Re: k2snakalle in (s)pain
teeme nii, et järgmine kord sa postitad peale mõnda bad beati kaks järgmist kätt, kus sa kaotad rohkem kui 20BB.. mis me nendest beatidest vaatame.. sa nende postitamise ja nende peale mõtlemisega ise keerad oma mindseti perse.. nagu leitsil.. ja siis hakkad normaalsetes olukordades midagi üle leiutama..
teeme nii, et järgmine kord sa postitad peale mõnda bad beati kaks järgmist kätt, kus sa kaotad rohkem kui 20BB.. mis me nendest beatidest vaatame.. sa nende postitamise ja nende peale mõtlemisega ise keerad oma mindseti perse.. nagu leitsil.. ja siis hakkad normaalsetes olukordades midagi üle leiutama..
Comment