Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #5026
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ma ei tea esimesed postid olid naljakad edasi olen proovinud mööda vaadata temast ja mitte tähelepanna tema postitusi kuna jääb mulje et vend otsib kohti kus targutada aga kuskil on piir kah. Ja oma testide ja muu teema nii üles keerutas pokkerisheriff ise.
    Obvious troll is an obvious troll.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #5027
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      WUSSSSSSSSSS ALERET

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5028
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        [YOUTUBE]bE_YmWyRH1A[/YOUTUBE]

        best mooovie ever made :(

        Comment

        • hakkameimema
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 349

          #5029
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Tundub, et leits katsetas mingit väljapakutud varianti :D Muidu oleks sheriffi vastu vähe leebem...

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5030
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            ei, maxximast sain ametikõrgendust .. ennem olin see vend kes viis piima letile, sain saia meheks .. saan rohkem tunnis ka .. + lihtsam töö .. + õhtuti saan yhe p2tsi tuuri panna ..

            Comment

            • hakkameimema
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 349

              #5031
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Tööl sööd saia seest tühjaks ja pistad lauduri sisse, lähed koju ja WINNER ! :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5032
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                + nyyd saab avanssi .. ma rahul

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #5033
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  napsu?

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #5034
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5035
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1562326
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      Hero (BB): $280.95
                      BTN/SB: $116.20

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A A
                      BTN/SB raises to $4, Hero raises to $16, BTN/SB raises to $28, Hero raises to $40, BTN/SB raises to $70, Hero raises to $280.95 all in, BTN/SB calls $46.20 all in

                      Flop: ($232.40) 9 2 8 (2 players - 2 are all in)

                      Turn: ($232.40) J (2 players - 2 are all in)

                      River: ($232.40) 7 (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $232.40
                      Hero shows A A (a pair of Aces)
                      BTN/SB shows A A (a pair of Aces)
                      Hero wins $115.95
                      BTN/SB wins $115.95
                      (Rake: $0.50)


                      peaagu voitsin

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #5036
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        .....
                        Last edited by leits; 22.12.11, 15:42. Põhjus: tra insta kuskil midgai mianid kohe pokergod kuuleb ja koik ******

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #5037
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Pean postitama selle käe .. ääkki siis downeri asemel tuleb upper .. tahaks ka hirmsatsi taas võitma hakata .. ( PS see raha mis tal oli, polnud minu antud, yks rex quitis ta ja ma olin waiting listis)

                          Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1573004
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BTN/SB: $1938.30
                          Hero (BB): $700.30

                          Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with 6 9
                          BTN/SB calls $2, Hero checks

                          Flop: ($8.00) T 9 6 (2 players)
                          Hero bets $5.70, BTN/SB calls $5.70

                          Turn: ($19.40) Q (2 players)
                          Hero bets $14.15, BTN/SB calls $14.15

                          River: ($47.70) 9 (2 players)
                          Hero checks, BTN/SB bets $156, Hero raises to $676.45 all in, BTN/SB calls $520.45

                          Final Pot: $1400.60
                          BTN/SB shows 9 7 (three of a kind, Nines)
                          Hero shows 6 9 (a full house, Nines full of Sixes)
                          Hero wins $1400.10
                          (Rake: $0.50)

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #5038
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Peab meeldima (Y)
                            Aga kas selliste vastu pole standard panna nii flopil kui ka turnil rohkem?

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #5039
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Leits kas said omale TV ära valitud , jäi Hinnavaatluses sinu teema silma .

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #5040
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                jah, 50" plasma

                                Comment

                                Working...