KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #556
    Re: KristjanLaas NL200-400 HU

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Teen väikese pausi üle pika aja järgmised paar päeva cashi.
    And by "teen väikese pausi" I mean mängin öö läbi ja ajan kaotusi taga teises toas.
    Primas jäi -10BI ja peale pikka ööd jäi OO PLO$200s pluss10 BI. Cocaga kahjuks ei saanudki mängida.
    SICK mängupäev oli ja ma olen täiesti läbi ja lõhki kurnatud.

    Lähinädalatel mängin rohkem PLO kui Holdem for sure. DBG-s seda mängu pole.

    Ranka, vist peaks olema küll läbi Voldemorti minu teada jah. Kui arvad, et siis ei ole põhjust muretseda, siis ei muretse ka.

    edit: primast saan nüüd HH postitada, aga OOst ei saa siiani kahjuks, kuna ei leia ühtegi converterit, mis korralikult oskaks converitida.
    Last edited by KristjanLaas; 08.11.11, 05:44.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #557
      Re: KristjanLaas NL200-400 HU

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      And by "teen väikese pausi" I mean mängin öö läbi ja ajan kaotusi taga teises toas.
      Primas jäi -10BI ja peale pikka ööd jäi OO PLO$200s pluss10 BI. Cocaga kahjuks ei saanudki mängida.
      SICK mängupäev oli ja ma olen täiesti läbi ja lõhki kurnatud.

      Lähinädalatel mängin rohkem PLO kui Holdem for sure. DBG-s seda mängu pole.

      Ranka, vist peaks olema küll läbi Voldemorti minu teada jah. Kui arvad, et siis ei ole põhjust muretseda, siis ei muretse ka.

      edit: primast saan nüüd HH postitada, aga OOst ei saa siiani kahjuks, kuna ei leia ühtegi converterit, mis korralikult oskaks converitida.
      HEMist võtad HH ja http://www.handconverter.com/

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #558
        Re: KristjanLaas NL200-400 HU

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        jep sellist asja nagu HEM ja PT3 pole ammugi:(
        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        HEMist võtad HH ja http://www.handconverter.com/
        Nagu vanasõna ütleb...enne loe, pärast ütle.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #559
          Re: KristjanLaas NL200-400 HU

          Laas, kuda sul HEMi pole? :D
          TEe see investeering ära nüüd.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #560
            Re: KristjanLaas NL200-400 HU

            Vihkan turniire juba nii väga, kuidas ma üldse kunagi sain mängida neid.
            OPEM Button limp-callib preflop mu SB avangut. Mul AK ja flop AJ8 ja buttonil obv AJ ja mul turniir perses.
            tn0sbdtgõzdvzüxlmc büoznMFwsõ

            edit: lol tegin suckoudi kohe kui kirjutasin seda K6o vs 99 pre allin.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #561
              Re: KristjanLaas NL200-400 HU

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #562
                Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                weaktight suudab natuke convertida, aga vigaselt veel, niiet ise peab parandama.
                tore käsi:)



                Pot Limit Omaha Hi
                iPoker
                0 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:

                Seat 3: Pay4MyDream ($200.00 in chips)
                Seat 8: hero ($456.40 in chips)



                Pre-Flop: ($0, 0 players)
                Pay4MyDream raises to $6, hero calls $4

                Flop: K Q 2 ($10, 0 players)
                hero checks, Pay4MyDream bets $8, hero calls $8

                Turn: 2 ($26, 0 players)
                hero checks, Pay4MyDream bets $22, hero calls $22

                River: 4 ($70, 0 players)
                hero checks, Pay4MyDream bets $26, hero calls $26

                Final Pot: $123

                Pay4MyDream: shows 7 A 5 9 (Pair)
                hero shows
                10 A 10 7

                hero wins $123 (net +$63)

                Pay4MyDream lost $62
                Last edited by KristjanLaas; 09.11.11, 00:01.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #563
                  Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                  OPEM 6-max eventil sain 3. koha ka natuke üle €400.
                  Tahtsin väga karikat:(

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #564
                    Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                    Hehe OO regular taaskord kellele järgi istusin, kuna ei viitisnud vastast oodata.
                    Peale seda istus välja ja lahkus.


                    Pot Limit Omaha Hi
                    iPoker
                    0 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    hero ($644.5 in chips)
                    Pay4MyDream ($249.1 in chips)


                    hero is dealt J 7 7 A

                    Pre-Flop: ($0, 0 players)
                    Pay4MyDream raises to $6, hero raises to $16, Pay4MyDream calls $10

                    Flop: 3 9 6 ($32, 0 players)
                    hero bets $13, Pay4MyDream raises to $34, hero raises to $64, Pay4MyDream raises to $104, hero calls $40

                    Turn: 6 ($287, 0 players)
                    hero checks, Pay4MyDream bets $129.10, hero calls $129.10

                    River: 9 ($545.20, 0 players)

                    Final Pot: $497.20
                    Pay4MyDream shows
                    8 4 Q A
                    hero shows
                    J 7 7 A

                    hero wins $497.20 (net +$248.10)

                    Pay4MyDream lost $249.10

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #565
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                      10 päeva järjest iga päeva kaodanud või 1-2 BE/võit päeva.
                      Eile lubasin, et teen pausi, aga ikka logisin sisse täna ja -4BI kiirelt.

                      kõik suured potid kaotan lihtsalt ja lõppu ei tule. Ükski made set omahas või overpair holdemis vastu ei pea gutshotidele 4-bet 200-600bb potides.
                      Last edited by KristjanLaas; 10.11.11, 14:32.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #566
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                        pause tuleb teha ja vaheldust tuleb leida. Tunnen kuidas põlen läbi praegu :D. Õnneks uuel nädalal Tallinnasse või siis Riiga.
                        Tallinnas Baltic Winter Festival juba teisipäevast (70e warmup)

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #567
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          pause tuleb teha ja vaheldust tuleb leida. Tunnen kuidas põlen läbi praegu :D. Õnneks uuel nädalal Tallinnasse või siis Riiga.
                          Tallinnas Baltic Winter Festival juba teisipäevast (70e warmup)
                          Ma pean tegema küll tegelt.
                          Viimased 2.5 kuud on olnud täielikult mu pokkerielu muutvad, kus olen selgeks saanud BRM ja enam-vähem õige suhtumise ning peaaegu iga päev mänginud ja seetõttu ka normaalselt edasi roninud limiitides. Aga üle pika aja tunnen tõelist väsimust. Tegelikult ei tunne, aga kuna teen tarbetuid vigu kergemini ja saan sellest ise aru, siis eks ta ole sellest tingitud.

                          Hetke olukord on lihtsalt selline, kus peale pokkeri ka eriti midagi teha ei saa peale koduste tegevuste ja ma ei saa sinna midagi parata. Ainus mis teha saan on püsida positiivselt meelestatud ja meelt grindil hoida.

                          edit: Tahaks praegu purju juua ja NL20 homegamei mängida heas seltskonnas.
                          Last edited by KristjanLaas; 10.11.11, 14:44.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #568
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                            Tean, mida tunned. Mul sama teema. Aga tean, et selle vastu aitabki üks mõnus pokkerifestival või reis.

                            Baltic Winterit mängid?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #569
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                              Hetkel on nii, et minu rahad natuke seisavad kinni.
                              Ma absoluutselt ei kahtle, et ma need kätte saan, aga praegu on sellega viivitus ja inimesed tegelevad sellega, et olukord võimalikult kiirelt laheneks.

                              Seetõttu on ka minu tegevused on hold, kuna raha seisab ja kõik nõuab raha (rahakoti vahel on hawaii reisist alles jäänud dollar). Kui asjad liikuma hakkavad winter festivali ajaks mängin 100%, aga see on pigem ebatõenäoline ja ilmselt jääb ära minu jaoks.

                              edit: Et segadust vältida, siis vaatamata sellele, et mängin praegu ka OOs ja Primas ja miks sealt välja ei kanna, siis nendes tubades mängin siiski uue stake alusel ja minule kuuluv raha on mujal ja nende tubade profitit hakkame jaotama alles kuu/kahe pärast.

                              edit2: liiga hull siiski asi pole, kuna seni kuni asjad viibivad on steikija olnud äärmiselt abivalmis, ning olen saanud ja saan tema poole häda korral kindlalt pöörduda.
                              Last edited by KristjanLaas; 10.11.11, 15:02.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #570
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 200-400 HU

                                Ma ise mõtlen muidu, et kui sa tunned, et pole kuigi paremas vormis atm aga mängida siiski tahaks, siis miks mitte move down a limit? Mõne jaoks vb raske limiidist allapoole liikuda aga tegelt oleks see +ev liigutus minu arvates.

                                Comment

                                Working...