k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #256
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    nii mõeldes, siis päris hea...kuldne kesktee :D mitte liiga palju ja samas mitte liiga vähe.
    Aga jah...mul tihti jäävad suure poti puhul riveris betid liialt väikeseks kui mõtlen bet-foldi peale minna. Ju siis nagu rohkem enda heaoluks, et saan rahumeeli foldida kui shoveb.

    viimasel ajal olen näinud ka ühte viga jälle ja jälle tegemas - value lauda jätmine.
    Lihtsalt tekitab natukene sellise paha tunde kui näen, et ma oleks kindlasti rohkem valuet saanud villianilt rohkem bettides.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #257
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      kui ma siin 15 bettiks, siis ma ei suudaks enam foldida.
      meil on 2 paari.
      vastane on donk, kes ideeliselt mängib any two.
      kui me nyyd betime 15, siis vastase allinni korral jääb meil callida umbes 15 daala, et võita 85 daalane pank.
      kas me tõesti ei ole siin olukorras miski 20% good?

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #258
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        15$ et võita 89.6$ pot ja peame olema täpselt 16.7% good. Samas flush on nii f***ing tõenäoline. Seega 15$ üpris close one indeed

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #259
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          yep yep yep, ei viitsinud väga täpselt arvutada.
          kui see nii tõenäoline on, siis on parim moove ju check behind.
          nii thinnilt siis ei tasu VALUET võtta :d

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #260
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            ei no see on tõenäoline just siis kui ta meil riveris c-r teeb. Valuet tahaksin seal ikkagi võtta, aga kui ta shoveb, siis oleme biit. Ta rangest ei moodusta flushikaardid seal nii suurt osa, et ei peaks sealt valuet võtma, eriti veel kui me tema paari/2paari kindlasti biidime

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #261
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              tänk ju
              ma riveril VALUE võtmises väga nõrk

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #262
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Kui donkar checkib riveril, siis ma olen suht kindel, et tal ei ole flushi, nii et panusta julgelt

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #263
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Kui donkar checkib riveril, siis ma olen suht kindel, et tal ei ole flushi, nii et panusta julgelt
                  Arvan ka samamoodi, nad tavaliselt ei jäta väljut võtmata.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #264
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    Kuigi käsi natuke vähe meie ohvri kohta, siis mina ei foldiks seda kätt selle vastase vastu mitte mingil juhul. Elu on näidanud, e sellised härrad peavad oma 9 paari ka nutsiks siin ja on nõus vajadusel ennast ära stackima. Ehk mina paneksin flopis juba natukene rohkem, nii 4,25. Riveril overbet AI. Usun, et 90% ajast saan calli kõikidelt emandatelt ja kuningatelt. Tihti ka üheksalt. Kui sai seekord oma flushi kokku, siis palju õnne talle. Flush on väga väike osa tema rangest.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #265
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      Rääkige kuidas mängimise aega suurendada....
                      Mul on unegraafik suht normal pokkerimängija jaoks vist. Lõunal 15-16aeg ärkan..teen vajalikud toimetused/poeskäigud jne ära. umbes kell 22 v 23 hakkan mängima... teen 2h mängu. Üle selle korraga ei jõua - hakkan vigu tegema. Siis teen pausi..söön/vahin netis ringi jne. Siis on kell saanud umbes 2öösel ja hea aeg mängimiseks, aga tunnen ennast kuidagi väsinuna. Lihtsalt tean, et kui laudadesse lähen, siis oleksin liiga "laisk" mängides ja EI teeks oma A mängu. Nii see aeg venib aga edasi ja uni hakkab murdma ja varsti mõtlen juba koguaeg magama minemisele ja mängutuju 0. Seega tuksun veel natukene ja lähen magama ära. Ja nii jääbki keskmiselt 2h mängu päevas, mis on ilmselgelt vähe!! isegi kui kõik päevad kuus mängida - 60h kuus...ebanormaalne.
                      Ei tea mida muutma peaks....

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #266
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        kui ma siin 15 bettiks, siis ma ei suudaks enam foldida.
                        .....................
                        kas me tõesti ei ole siin olukorras miski 20% good?
                        never ever never 20% good
                        2% good maybe

                        15/fold näib parim või isegi 10/fold

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #267
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Viimased postid leveldamised?
                          Easy bet/call, vastas passive fish, kes callib seal millega iganes.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #268
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            nad annavad fishile lihtsalt liiga palju respecti. kui ma 15 betiks, siis ma ei foldiks ka never-ever

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #269
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              ja passiivne fish teeb sulle c-r riveris ja see on mis iganes? dont think so

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #270
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                Keegi pole sulle ju checkraise teinud riveril selles käes. Beti flop,turn tsipa rohkem ja shove river kasvõi.

                                Kui sa seda riverit ei beti, siis jätad suure hulga valuet võtmata.

                                Lisana on sul 5kätt ta vastu ainult. Ja ta range ei ole siin nii kuradi kitsas, et te ta kohe ainult flushi peale panete.

                                Comment

                                Working...