k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #601
    Re: k2snakalle in (s)pain

    teeme nii, et järgmine kord sa postitad peale mõnda bad beati kaks järgmist kätt, kus sa kaotad rohkem kui 20BB.. mis me nendest beatidest vaatame.. sa nende postitamise ja nende peale mõtlemisega ise keerad oma mindseti perse.. nagu leitsil.. ja siis hakkad normaalsetes olukordades midagi üle leiutama..

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #602
      Re: k2snakalle in (s)pain

      no whine rage.

      ju siis tahab ja tunneb hästi.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #603
        Re: k2snakalle in (s)pain

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        teeme nii, et järgmine kord sa postitad peale mõnda bad beati kaks järgmist kätt, kus sa kaotad rohkem kui 20BB.. mis me nendest beatidest vaatame.. sa nende postitamise ja nende peale mõtlemisega ise keerad oma mindseti perse.. nagu leitsil.. ja siis hakkad normaalsetes olukordades midagi üle leiutama..

        lol n2ita mulle tihti ma postitan sulle 40 dollarilisi potte ?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #604
          Re: k2snakalle in (s)pain

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          lol n2ita mulle tihti ma postitan sulle 40 dollarilisi potte ?
          ei postitagi, aga aegajalt mulle tundub küll, et kui jälle biite saad, siis mängid normaalseid olukordasid twisted mindsetiga..

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #605
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            ei postitagi, aga aegajalt mulle tundub küll, et kui jälle biite saad, siis mängid normaalseid olukordasid twisted mindsetiga..
            ei tea, see kuu on palju asju muutunud eeskätt mu enda mängustiiliga .. eks näis mis kuu lõpp muidugi toob

            aitab sponge poisi p2eviku huiamisest ..

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #606
              Re: k2snakalle in (s)pain

              ma ei saa nüüd sittagi aru...
              AA käsi on 86bb ja teine 35bb....ja minu meelest peaks ju see küsitav käsi, kus mul TT set, palju rohkem huvi teile pakkuma kui biidid. Selle käe kohta jälle ei võta keegi sõna.
              Ja biidid on mul eraldi spoileris..kes tahab see vaatab, kes ei taha see ei vaata..simpel!

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #607
                Re: k2snakalle in (s)pain

                No me peame mõtlema kui "vaakumis"? Ei ühtegi readi, ei statte ei midagi? Prolly siis tõesti calliks

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #608
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  No me peame mõtlema kui "vaakumis"? Ei ühtegi readi, ei statte ei midagi? Prolly siis tõesti calliks
                  riidi pole ning mis statsid sind täpsemalt huvitaks selle käe puhul?
                  Või jäid märkamata käe üleval toodud statsid?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #609
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    Krt neid ei pand tõesti tähele. Olen harjunud, et nimede järgi tulevad statid. esiteks MP avamis % ei teeks paha .. See aitaks juba teda "range" peale panna ...

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #610
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      MP-lt avab 11%

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #611
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        hehe..tegin nö viimase sessi starsis ja no muidugi KK vs AA, overpair vs runner-runner straight, TPTK vs fishi auku ostetud rida. Aga õnneks olid väikesed kaotused ja seis jäi -45$.
                        Kandsin ka suurema osa rollist välja..jätsin ka mingi 20bi peale, et kui europokkeris laudu pole ja mänguisu on, siis saan ikkagi mängida, aga plaan on ka see raha ilmselt fulltilti kanda, sest seal on vähemalt norm RB koguaeg. Starsis goldstari ilmselt sellise mängimisega kätte ei saa ja siis on väga nadi RB.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #612
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          kuule kalle, kas starsis need insta boonused lõpevad ära? Hetkel ju saab insta FPP-de eest ostetud boonuse kätte. ma ise starsikauge inimene hetkel, sellest ka küsimus

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #613
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            nvm

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #614
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              minu arust ongi see starsi uus süsteem, et nüüd ongi instacash.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #615
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                kuule kalle, kas starsis need insta boonused lõpevad ära? Hetkel ju saab insta FPP-de eest ostetud boonuse kätte. ma ise starsikauge inimene hetkel, sellest ka küsimus
                                Yea, nüüd ongi nii, et saab insta FPP-de eset ostetud boonuse kätte ja nii jääbki
                                Lihtsalt ma pidin nö viimase sessi tegema, et 50 000FPP-d kokku saada ja boonus ära osta :)

                                ja need insta cash boonused mis vahest olid, neid enam obv ei tule.


                                Aga muidugi blockiti mu europokkeri acc ära, sest tahtsin siit hispaaniast depoda, aga elukoht on mul Estonia. Saatsin neile eile kenasti kõik paberid ja selgituse...samas on acc siiani blockitud. Seega praegu veedan aega cardrunnersist videosid vaadates + mängides väga odavaid turnasid(2-5$), mis on vääga fishised..on kas 12/8 vennad või 45/9 vennad :D
                                Last edited by k2snakalle; 10.12.10, 13:03.

                                Comment

                                Working...