Re: Leits - elu on lill

keegi ytlks mis moodi ma saaks non.sd pealt oma kaotusi "kokku hoida" se on täisti müstika mis summa sinna on l2inud vaadates k2te arvu. tõuseks inine symmeetrilsielt, aga hui.
tra mul on tunne et iga fish riidib ka mind nii pooleks, iga cnbet saab raise .. ma ei tea ykski 3b pot maha ei tule. mingi mission impossible v
a ma ei cbeti mingid AJoga 346 boarde, tra mul on tunne et voimatu on võita .. obv ei m2leta ka millal AK oleks hittinud millalgi monda 3b p otti ... 3b potid see selleks, aga ma ei saa standard avangutega potte isegi mitt yhtegi maha, ma ie saa aru mis toimub enam

keegi ytlks mis moodi ma saaks non.sd pealt oma kaotusi "kokku hoida" se on täisti müstika mis summa sinna on l2inud vaadates k2te arvu. tõuseks inine symmeetrilsielt, aga hui.
tra mul on tunne et iga fish riidib ka mind nii pooleks, iga cnbet saab raise .. ma ei tea ykski 3b pot maha ei tule. mingi mission impossible v
a ma ei cbeti mingid AJoga 346 boarde, tra mul on tunne et voimatu on võita .. obv ei m2leta ka millal AK oleks hittinud millalgi monda 3b p otti ... 3b potid see selleks, aga ma ei saa standard avangutega potte isegi mitt yhtegi maha, ma ie saa aru mis toimub enam
J 
T
Q
Comment