k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #241
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    plaanisidki riveril 0,5 $ bettida ? lol

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #242
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      Algselt postitas nalg Vaata postitust
      plaanisidki riveril 0,5 $ bettida ? lol
      arvuta natuke...vastasel oli 0,45$ alles

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #243
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        Ilmaasjata bettisid riveril. Oleks talle võinud ikka jätta võimaluse bluffida.

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #244
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          arvuta natuke...vastasel oli 0,45$ alles
          ei ma mõtlesin seda, et miks mitte turnil $17-ga vastane all in lükata

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #245
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            mulle vahest meeldib turnis selline bet fishi vastu teha, et siis tal on võimalus ikkagi nagu üle raiseda ja samas kui callida tahab, siis vaatab, et ei pea ennast all-in callima. Kuskilt ma lugesin seda ja pidi kasulik olema drawisel boardil. 45senti jäi küll saamata, aga see oli seda nalja väärt

            ju ta leidis, et ta ei võida 0.41% kordadest, et ta call oleks seal vähemalt BE :D
            Last edited by k2snakalle; 24.07.10, 21:45.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #246
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              Eile oli keldrimehega juba tavakas saanud turniiriöö. Mängisime 4turniiri:

              3000FPP TurboTakedown ... langesime kuskil kohe alguses AK vs AQ välja
              11$ Sunday Million - 273 /30559
              11$+rebuy turnal 38 / 4147 (6793 rebuy ja 3079addon)
              8.8$ 168 / mingi päris hea arv oli selleski osalejaid, aga ei viiti otsida.

              4-jal turnal 3cashimist..see pühapäeva öö läks korda

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #247
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                polegi juba mitu päeva siin kirjutanud..noh juuli läks normaalselt..väike kannakinnitus nl50-s tehtud.

                Aga august...polnud nüüd mänginud viimased 4päeva ja nüüd mängides....lihtsalt paha. Iga otsus võttis kauem aega, tegin halbu otsuseid...ei saanud mitte kuidagi oma rütmi kätte.
                -3bi siis kuu alguseks.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #248
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  solid augusti algus:



                  Lõpukäeks kujunes
                  Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 835699
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  Hero (BB): $50.00
                  UTG: $74.30
                  UTG+1: $55.25
                  UTG+2: $50.00
                  MP1: $50.00
                  MP2: $51.50
                  CO: $67.50
                  BTN: $70.30
                  SB: $34.10

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K K
                  4 folds, MP2 raises to $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, Hero raises to $6, 1 fold, SB calls $4.50

                  Flop: ($13.50) 6 T 8 (2 players)
                  SB checks, Hero bets $8, SB raises to $16, Hero raises to $32, SB calls $12.10 all in

                  Turn: ($69.70) 5 (2 players - 1 is all in)

                  River: ($69.70) A (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $69.70
                  Hero mucks K K
                  SB shows 2 A (a pair of Aces)
                  SB wins $67.70
                  (Rake: $2.00)

                  Tiltis ei ole, sest nahk on paksem kui pool aastat tagasi.
                  Lihtsalt ei mingeid käsi ja kui juhtusin käe saama, siis ei saanud actionit/ei pidanud/board läks väga julmaks ja pidin foldima. Standard jama.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #249
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    Eks ta ole: -7bi+ jama tuleb tunduvalt tihemini külla kui nl25s, selles võid kindel olla :D. GL!

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #250
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      nujah just lõpetasin sessi ja +5bi :)

                      Mida teeb hero riveril? Kas bet-fold (mingi 11$?) või checkime järgi?
                      Vastane 80/0/0 ja 5kätt
                      Kui emandat ei tule, aga tuleb mingi muu risti, kas siis bet-foldime ka või checkime?
                      cbet oleks järjekordselt suurem võinud olla...
                      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 837824
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP: $220.80
                      CO: $97.05
                      BTN: $50.00
                      SB: $52.40
                      BB: $26.70
                      UTG: $44.80
                      Hero (UTG+1): $75.75

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with K Q
                      UTG calls $0.50, Hero raises to $2, 5 folds, UTG calls $1.50

                      Flop: ($4.75) 2 9 K (2 players)
                      UTG checks, Hero bets $3.75, UTG calls $3.75

                      Turn: ($12.25) 6 (2 players)
                      UTG checks, Hero bets $8.50, UTG calls $8.50

                      River: ($29.25) Q (2 players)
                      UTG checks, Hero??

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #251
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Bet-fold parim lahendus minu meelest, üle poole poti veidi. +5bi GG sir!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #252
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          palju bettima peaks?

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #253
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            See sizingu teema on minu jaoks veel segane teema
                            Villianil on 30.55$ riveril alles. Bettides natukene üle poole poti ehk mingi 17$, siis on jõle raske ära foldida ja tihti maksan selle lisa 13$ kuna pot on päris suur ja võidu% on väga vähe vaja, et call oleks vähemalt BE. Kui betin natukene üle 1/3 potist - seega 11$ jääb vastasele järgi veel pea 20$ ja vot siis ei teki väga tahtmist ka enam seda maha callida.
                            Samas leian, et väiksem bet võib teda vahel bluffima panna, et ta haistab nõrkust. Samas fish on fish ja kui ta tahab bluffida, siis ta teeb seda ju niikuinii.

                            Tahtsin kirjutada veel, et suurem bet võib ta mingi nõrgema K potist minema ajada, aga tegu ju fishiga :D Ja see ajabki rohkem segadusse, et mis see õige betsizing siiski oleks

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #254
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              täpselt minu mõtted :d.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #255
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                $15 paneks ise.

                                Comment

                                Working...