Re: k2snakalle @triobet nl4
Sai siis nl10 ära proovitud ja toksisin vaid 2-l laual korraga ja vähesed käed, et uue limiidiga harjuda.
Lõpptulemuseks 35 bb/100
Aga stattide järgi on loose tüüpe küll vähem. Laual on mõni ikka väga tight mängija 5/5 :D
Samas usun, et ma "kardan" seda limiiti rohkem kui peaks. Noh võimalik ikka kiiremini bustoks ära minna. 100eurisest bankrollist peaks ehk piisama?
Sai siis nl10 ära proovitud ja toksisin vaid 2-l laual korraga ja vähesed käed, et uue limiidiga harjuda.
Lõpptulemuseks 35 bb/100
Aga stattide järgi on loose tüüpe küll vähem. Laual on mõni ikka väga tight mängija 5/5 :D
Samas usun, et ma "kardan" seda limiiti rohkem kui peaks. Noh võimalik ikka kiiremini bustoks ära minna. 100eurisest bankrollist peaks ehk piisama?



Comment