Re: KristjanLaas NL200-400 HU
And by "teen väikese pausi" I mean mängin öö läbi ja ajan kaotusi taga teises toas.
Primas jäi -10BI ja peale pikka ööd jäi OO PLO$200s pluss10 BI. Cocaga kahjuks ei saanudki mängida.
SICK mängupäev oli ja ma olen täiesti läbi ja lõhki kurnatud.
Lähinädalatel mängin rohkem PLO kui Holdem for sure. DBG-s seda mängu pole.
Ranka, vist peaks olema küll läbi Voldemorti minu teada jah. Kui arvad, et siis ei ole põhjust muretseda, siis ei muretse ka.
edit: primast saan nüüd HH postitada, aga OOst ei saa siiani kahjuks, kuna ei leia ühtegi converterit, mis korralikult oskaks converitida.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Primas jäi -10BI ja peale pikka ööd jäi OO PLO$200s pluss10 BI. Cocaga kahjuks ei saanudki mängida.
SICK mängupäev oli ja ma olen täiesti läbi ja lõhki kurnatud.
Lähinädalatel mängin rohkem PLO kui Holdem for sure. DBG-s seda mängu pole.
Ranka, vist peaks olema küll läbi Voldemorti minu teada jah. Kui arvad, et siis ei ole põhjust muretseda, siis ei muretse ka.
edit: primast saan nüüd HH postitada, aga OOst ei saa siiani kahjuks, kuna ei leia ühtegi converterit, mis korralikult oskaks converitida.
TC
Q
2
(
A
Comment