Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #3826
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Juube igav .. mingit head filmi ei tea keegi v .. ilge komöödia .. hangoverit ei taha enam, 10x n2htud
    Scarface, Shottas, Boiler room, Wall Street.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3827
      Re: Leits - elu on lill

      Rounders

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #3828
        Re: Leits - elu on lill

        Sex drive on ilge komöödia

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3829
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Sex drive on ilge komöödia
          Vaatasin just täna, suht normaalne jah :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3830
            Re: Leits - elu on lill

            Päris huvitvalt regularid setminevad juba ..

            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 867395
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            Hero (CO): $132.75
            BTN: $71.00
            SB: $100.00
            BB: $325.05
            UTG: $17.20
            MP: $80.70

            Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with A K
            1 fold, MP raises to $3, Hero raises to $11, 2 folds, BB calls $10, 1 fold

            Flop: ($25.50) A 3 5 (2 players)
            BB checks, Hero bets $14, BB raises to $32, Hero calls $18

            Turn: ($89.50) T (2 players)
            BB checks, Hero bets $41, BB raises to $282.05 all in, Hero calls $48.75 all in

            River: ($269.00) 6 (2 players - 2 are all in)

            Final Pot: $269.00
            Hero shows A K (a pair of Aces)
            BB shows 3 3 (three of a kind, Threes)
            BB wins $266.00
            (Rake: $3.00)

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #3831
              Re: Leits - elu on lill

              ma arvan, et regularilt sa saad max 2 tänavat valuet (meibi isegi 1) nõrgemaga, seega ma checkiks floppi ja induceks.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3832
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas tdx Vaata postitust
                ma arvan, et regularilt sa saad max 2 tänavat valuet (meibi isegi 1) nõrgemaga, seega ma checkiks floppi ja induceks.
                ja kui turn tuleb Q või K või J ja saad leadouti? lükkab ikkagi nupud sisse?

                sest ma mõtlen pigem niipidi, et kui need käed millelt mitu tänavat valuet ei saa, siis mille poolest ma neilt turnis/riveris saaksin rohkem valuet jättes flopi cbetimata? pigem teeks tricky playd turnis.. ja üldse.. tahan ma neile tasuta kahe outist anda flopis checkides?
                Last edited by Rage; 18.08.10, 13:31.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3833
                  Re: Leits - elu on lill

                  Noo mingi 33/55'te peale ma seda tohmanit kyll ei pandnud lol



                  V2ga staar just ei ole ka ..

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #3834
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    ja kui turn tuleb Q või K või J ja saad leadouti? lükkab ikkagi nupud sisse?

                    sest ma mõtlen pigem niipidi, et kui need käed millelt mitu tänavat valuet ei saa, siis mille poolest ma neilt turnis/riveris saaksin rohkem valuet jättes flopi cbetimata? pigem teeks tricky playd turnis.. ja üldse.. tahan ma neile tasuta kahe outist anda flopis checkides?
                    Mingitelt paaridelt, mida nad ise donkavad mingil põhjusel turnis. Nuppe ei pea kohe tegema.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #3835
                      Re: Leits - elu on lill

                      regi vastu on imo hea, kui sa terve oma rangega oled suuteline floppi chekkima 3bet potis. kui flop läheb check-check, siis turni beti ma calliks ja riveri calliks\vbetiks\foldiks\raiseks vastavalt vastasele ja boardile. nuppe eriti kuskil mulle ei meeldi teha, kuna siis ma peaks bluffides ka nuppe panema.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #3836
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Noo mingi 33/55'te peale ma seda tohmanit kyll ei pandnud lol



                        V2ga staar just ei ole ka ..
                        kuu ajaga 9k,ega pole staar jah:D obv on hakkanud biitima,sest kuu aega hiiter ikak ei ole

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #3837
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          kuu ajaga 9k,ega pole staar jah:D obv on hakkanud biitima,sest kuu aega hiiter ikak ei ole
                          +1

                          Tahtsin midagi samalaadset kribada just, et see vend tundub vägagi staar olevat. Winrate ka täitsa tubli nii suure sample peale.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3838
                            Re: Leits - elu on lill

                            2.5bb pole küll mingi tubli

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #3839
                              Re: Leits - elu on lill

                              Mõtlesin, et sellise volüümi kohta pole paha, viimase 15 päevaga 120k+ kätt. 3k mängulist kasumit ja lisaks pool veel sellest summast otsa otsese rackebackina. Kuidagi ei tahaks sellist härrat tohmaniks nimetada, muidugi postitatud käes on tema mängustrateegia korrektsus küll suure küsimägi all.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #3840
                                Re: Leits - elu on lill

                                6max, mis siin mõelda on ?

                                Comment

                                Working...