KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #151
    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

    Officially ei saa võita.
    Kõik otsused satuvad olema valed, 100% kordadest satun vastaste toptop range vastu:)
    Lihtsalt ei saa võita midagi, lihtsalt kohutav:)
    Mitte miski ei õnnestu:)
    0 setupi minu kasuks:)

    Ainuke võimalus võita on riveril valuet võtta, lahe.
    :)

    :):):):):):):):):):):):)

    Lahe, et ma kogu stake jooksul olen saanud vaid korra FT ja seal ei saanud ka olla, sest 6-max turnal oli 3-way allin kui 7 alles ja sattusin lihtsalt saama 6. koha.
    Last edited by KristjanLaas; 27.07.11, 22:34.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #152
      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

      Okei, though variance on bitch, siis selle kallal pole mõtet liiga palju ka vinguda, tuleb vaid jätkata hästi mängimist ja küll pidama hakkab.

      Täna mängisin siis olympicus 1/1 holdemit ja kaotasin €1200 poti flopil KT3 allin AA vs 37 vs minu KT...turn 3.
      Teine suurem pot u. €700 turnil QT93 allin minu QJ vs 34....river 4.

      Vaatamata nendele kätele oli mäng ikka väga mõnus ja kergelt jäin isegi plussi, kuigi peale neid käsi oli küll päris nutune tunne, et 1 kord elus võiks pidada need käed ka.

      Aga suutsin, nagu viimasel ajal kombeks, säilitada külma närvi ja mängisin 100% nii, nagu pidi antud olukorras mängima ja lõppkokkuvõttes oligi tulemus enam-vähem. Kahjuks pidi kodanik, kes mängu selliseks tegi välismaale kiirustama.

      Näide siis tema stiilist, selline oli stsenaarium 95% potidest.
      3-4 mängijat limbivad, k.a. tema ja iga kord lead €4 poti €75-250. Niisiis ootasid inimesed kätt, millega julgesid sisse panna ja nii see läks. Vahepeal oli periood, kus ei hitinud 1h40min kordagi paari, ebaaus tundus, aga viimased 1.5h oli enam-vähem, mis ka sessi päästis.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #153
        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

        mis su õpime elama teemast sai :P ? Sessuhtes, et sa väitsid, et busto aga samas suht kõrgeid cash limiite lased:P ?k
        kas võtad väikse br-iga shotte ns või mis möllad :P ? muidu gl turnadel.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #154
          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          mis su õpime elama teemast sai :P ? Sessuhtes, et sa väitsid, et busto aga samas suht kõrgeid cash limiite lased:P ?k
          kas võtad väikse br-iga shotte ns või mis möllad :P ? muidu gl turnadel.
          Mis shote?:)
          Tänud!

          Aga jah eks live läheb natuke entertainment alla ka, as in kino jne kui minna reegliga, et täna on max mis kaotada võin 1-2 BI või täna mängin siis seda või seda turniiri. Pluss live on põnev. Ja lisaks läheb mul lives viimasel ajal 100x paremini kui netis,s eega on vahel selle mängimine mindsetile väga värskendav.
          Last edited by KristjanLaas; 28.07.11, 18:33.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #155
            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            mis su õpime elama teemast sai :P ? Sessuhtes, et sa väitsid, et busto aga samas suht kõrgeid cash limiite lased:P ?k
            kas võtad väikse br-iga shotte ns või mis möllad :P ? muidu gl turnadel.
            live veits teine teema jh, muidugi 1-2BI pole kah õige, aga 5-10BI päris sobiv. imo. ma gambler kah.

            E: ja kiku, ei lugend seda 1-2BI-d sinu postist välja vaid mõtlesin standart kasinni fishe.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #156
              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

              officially elu pikim downswing läbi, let the heater continue:)
              Last edited by KristjanLaas; 02.08.11, 19:24.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #157
                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                took long enough, aga esimene võit käes.
                Praegu ühel 3/26 ja teisel veel 5/90.



                PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 17500/35000 Blinds 4375 Ante (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                BB (t849054)
                Hero (SB) (t3778946)

                Hero's M: 61.70

                Preflop: Hero is SB with 10, K
                Hero bets t74200, BB raises to t280000, Hero raises to t3774571 (All-In), BB calls t564679 (All-In)

                Flop: (t1698108) A, 6, 3 (2 players, 2 all-in)

                Turn: (t1698108) 10 (2 players, 2 all-in)

                River: (t1698108) 9 (2 players, 2 all-in)

                Total pot: t1698108
                Main pot: t1698108 between BB and Hero, won by Hero

                Results:
                Hero had 10, K (one pair, tens).
                BB had K, J (high card, Ace).
                Outcome: Hero won t1698108

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #158
                  Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                  No räägi summadest kah, palju said selle hitiga? :)

                  GL muidu

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #159
                    Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                    õhtul kirjutan, tahaks ikka 3/3 ära võtta enne:)

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #160
                      Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      took long enough, aga esimene võit käes.
                      Praegu ühel 3/26 ja teisel veel 5/90.



                      PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 17500/35000 Blinds 4375 Ante (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      BB (t849054)
                      Hero (SB) (t3778946)

                      Hero's M: 61.70

                      Preflop: Hero is SB with 10, K
                      Hero bets t74200, BB raises to t280000, Hero raises to t3774571 (All-In), BB calls t564679 (All-In)

                      Flop: (t1698108) A, 6, 3 (2 players, 2 all-in)

                      Turn: (t1698108) 10 (2 players, 2 all-in)

                      River: (t1698108) 9 (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: t1698108
                      Main pot: t1698108 between BB and Hero, won by Hero

                      Results:
                      Hero had 10, K (one pair, tens).
                      BB had K, J (high card, Ace).
                      Outcome: Hero won t1698108
                      Vähe loose ei ole shippida HU's nii deep olles?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #161
                        Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                        ei teagi, pigem püüan kohe lõpetada, mida suurem stack seda suurem eelis mul tema vastu anyway HU-s on ja ei olnud väga mures selle pärast.

                        2/8 ja 4/49 siis atm.

                        Heres a fun fact, olen nüüdseks söönud 3h jooksul 16 svetofori pulgajäätist..
                        Last edited by KristjanLaas; 02.08.11, 20:00.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #162
                          Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          õhtul kirjutan, tahaks ikka 3/3 ära võtta enne:)
                          Veidi ebausklik? :D

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #163
                            Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                            2/3, mulle kõlbab.

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #164
                              Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                              Ilus mäng!

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #165
                                Re: KristjanLaasi MTT päevik.

                                WUUHU! ggs, congraz Kiku:)

                                Comment

                                Working...