Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4876
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    tore et mõni riid vahepela paika ka peab =/

    Bodog $1.00/$2.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1514700
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $178.17
    Hero (BB): $213.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q Q
    BTN/SB raises to $4.00, Hero raises to $16.00, BTN/SB calls $12

    Flop: ($32.00) A 8 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $26.00, Hero calls $26

    Turn: ($84.00) K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $136.17 all in, Hero calls $136.17

    River: ($356.34) 2 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $356.34
    BTN/SB shows T 9
    Hero shows Q Q
    Hero wins $355.34
    (Rake: $1.00)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4877
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Tuleb tunnistada, et HUd on päris põnev olnud mängida võrreldes FRga .. Nüüd on seda nats üle 3 kuu saadud lastud ..
      So far so good.
      NL100s sai "ilus" number ka ületatud .. loodame, et nüüd 200s saaks rohkem actionit ja 400s
      Peace..

      ***** MITTE ÜHTEGI GRAPHI FUCKIN EVER NEVER
      Last edited by leits; 16.11.11, 22:06. Põhjus: IM TUU FUCKING SUPERSTICIOUS

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4878
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Ma ei saa aru miks need bad runi postid tulevad sul üldse :D. Graafikut vaadates siis kõik A+ ju.

        nice.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4879
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          200 ja kohait ka 400s saan ass rape :(

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4880
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ma ei saa aru miks need bad runi postid tulevad sul üldse :D.
            Maxima runi see graph ei kajasta. St Leits jäi ikkagi ka töövaidlus komisjonis palgast ilma.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #4881
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              soovitaks proovida sellist asja nagu bumhuntimine. see tähendab, et proovi mängida ainult viletsate vastaste vastu - iga vastase puhul kontrollid PTR-ist, et tegemist poleks võitva mängijaga. kui on võitev mängija, siis ära hakka üldse piike ristama temaga.

              samuti ära mine istu ise laudadesse, kus keegi juba ootab. niimoodi ei leia fishe. fish ei viitsi oodata tühjas lauas, vaid tahab tulla ja kohe mängima hakata ükskõik kelle vastu. seega istu parem ise tühjadesse laudadesse ja oota et teine mängija joiniks. ja veelkord - kohe kui mängija su lauda istub siis kontrolli PTR-ist et tegemist po9leks võitva mängijaga.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #4882
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                soovitaks proovida sellist asja nagu bumhuntimine. see tähendab, et proovi mängida ainult viletsate vastaste vastu - iga vastase puhul kontrollid PTR-ist, et tegemist poleks võitva mängijaga. kui on võitev mängija, siis ära hakka üldse piike ristama temaga.

                samuti ära mine istu ise laudadesse, kus keegi juba ootab. niimoodi ei leia fishe. fish ei viitsi oodata tühjas lauas, vaid tahab tulla ja kohe mängima hakata ükskõik kelle vastu. seega istu parem ise tühjadesse laudadesse ja oota et teine mängija joiniks. ja veelkord - kohe kui mängija su lauda istub siis kontrolli PTR-ist et tegemist po9leks võitva mängijaga.

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #4883
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  samuti ära mine istu ise laudadesse, kus keegi juba ootab. niimoodi ei leia fishe. fish ei viitsi oodata tühjas lauas, vaid tahab tulla ja kohe mängima hakata ükskõik kelle vastu. seega istu parem ise tühjadesse laudadesse ja oota et teine mängija joiniks. ja veelkord - kohe kui mängija su lauda istub siis kontrolli PTR-ist et tegemist po9leks võitva mängijaga.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #4884
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    +1

                    Good advice soovitan soojalt just Sulle Leits!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4885
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      :D:D:D wp guys


                      aga leits, ma ei saa aru mida sa hädaldad :D, vaata enda nlhu100 graphi...pure print. Swingid ón standard.

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #4886
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        :D:D:D wp guys


                        aga leits, ma ei saa aru mida sa hädaldad :D, vaata enda nlhu100 graphi...pure print. Swingid ón standard.
                        Ta hädaldab, et ta ei saa NL 200/400 printida ja hädalda, siis oma päevikus nagu hotcocacola

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4887
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          no ma mängin 400 väga vähe. Praegu olen 400s vist BE

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #4888
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            no ma mängin 400 väga vähe. Praegu olen 400s vist BE

                            Point on sama! Sa oled Leitsist ikkagi kõrgemal limiidil ja selles seisnebki probleem, obviously.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4889
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              :D:D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4890
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                lol, lihtsalt epic..

                                Comment

                                Working...