KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Makuz
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 214

    #511
    Re: KristjanLaas NL200-400 HU

    räägi lähemalt

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #512
      Re: KristjanLaas NL200-400 HU

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      kaotasin 50% kuu profitist tüübile kes shoves 4/5 käsi @ €nl400 HU.

      wtf shokk täielik atm...


      0 poti võitsin basically
      x

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #513
        Re: KristjanLaas NL200-400 HU

        reede peaks jooma ja unustama grindimise thats why you lost

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #514
          Re: KristjanLaas NL200-400 HU

          Algselt postitas armand0 Vaata postitust
          reede peaks jooma ja unustama grindimise thats why you lost
          NV peaks just grindima.
          Pokkerimängija ABC.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #515
            Re: KristjanLaas NL200-400 HU

            samas pole hullu, jooksen anyway flippidega alla EV ja kunagi tuleb see tagasi. Võib-olla jooksen postflop mängus see-eest enese teadmatagi sitaks üle EV, ei viitsi vaevata end sellega. Lihtsalt viis kuidas eile kaotaisn oli äärmiselt ebatõenäoline ja hämmastav.
            Üleüldiselt on hoog see-eest super ja x-ray vision tunne on otsuseid tehes.

            Pikk sess selja taga ühe mu NL400 lemmik vastasega kahel laual ja asjad tunduvad taas enam-vähem inimlikud.
            BI on puudu $ viiekohalisest kuust. Taga ajama päris ei lähe, aga lähen seda taga ajama peale pausi.

            Täna lõpetan päeva weekly turniiriga ja siis vaatab, mis edasi saab. Kas jätkan DBG-s või kuskil mujal ja mis tingimustega või cashin üldse outi ja 2 kuu pärast küsin stake $1-5 turniiridele...
            Last edited by KristjanLaas; 30.10.11, 09:48.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #516
              Re: KristjanLaas NL200-400 HU

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              2 kuu pärast küsin stake $1-5 turniiridele...
              good plan imo.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #517
                Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Lõpetan tänaseks mängimise.
                Kahjuks graafik ei tracki.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                DBG: 9,909.20 USD - jään rahule, kuu keskel olin veel suht break even.
                Live : Käisin Lätis, kaotasin. - €1600
                Kivi-paber-käärid ja coinflipid: €1540
                Rakeback peaks tulema sarnane eelmise kuuga e. $600
                Kokku: abt. $10.500

                Novembri eesmärgid:

                õppida, võtta gressiivseid shotte, natuke regularidega mängida ja hoiduda võlgadest.
                copyn siia ka siis.

                Järgmine kuu ja aasta lõpuni jätkan kindlalt DBG-s ja NL200.
                Lähiajal selgub, ehk saan mingi saidi lisaks ka.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #518
                  Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                  väga sick vend oled!
                  alles oli see kui foorum tulin, ala 100$-ga igast pahandused või mis värgid need olid, ei huvitagi täpsemalt. nüüd lappad juba 5figure kuid!:D
                  WP!
                  annad head inspiratsiooni:D
                  Keep up the good work.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #519
                    Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    väga sick vend oled!
                    alles oli see kui foorum tulin, ala 100$-ga igast pahandused või mis värgid need olid, ei huvitagi täpsemalt. nüüd lappad juba 5figure kuid!:D
                    WP!
                    annad head inspiratsiooni:D
                    Keep up the good work.
                    ty:)
                    Olen ise ka rahul, et korralikult HU-le keskendumine on nii kiirelt ka tulemust näidanud.
                    Loodetavasti järgnevad kuud vaid kinnitavad, et pean ka long runis ja erinevates tubades vastu ja suudan asja tõsisemalt võtta.

                    Praegu otsin paari inimest, kellega tõsiselt strateegiast rääkida oleks võimalik (ehk siis võrdse limiidi ja erineva/laia vaatega mängijat), kuna pole kunagi saanud tõsiselt seda teha ja ei taha, et üksi mõtlemine mu arengut mingil hetkel takerdama hakkaks. Pole hetkel isegi veel kindel, et oskan üldse inimestega strati teemal suhelda ja kas mängijatel üldse minult midagi õppida oleks.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #520
                      Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                      tee video ära pls.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #521
                        Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                        Yes, please!

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #522
                          Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                          Mul on mure.

                          Ostsin omale prillid paar nädalat tagasi ja olen nüüd avastanud, et iga kord kui tulen väljast siseruumidesse, siis viskab alati parema silma klaasi uduseks. Võtan peast ära, lasen udul ära kaduda, aga taas ette pannes läheb alati uuesti parema silma klaas uduseks. Vasak on jumala normaalne. Täiesti tilti ajab. Kas mu parem silm laseb õhku läbi rofl?? Milles asi olla saab?
                          Last edited by KristjanLaas; 01.11.11, 13:29.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #523
                            Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                            õhku võib vabalt läbi lasta.

                            kunagi oling laagris siis üks vend sai nii, et tegi parema silma märjaks siis hoidis nina kinni ja pressis õhku ja silmanurgast mullitas loooool

                            Comment

                            • ragZag
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 34

                              #524
                              Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                              Guinessi rekordimees pritsib piima ka läbi silmanurga!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #525
                                Re: KristjanLaas NL200-400 HU

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Mul on mure.

                                Ostsin omale prillid paar nädalat tagasi ja olen nüüd avastanud, et iga kord kui tulen väljast siseruumidesse, siis viskab alati parema silma klaasi uduseks. Võtan peast ära, lasen udul ära kaduda, aga taas ette pannes läheb alati uuesti parema silma klaas uduseks. Vasak on jumala normaalne. Täiesti tilti ajab. Kas mu parem silm laseb õhku läbi rofl?? Milles asi olla saab?
                                Imo oled õnnelik, et ainult üks klaas läheb uduseks. Klaaspro.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...