Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #4921
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Mul sama teema, et kaob korraks ära igapäevaselt ja vb nädala jooksul ühe korra läheb foldi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4922
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      TÜRA SEE ELION, ISTU SISSE END .. FUCKING FISHILE 4BI AUGUS JA RUUTER OTSUSTAB TAAS END RESTARTIDA. **** kui tilti see ajab, pandi uus ruuter.. ******* ei aitand

      teine epic probleem on et nädalas 4-5x kaob lambist HTTp ühendus vms ära .. neti raadiod, msn, skype, pokkeri proged töötavad, aga yksi netileht ei avane, samuti mailide saatmine impossible .. tuleb ruuterile resa teha ja taas töötab..

      kommenteeriga starmani.. on see 150mb/10mb pakett normal? mul on kopp lihtsalt ees selle elioni paugust juba for real

      Mul oli täpselt sama probleem. Pokkeritoad, skype, msn, raadiod töötasid aga exploreriga netis surfata ei saanud. Umbes 10 minutit sai, siis kukkus jälle viieks minutiks maha. Sõimasin elioni ja süüdistati mind viirustes jms. Lõpuks ütlesin, et kui korda ei saa, siis lõpetan Teie teenuse pakkumise ja saadeti tehnik kohale. Möllas kaks-kolm päeva, vahetas ära absoluutselt kõik - kaablid, toas olevad ruuterid, koridoris ja keldris ruuterid/pordid ja ei saanudki korda - lõpp kokkuvõttes muutus net üldse katkendlikuks.

      Ütlesin, et aitas Teie teenusest ja öeldi, et võetakse ühendust. Nädal hiljme helistati (siis oli juba Starman mul võetud) ja öeldi, et tooge seadmed tagasi ja siis makske renditasu vms. kokku üle 1.2k eeki. Irvitasin ja ütlesin, et ma ei maksa mitte midagi ja ma ei maksa viimase kuu arvet ka. Selle peale öeldi, et ok, helistame tagasi. Helistasid uuesti ja öeldi, et viige suvalisse poodi asjad, lõpetate seal lepingu ja viimase kuu arvet ei pea maksma. Selle trall ja kepp lõppes.

      Starman nüüd ja ei ole ühtegi probleemi olnud. Ühekorra läks net öösel neljaks tunniks ära aga see oli neil planeeritud hooldustööd, mis olid mitu nädalat ette öelnud ja ma unustasin lihtsalt ära.

      EDIT: ja starmaniga liitumine sitaks mugavam. kolmap helistasin, neljap tehnik kohal ja tegi 10 minutiga asjad ära. samuti lepingu kirjastamine läbi tema. elioniga oota vähemalt nädal ja jõe tänaval elades oli jube ülbe tehnik. ei suutnud netti sisse panna ja ütles, et suva ta läheb minema. ma ütlesin, et võta siis need seadmed ka kaasa ja ma ei taha seda, siis natuke nokitses veel ja sai neti kätte.

      elioni kasutasin 5-6 aastat ja pidin neile aastas helistama 2-3x, et netti pole ja nad siis restartisid nende poolse ruuteri. starmanile ei ole pidanud kordagi helistama, kõik on OK.

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #4923
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Mul ka starmani 150ne ja harva esineb mingeid probleeme. Klienditeenindus ka normal

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #4924
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Mul Elioniga eelmine nädal juhtus nii, et korra kadus täiesti ära ja pidin ruuterile resa tegema ja korra MSN ja pokkeritoad töötasid, aga browserid mitte (mitmes arvutis nii, ei olnud arvuti viga), aga muidu kõik väga hea, tehnik alati 2 päeva jooksul tulnud kui uude kohta olen pidanud sisse panema ja viimane kord kui 2 telekat üritasin wireless süsteemidega ühendada oli klienditeenindus ka awesome.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4925
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1524640
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            Hero (BTN/SB): $81.20
            BB: $47.65

            Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 7 7
            Hero raises to $1.50, BB calls $1

            Flop: ($3.00) K 8 K (2 players)
            BB checks, Hero bets $1.50, BB raises to $3, Hero calls $1.50

            Turn: ($9.00) Q (2 players)
            BB bets $1.50, Hero calls $1.50

            River: ($12.00) 7 (2 players)
            BB bets $33, Hero raises to $66, BB folds

            Final Pot: $78.00
            Hero mucks 7 7
            Hero wins $77.50
            (Rake: $0.50)


            hispaanlastel on huvitava sizing ..

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #4926
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              in b4 ban for chipdumping :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #4927
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Nägin täna unes, et leits töötas vaibatehases.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #4928
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Pigem in b4 Rimi töövestlus.

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #4929
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Mul tuli meelde kuidas kunagi ammu nägin ühte imelikku unenägu.
                    Olin egiptuse lumekõrbes vaarao ori. Töötamise käigus avastasin ma Leitsi tildis peaga purustatud asjade surnuaia. Seal oli lihtsalt hunnikute kaupa Alienware läpakaid, klaviatuure, monitore ja muud kraami :D.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #4930
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Lol wat.. mismoodi sa selliseid unenägusi näed? Kuidagi töötad selle kallal?

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #4931
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Lol wat.. mismoodi sa selliseid unenägusi näed? Kuidagi töötad selle kallal?
                        drugs

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #4932
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Lol wat.. mismoodi sa selliseid unenägusi näed? Kuidagi töötad selle kallal?
                          Juba väiksena on mul unenäod hästi meelde jäänud ja see on väga tavaline, et näen igasugu imelikke asju.

                          Algselt postitas qjet Vaata postitust
                          drugs

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Relamz; 24.11.11, 10:47.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #4933
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4934
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              lol @ reeded .. ma olen HUs reedeti kaotanud 8.4k total .. fuck it ma ei mängi ykski reede enam

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4935
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                uuh 222h

                                Comment

                                Working...