Re: k2snakalle @triobet 4NL/ 10NL/ tower 10nl
no siis on kuskil küll mingi mäda sees, HEM näitab et ma olen praeguseks maksnud rake 16,9$ ja mul on veel 1.2punkti vaja saada, et vabastada 5$ seega rakeback 27-30%
Millegi pärast arvan, et seda on seal muudetud ja punktid tulevad aeglasemalt äkki?
Hmm, ei tohiks olla 8x on see deposiit boonus. Peab uurima natuke teistelt nl10 grinderitelt veel. Kusjuures endale viimane kord mängides tundus ka, et kole aeglaselt tuleb.
Uurin.
no siis on kuskil küll mingi mäda sees, HEM näitab et ma olen praeguseks maksnud rake 16,9$ ja mul on veel 1.2punkti vaja saada, et vabastada 5$ seega rakeback 27-30%
Millegi pärast arvan, et seda on seal muudetud ja punktid tulevad aeglasemalt äkki?
Hmm, ei tohiks olla 8x on see deposiit boonus. Peab uurima natuke teistelt nl10 grinderitelt veel. Kusjuures endale viimane kord mängides tundus ka, et kole aeglaselt tuleb.
Uurin.
toweri rõõmud (trios oli see näitaja 42-44)
,Q
,2
]
] ($10.28 in chips)
Comment