Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4906
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Non-pokkerist ka .. Täna täitus 5 kuu kui pole alkoholi joond :) Ja tuleb tunnistada, et tervis on ikka sitaka hea (eriti +ev on mu vererõhu jamale olnd) .. aega on nii palju costantly, kuna pohmellide alla ei kule 2/3 nädalast. Kaalule on ka positiivselt mõjunud .. väga palju polegi nagu rohkem liigutand end, aga 11 kg on kuhugi "kadunud". in b4 aasta kaine :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4907
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      TÜRA SEE ELION, ISTU SISSE END .. FUCKING FISHILE 4BI AUGUS JA RUUTER OTSUSTAB TAAS END RESTARTIDA. **** kui tilti see ajab, pandi uus ruuter.. ******* ei aitand

      teine epic probleem on et nädalas 4-5x kaob lambist HTTp ühendus vms ära .. neti raadiod, msn, skype, pokkeri proged töötavad, aga yksi netileht ei avane, samuti mailide saatmine impossible .. tuleb ruuterile resa teha ja taas töötab..

      kommenteeriga starmani.. on see 150mb/10mb pakett normal? mul on kopp lihtsalt ees selle elioni paugust juba for real

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4908
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Algselt postitas leits Vaata postitust

        teine epic probleem on et nädalas 4-5x kaob lambist HTTp ühendus vms ära .. neti raadiod, msn, skype, pokkeri proged töötavad, aga yksi netileht ei avane, samuti mailide saatmine impossible .. tuleb ruuterile resa teha ja taas töötab..
        Mul viimasel ajal sama nuss.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #4909
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          TÜRA SEE ELION, ISTU SISSE END .. FUCKING FISHILE 4BI AUGUS JA RUUTER OTSUSTAB TAAS END RESTARTIDA. **** kui tilti see ajab, pandi uus ruuter.. ******* ei aitand

          teine epic probleem on et nädalas 4-5x kaob lambist HTTp ühendus vms ära .. neti raadiod, msn, skype, pokkeri proged töötavad, aga yksi netileht ei avane, samuti mailide saatmine impossible .. tuleb ruuterile resa teha ja taas töötab..

          kommenteeriga starmani.. on see 150mb/10mb pakett normal? mul on kopp lihtsalt ees selle elioni paugust juba for real
          Sellisel juhul, kui kiiresti netti tagasi vaja saada, saad ju wifi hotspoti varianti moblas kasutada?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #4910
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Algselt postitas leits Vaata postitust

            teine epic probleem on et nädalas 4-5x kaob lambist HTTp ühendus vms ära .. neti raadiod, msn, skype, pokkeri proged töötavad, aga yksi netileht ei avane, samuti mailide saatmine impossible .. tuleb ruuterile resa teha ja taas töötab..
            Mul on sama teema olnud nii Starmani kui ka Elioniga.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #4911
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Ei ole Starmani nüüd aastaid kasutanud, aga soojad mälestused puuduvad Starmaniga olid iganädalased katkestused jm pask standard..

              Elioni ühendusega pole peaaegu kunagi probleemi olnud.

              Aga kui sul Elion nii palju nussib tasub proovida seda Starmani eriti kui sul majas fiiberoptika olemas.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4912
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                see hotspoti tegemine .. olen proovind .. see eeldaks et ma pean l2ppari taha ronima + siin aknad kinni panema ,, või siis siia ka wifi usb pulga ostma

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #4913
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  ma olen nii palju viimasel ajal kuulnud jama elioni kohta. Endal on starman ja viimase poole aasta jooksul paarkorda on net ära läinud seda siis öösiti. Põhjust ei ole uurinud.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #4914
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    ma olen nii palju viimasel ajal kuulnud jama elioni kohta. Endal on starman ja viimase poole aasta jooksul paarkorda on net ära läinud seda siis öösiti. Põhjust ei ole uurinud.
                    Starman teeb hoolduseid öösiti. Mingi kindel päev ja aeg oli vist.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4915
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      kuidas muidu rahul olete starmani kavliteediga .. normal? see 150/10 pakett just .. kiirem ka kui elioni oma
                      kuda nende klienditeenindus on? kui midgai v'ittus tulevad kohale ala j2rgmine p2ev või l2heb migni n2dalaid :D? kogemusi?
                      Last edited by leits; 17.11.11, 17:33.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #4916
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        ma täpselt isegi e tea mis kiirus mul on kuna nii kaua olnud see. Igatahes kiirus on mul väga hea ja olen rahul. Kuuldes palju jamasi kõigil elioniga on siis ei vahetaks stramani elioni vastu

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #4917
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Starman enne 2007.a oli totaalne pask, nüüd olen kasutanud 3a ja 1 minimaalne katkestus oli 1x selle aja jooksul ja jõudsin tagasi ning kaardid ei olnud ka muckinud veel. Kiidan, isegi Ranka vahetas Elioni Starmani vastu, sest peale Telecomi müüki on kõik P***e läinud sealkandis...
                          Last edited by Pumper; 17.11.11, 18:04.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4918
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            huvitav .. vaataisn et 15mb nett + 70 kanalit on 35 euri ka .. suht dsamasse auku elioniga .. vb tõesti peaks proovima siis.. ootan homse ära ja vaatan mis elion räägib, kui targemaks ei saa siis starman here i come
                            Last edited by leits; 17.11.11, 18:15.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #4919
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Tuleb tunnistada, et HUd on päris põnev olnud mängida võrreldes FRga .. Nüüd on seda nats üle 3 kuu saadud lastud ..
                              So far so good.
                              NL100s sai "ilus" number ka ületatud .. loodame, et nüüd 200s saaks rohkem actionit ja 400s
                              Peace..

                              ***** MITTE ÜHTEGI GRAPHI FUCKIN EVER NEVER



                              Last edited by leits; Today at 00:06. Reason: IM TUU FUCKING SUPERSTICIOUS

                              rofl

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #4920
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Starman enne 2007.a oli totaalne pask, nüüd olen kasutanud 3a ja 1 minimaalne katkestus oli 1x selle aja jooksul ja jõudsin tagasi ning kaardid ei olnud ka muckinud veel. Kiidan, isegi Ranka vahetas Elioni Starmani vastu, sest peale Telecomi müüki on kõik P***e läinud sealkandis...
                                Oleneb asukohast ilmselt. Mul käib 1-10x päevas ära mõneks sekundiks. 90% ajast küll ühtegi kätt foldi ei lähe, aga tüütu igal juhul.

                                Comment

                                Working...