Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #3976
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    risti poiss pole out
    oute loetakse sellest tänavast, mil rahad sisse läksid. preflop coinflipi ak vs 22 coinflipi kaotades A7872 boardil ei ütle sa ju, et tra küll fucking 2 outer.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #3977
      Re: Leits - elu on lill

      ok tänx donkament, tänasest hakkan võitvaks mängijaks

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3978
        Re: Leits - elu on lill

        Sama vastane again .. kena deja vu

        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 891188
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        BTN: $129.85
        SB: $101.20
        Hero (BB): $100.00
        UTG: $107.15
        UTG+1: $71.00
        MP: $110.05
        CO: $99.40

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A A
        2 folds, MP raises to $3.50, CO calls $3.50, 2 folds, Hero raises to $16, MP calls $12.50, 1 fold

        Flop: ($36.00) 4 3 8 (2 players)
        Hero bets $24, MP calls $24

        Turn: ($84.00) J (2 players)
        Hero bets $60 all in, MP calls $60

        River: ($204.00) 9 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $204.00
        Hero shows A A (a pair of Aces)
        MP shows J J (three of a kind, Jacks)
        MP wins $201.00
        (Rake: $3.00)





        aabitsad on doomed ...

        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 891198
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        BTN: $100.00
        Hero (SB): $108.70
        BB: $109.95
        UTG: $100.00
        UTG+1: $140.75
        UTG+2: $116.00
        MP1: $273.35
        MP2: $109.95
        CO: $115.00

        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A A
        7 folds, Hero raises to $3, BB raises to $9, Hero raises to $19, BB calls $10

        Flop: ($38.00) T 3 2 (2 players)
        Hero bets $27, BB raises to $54, Hero raises to $89.70 all in, BB calls $35.70

        Turn: ($217.40) T (2 players - 1 is all in)

        River: ($217.40) 5 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $217.40
        Hero shows A A (two pair, Aces and Tens)
        BB shows K Q (a flush, King high)
        BB wins $214.40
        (Rake: $3.00)
        Last edited by leits; 27.08.10, 18:45.

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #3979
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          WTF, mis moodi see raha keskel saab juba olla? Kas ma olen loll või mis :O?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          [x] räme nit ITT

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #3980
            Re: Leits - elu on lill

            see näitab eelmise käe potti, mingi bug on vist
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Koit
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 495

              #3981
              Re: Leits - elu on lill

              in b4 leits

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3982
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas tdx Vaata postitust
                see oli mul ka suurim leak.
                õnneks sain ühelt DC coachilt odavalt koolitust riveri polariseeritud 6bet-foldimise asjus.
                ROFL

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                WTF, mis moodi see raha keskel saab juba olla? Kas ma olen loll või mis :O?

                Surnud raha, keegi annetas. Shove any22222222222

                EDIT: tegelt naljata. ma ei tea kui hea FTP klienditugi on aga siin sa võiksid seda lugeda kui dead moneyks ning shoveda any2. Saad pähe siis lendad klienditoele kaebama, et Teie pärast ja Teie süü, kuna arvasid, et surnud rhaa. Kui võidad vaikid maha.

                Comment

                • Roomet
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 211

                  #3983
                  Re: Leits - elu on lill

                  Kohtasin Starsis üks päev sama bugi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3984
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                    Kohtasin Starsis üks päev sama bugi.
                    Starsis nad peaksid küll tagasi maksma. Kunagi oli neil miski bug taskukaartidega ja siis maksti kõik kinni ning minuteada kohati isegi abusiti seda.

                    Comment

                    • Roomet
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 211

                      #3985
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Starsis nad peaksid küll tagasi maksma. Kunagi oli neil miski bug taskukaartidega ja siis maksti kõik kinni ning minuteada kohati isegi abusiti seda.
                      Järgmine kord lükkan sisse :)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3986
                        Re: Leits - elu on lill

                        Tere!

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #3987
                          Re: Leits - elu on lill

                          Beadid ka midagi?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #3988
                            Re: Leits - elu on lill

                            Bad Beadid???

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3989
                              Re: Leits - elu on lill

                              NL10 olen tagasi :)

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #3990
                                Re: Leits - elu on lill

                                leitsil läks bemm katki

                                Comment

                                Working...