KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #481
    Re: KristjanLaas NL200 HU

    "A little bit rapey how he kinda forces a kiss on that hot chick at the end. A real gentlemen first woos a lady with tales of his triumphs at 5NL, then after 3 full moons have come and past, she will surrender her rectum. " source - http://forumserver.twoplustwo.com/76...d-pic-1114672/


    Thats pretty much it, pokkerit üleüldiselt ei biidi ja muud põnevat peale külje vahetamise voodis minu elus ei toimu.

    Eile ärkasin nuttes.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #482
      Re: KristjanLaas NL200 HU

      nuttes 4real?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #483
        Re: KristjanLaas NL200 HU

        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
        nuttes 4real?
        Jep.

        Viimase 5+ aasta jooksul kindlalt esimene kord nutta. Nägin unes elukaaslase surma ja see mõjus meeletult reaalselt ja tõmbas hinge lausa kinni. Sick tunne, terve päev oli natuke oimetu olla.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #484
          Re: KristjanLaas NL200 HU

          :/

          btw PMisin sulle like ages ago..chk

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #485
            Re: KristjanLaas NL200 HU

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Jep.

            Viimase 5+ aasta jooksul kindlalt esimene kord nutta. Nägin unes elukaaslase surma ja see mõjus meeletult reaalselt ja tõmbas hinge lausa kinni. Sick tunne, terve päev oli natuke oimetu olla.
            mul on vist 1x suht sarnane unenägu olnud. Ärgates ei saa aru mis toimub jne

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #486
              Re: KristjanLaas NL200 HU

              Mnjaa, ma nägin täna öösel kuidas ma sain 2 kuuli otse südamesse surmanuhtluse tagajärjel. Ja siis rebornisin verine särk seljas :D
              Eile nägin, et pussitasin kedagi 5 korda ja surnuks.
              Üleeile, et mul raiuti sõrmed otsast.
              Edasi ei mäleta, aga standardiks on juba see kujunenud :D, idk miks ma selliseid asju unes näen?!

              Comment

              • N1x0n
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 155

                #487
                Re: KristjanLaas NL200 HU

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Jep.

                Viimase 5+ aasta jooksul kindlalt esimene kord nutta. Nägin unes elukaaslase surma ja see mõjus meeletult reaalselt ja tõmbas hinge lausa kinni. Sick tunne, terve päev oli natuke oimetu olla.
                Vett veel veskile ..

                btw .. ise ka sellist värki näinud ... ja piss silmanurka kerge tulema :D

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #488
                  Re: KristjanLaas NL200 HU

                  Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                  Vett veel veskile ..

                  btw .. ise ka sellist värki näinud ... ja piss silmanurka kerge tulema :D
                  sick, kui hea laul see on!
                  ty.

                  Pokkerist nii palju, et ilmselt ma siiski olen god´s gift to poker HUs, aga stars oma turniiridega on rigged.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #489
                    Re: KristjanLaas NL200 HU

                    Eriti mõnus, et DBGs on 5 NL200 HU lauda ja juurde ei tule, seega kogu action kuulub mulle tänasest kui istusin teisele NL200 regularile lauda ja ütlesin, et ta kas mängib minuga või ootab kuni ma vastased saan. Ta oli nõus ootama khe khe khe. Tundsin end viimati nii mehiselt 6 aastasena seda lumepalli sõjas täpselt vaenlasele silma visates. See oli imeline hetk ja ma meenutan seda siiani heldimusega. Guess who got all the bitches that night? Yep, vaenlane. Bastard mängis nende kaastunde peale...

                    Tänase päeva veetsin vaid 2-3 tabledes erinevate vastaste vastu ja jäin päris rahule. Suutsin üllatavalt palju tähele panna ja adjustida eri laudades samaaegselt ja isegi päris korralikku profitit näidata (kuu parim päev napilt, samas pole ka väga edukas kuu olnud). Alustasin 16.00 ja lõpetasin 20.40 ja vahepeal tegin 4 5-10min pausi, ehk siis võtsin 2-3 vastast (olenevalt stacki suurusest mitu), mängisin nendega kuni nad tühjad/kukkusid shortiks ja keeldusid rebuymast/duubledasid ja HnRisid ning peale seda tsüklit kerge paus ja uuesti 2-3 vastast.
                    Last edited by KristjanLaas; 24.10.11, 22:52.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #490
                      Re: KristjanLaas NL200 HU

                      akusvido on´?

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #491
                        Re: KristjanLaas NL200 HU

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        sick, kui hea laul see on!
                        ty.
                        +1

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #492
                          Re: KristjanLaas NL200 HU

                          Lõpetasin just 2.5h järjest 3 erineva vastasega korraga mängimast (2 rebuysid ja kolmandaga lõpetasin lõpuks ise, kuna olime BE ja juhe oli suht koos kui esimesed 2 lõpetasid. Pluss ta oli nit.). Eriti mõnus, jooksin päris kohutavalt just flippides ja 60-40 olukordades, aga ei olnud aega isegi natuke tilti minna, kuna kohe oli kuskil uues lauas vaja actionit leiutada.

                          Väsitas ära, aga rahule jäin ikka - selle 2.5h-ga sai eilne kuu parim päev korratud. Natuke aega puhkan ning vaatan mingied sarju ja õhtul proovin korra veel käima saada end.

                          Roll lubaks nagu NL400 ka mängida, aga HCC-tan ikka NL200s edasi, kuna tahan hetkel kuu lõpuks võimalikult swingivabalt võimalikult palju raha.
                          Last edited by KristjanLaas; 25.10.11, 16:32.

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #493
                            Re: KristjanLaas NL200 HU

                            Don't do it Kristjan you're being set up! xD

                            Edu! Järgmine kuu vallutad NL 400 ära.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #494
                              Re: KristjanLaas NL200 HU

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Lõpetasin just 2.5h järjest 3 erineva vastasega korraga mängimast (2 rebuysid ja kolmandaga lõpetasin lõpuks ise, kuna olime BE ja juhe oli suht koos kui esimesed 2 lõpetasid. Pluss ta oli nit.). Eriti mõnus, jooksin päris kohutavalt just flippides ja 60-40 olukordades, aga ei olnud aega isegi natuke tilti minna, kuna kohe oli kuskil uues lauas vaja actionit leiutada.

                              Väsitas ära, aga rahule jäin ikka - selle 2.5h-ga sai eilne kuu parim päev korratud. Natuke aega puhkan ning vaatan mingied sarju ja õhtul proovin korra veel käima saada end.

                              Roll lubaks nagu NL400 ka mängida, aga HCC-tan ikka NL200s edasi, kuna tahan hetkel kuu lõpuks võimalikult swingivabalt võimalikult palju raha.
                              (L)

                              Comment

                              • KraindOnMaind
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 228

                                #495
                                Re: KristjanLaas NL200 HU

                                cash-out oled ka vahepeal teinud?

                                Comment

                                Working...