi võimalikult palju käsi läbi analüüsida ja vaadata, kus mida paremini saaks teha... Ja postita ka käsi foorumisse, et teised aidata saaksid. Edu!

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #68
                  Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                  tänud, aga selles ongi asi, et ma olen võidu ja kaotuse käed 10x üle vaadanud (kuidas oleks saanud rohkem pigistada ja kus vähem kaotada)TPTK puhul hakkasin kasutama siin foorumis viidatud lingile, kus õpetati kuidas top pairi ja TPTK puhul mängida- tulemust ei oska öelda, sest ükski käsi pole niimoodi showdownile jõudnud
                  Käte analüüs toimub tavaliselt järgmine päev ja selge peaga,mitte kohe peale sessi.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #69
                    Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                    Kusjuures sellise käte arvu jooksul võib kõike juhtuda, isegi parimat mängu mängides ei pruugi korralikku tulemust saada.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #70
                      Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                      Algselt postitas k2snakalle
                      tänud, aga selles ongi asi, et ma olen võidu ja kaotuse käed 10x üle vaadanud (kuidas oleks saanud rohkem pigistada ja kus vähem kaotada)TPTK puhul hakkasin kasutama siin foorumis viidatud lingile, kus õpetati kuidas top pairi ja TPTK puhul mängida- tulemust ei oska öelda, sest ükski käsi pole niimoodi showdownile jõudnud
                      Käte analüüs toimub tavaliselt järgmine päev ja selge peaga,mitte kohe peale sessi.
                      mis link..

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #71
                        Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                        Algselt postitas Rage
                        mis link..
                        http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,977.0.html

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #72
                          Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                          Järjekordne päev toweris ja -22$, kui veel 30$langeb, siis olen lähen tagasi triobeti nl4-ja.

                          Paneks siis huvitavad käed ka siia. Tänase päeva 3kõige suuremat kaotuse kätt:

                          Texas Hold'em $0.05-0.10 NL (real money)
                          Table Ft Wayne
                          Hand #P4-89281837-303
                          Started At 18 Feb 2009 09:08:33 PM ET
                          Ended At 18 Feb 2009 09:10:02 PM ET

                          Button is Seat 7
                          Seat 1: takertwo1 ($14.05 in chips) 83/0/2
                          Seat 2: ntinagab ($3.09 in chips)
                          Seat 3: k2snakalle [ Qs, Ts ] ($13.21 in chips)
                          Seat 4: 71river ($6.50 in chips)
                          Seat 5: dep2205 ($6.65 in chips)
                          Seat 6: vianagy ($8.01 in chips)
                          Seat 7: fortun37 ($15.07 in chips)
                          Seat 8: fishgold30 ($12.59 in chips)
                          Seat 9: Zebrock ($3.88 in chips)
                          Seat 10: x_ALI-BABA ($13.05 in chips)


                          PRE-FLOP
                          takertwo1 calls $0.10, ntinagab folds, k2snakalle calls $0.10, 71river folds, dep2205 folds, vianagy folds, fortun37 folds, fishgold30 folds, Zebrock folds, x_ALI-BABA checks.

                          FLOP [ board cards J ,Q ,2 ]
                          x_ALI-BABA checks, takertwo1 checks, k2snakalle bets $0.25, x_ALI-BABA folds, takertwo1 raises $0.50, k2snakalle raises $1.00, takertwo1 calls $0.75.

                          TURN T
                          takertwo1 bets $12.70 and is all-in, k2snakalle calls $11.86 and is all-in.

                          RIVER J

                          SHOWDOWN
                          k2snakalle shows [ Q , T ]
                          takertwo1 shows [ J , 6 ]
                          takertwo1 wins $26.09.

                          Limpisin selle käega seepärast, et see takertwo oli eriline raha äraandja ja tahtsin nende kaartidega odavalt floppi näha.
                          Turnis ei saanud ta all-in foldida, sest ma teadsin, et ta teeb sellist pulli vaid poti võitmiseks



                          Texas Hold'em $0.05-0.10 NL (real money)
                          Table Perth
                          Hand #P4-89277120-422
                          Started At 18 Feb 2009 09:48:11 PM ET
                          Ended At 18 Feb 2009 09:49:25 PM ET

                          Button is Seat 3
                          Seat 1: k2snakalle [ K , K ] ($10.28 in chips)
                          Seat 2: player13777 ($1.70 in chips)
                          Seat 3: Rakhmanoff ($11.35 in chips)
                          Seat 4: Tpytehb. ($4.02 in chips)
                          Seat 5: afrosamurai ($6.93 in chips)
                          Seat 6: ELDIEGO26 ($9.49 in chips)
                          Seat 7: Afrosamira ($8.83 in chips)
                          Seat 8: Lensend ($2.83 in chips)
                          Seat 9: schippe696 ($5.24 in chips)
                          Seat 10: bosti21 ($20.38 in chips)

                          PRE-FLOP
                          Afrosamira folds, Lensend folds, schippe696 calls $0.10, bosti21 folds, k2snakalle raises $0.45, player13777 folds, Rakhmanoff folds, Tpytehb. folds, afrosamurai calls $0.40, ELDIEGO26 folds, schippe696 calls $0.35.

                          FLOP [ board cards 6 ,4 ,2 ]
                          afrosamurai checks, schippe696 bets $1.45, k2snakalle raises $4.70, afrosamurai folds, schippe696 raises $3.34 and is all-in, k2snakalle calls $0.09.

                          TURN 9

                          RIVER 9

                          SHOWDOWN
                          k2snakalle shows [ K , K ]
                          schippe696 shows [ Q , 9 ]
                          schippe696 wins $10.48.

                          HAIGE.



                          Texas Hold'em $0.05-0.10 NL (real money)
                          Table Whittier
                          Hand #P4-89306132-147
                          Started At 18 Feb 2009 10:03:00 PM ET
                          Ended At 18 Feb 2009 10:03:54 PM ET

                          Button is Seat 1
                          Seat 1: k2snakalle [ A , A ] ($16.43 in chips)
                          Seat 2: RartSiger ($10.87 in chips)
                          Seat 3: Pashek ($5.45 in chips)
                          Seat 4: Max Borneo ($21.81 in chips)
                          Seat 5: SergeiL ($15.99 in chips)
                          Seat 8: Lensend ($2.00 in chips)
                          Seat 9: Bananamaster ($10.74 in chips)

                          ANTES/BLINDS
                          Pashek posts small blind ($0.05), Max Borneo posts big blind ($0.10).

                          PRE-FLOP
                          SergeiL folds, Lensend folds, Bananamaster folds, k2snakalle raises $0.35, RartSiger folds, Pashek calls $0.30, Max Borneo folds.

                          FLOP [ board cards 7 ,6 ,3 ]
                          Pashek checks, k2snakalle bets $0.60, Pashek raises $1.75, k2snakalle raises $5.45, Pashek calls $3.35 and is all-in.

                          TURN K

                          RIVER 5

                          SHOWDOWN
                          Pashek shows [ 6 , 6 ]
                          k2snakalle shows [ A , A ]
                          k2snakalle wins $0.95.
                          Pashek wins $10.45.


                          Sessi alguses ma lendasin kaks korda AA otsa.. KK-ga ja AK-ga. (õnneks shortstackerid aga jõle loose shortid ja seepärast läksin ka AK-ga vastu)
                          Ja sessi lõpp oli muidugi ka kena KK vs AA, wupiduuu

                          Suurim võit sessi jooksul 3,6$. Nagu alati.
                          Suuremate kui 1$ võitude käest jõudis vaid üks käsi showdownile. Ülejäänud kas flopis või turnis olen omale saanud

                          Comment

                          • McFoldberg
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 731

                            #73
                            Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                            QT käsi halb.
                            Ise passiivselt mängides muudad ennast ka fishiks + sa ei saa vastast käele panna kui mängid. Ehk fishi vastu fish olla on ka üpris mõttetu. Kui sellist kätt mängid, siis tahad rea- või mastitõmmet.... UTG +2 limp sellises preflop olukorras ei ole välja vabandatav sellega, et üks fish ees limpis. Ja flopil saadud top pairiga reraise? Kui tead, et vastane UTG limp + ta fish? Turn commitis su küll ära jah, seal pole midagi parata... Aga kui neid käsi hakkad mängima, siis tekivadki sellised olukorrad, mis nõnda lõppevad. Tahad fishe ära kasutada, ole agressiivne... Preflop passiivsus võtab sult eelise ära.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                              Luckbox on kehvavõitu tõesti praegu >:(

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #75
                                Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl

                                Algselt postitas McFoldberg
                                QT käsi halb.
                                Ise passiivselt mängides muudad ennast ka fishiks + sa ei saa vastast käele panna kui mängid. Ehk fishi vastu fish olla on ka üpris mõttetu. Kui sellist kätt mängid, siis tahad rea- või mastitõmmet.... UTG +2 limp sellises preflop olukorras ei ole välja vabandatav sellega, et üks fish ees limpis. Ja flopil saadud top pairiga reraise? Kui tead, et vastane UTG limp + ta fish? Turn commitis su küll ära jah, seal pole midagi parata... Aga kui neid käsi hakkad mängima, siis tekivadki sellised olukorrad, mis nõnda lõppevad. Tahad fishe ära kasutada, ole agressiivne... Preflop passiivsus võtab sult eelise ära.
                                ütlen kohe ära, et selle venna vastu polnud vahet, kas limp või raise. ja reraise tema vastu oli selleks et teada saada, kus ma endaga olen...ja kuna ta callis, siis teadsin, et tal on minust väiksem paar või mitte midagi. Turnis tuli mulle hea kaart ja kui ta papi sisse lükkas, siis oli see insta call, sest olin 101% kindel, et olen ees.

                                Comment

                                Working...