KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #196
    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

    Hakkasin juba enne magama minekut deep jõudma, aga milleks:)
    Päris keeruline on mingitki edu saavutada, kui variatsioon ei soosi.

    12/4184, meeldiv.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 17500/35000 Blinds 4375 Ante (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG (t702257)
    MP (t943042)
    Button (t287357)
    Hero (SB) (t498576)
    BB (t2650157)

    Hero's M: 6.70

    Preflop: Hero is SB with 10, 10
    1 fold, MP bets t938667 (All-In), 1 fold, Hero calls t476701 (All-In), 1 fold

    Flop: (t1045277) J, A, 8 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t1045277) 8 (2 players, 2 all-in)

    River: (t1045277) Q (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t1045277
    Main pot: t1045277 between MP and Hero, won by MP

    Results:
    Hero had 10, 10 (two pair, tens and eights).
    MP had J, A (two pair, Aces and Jacks).
    Outcome: MP won t1045277

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #197
      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

      krt Laas, me rääkisime ju :(

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #198
        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

        Ei saa öelda, et üllatunud olen.
        Sellel turniiril 3 kord AA või KK ja kõigiga kaotused:)
        Oeh, ühel ilusal päeval..

        PokerStars No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 800/1600 Blinds 200 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        UTG (t29317)
        UTG+1 (t19425)
        MP1 (t25839)
        MP2 (t29446)
        MP3 (t47604)
        Hero (CO) (t42908)
        Button (t18310)
        SB (t32005)
        BB (t13392)

        Hero's M: 10.22

        Preflop: Hero is CO with A, A
        5 folds, Hero calls t1600, 1 fold, SB bets t4800, 1 fold, Hero calls t3200

        Flop: (t13000) 9, 2, J (2 players)
        SB bets t7200, Hero raises to t27200, SB calls t19805 (All-In)

        Turn: (t67010) 8 (2 players, 1 all-in)

        River: (t67010) 10 (2 players, 1 all-in)

        Total pot: t67010

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #199
          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

          gogo slowplay aces ja siis vingu et saad üle igasuguste settide ja 2pair asjade käest

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #200
            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            gogo slowplay aces ja siis vingu et saad üle igasuguste settide ja 2pair asjade käest
            You see...

            There is 3 ways to play Aces...

            First is the right way...

            Then there is the wrong way....

            and then...........

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #201
              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

              Hahaha, Visa:D

              Maxi, antud vastase vastu mängisin täpselt nagu vaja oli, obv ma ei teadnud, et tal KK käes, aga antud liiniga saan temalt maximumi. Kõik läks nagu minema pidi ja beat ei olnud tingitud slowplaytamisest vaid lihtsalt sellest, et pokkerijumalad vihkavad mind ja ma olen karmavõlglane.
              Last edited by KristjanLaas; 23.08.11, 08:27.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #202
                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #203
                  Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                  :(

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #204
                    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                    liiga hea :D

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #205
                      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                      haha:D nice ones:D

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #206
                        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #207
                          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #208
                            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                            ROFL

                            Comment

                            • Tylos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 340

                              #209
                              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #210
                                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                                Eile sõitsin esimest korda elus Ryanairiga (Oslosse) ja kuna lennates on iga kord natuke kõhe tunne ja kerge ärevus, siis see, mis seekord toimus oli ikka haige.

                                Oli selline natuke rahulikum moment, lennuk oli juba õhku tõusnud ja sõitsime rahulikult. Lugesin Tucker Maxi raamatut kui järsku kajab üle terve salongi eriti vali karjatus. Lihtsalt läbilõikav naisehäälega AAAAAAHHHHHH. Hetkega on kogu salongis paanika ja võtab paar sekundit aega enne kui inimesed tabavad, et mingisugust otsest ohtu neile ei ole. Mõned sekundit hiljem hakkas reklaam "If you want a relaxing "magic water", it costs only €12. It will help you relax and sleep better in the night....blablabla"

                                Natuke aega hiljem hakkasin mõtlema, et WTF, kas see oli just maailma kõige haigem reklaam või asjade eriti kohatu kokkulangevus, kellegil veel mingeid sarnaseid kogemusi?

                                Adrenaliin oli küll peale seda intsidenti tükk aega kehas ja jalad pisut nõrgad (Kogu see standard kerge lennuhirm ja kõik kokku).

                                Sidenote: Ei ostnud "magic water"it.

                                Comment

                                Working...