Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3076
    Re: Leits - elu on lill



    keegi ytlks mis moodi ma saaks non.sd pealt oma kaotusi "kokku hoida" se on täisti müstika mis summa sinna on l2inud vaadates k2te arvu. tõuseks inine symmeetrilsielt, aga hui.

    tra mul on tunne et iga fish riidib ka mind nii pooleks, iga cnbet saab raise .. ma ei tea ykski 3b pot maha ei tule. mingi mission impossible v

    a ma ei cbeti mingid AJoga 346 boarde, tra mul on tunne et voimatu on võita .. obv ei m2leta ka millal AK oleks hittinud millalgi monda 3b p otti ... 3b potid see selleks, aga ma ei saa standard avangutega potte isegi mitt yhtegi maha, ma ie saa aru mis toimub enam
    Last edited by leits; 12.03.10, 19:24.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3077
      Re: Leits - elu on lill

      mis su aggF on tänavate kaupa ja mis su flop agg% on?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3078
        Re: Leits - elu on lill

        Agressioonid:
        Flop: 3.7
        Turn: 2.2
        River: 1.2

        AGG %
        flop: 32.7
        turn: 24.3%
        river: 13.3

        t2iesti vüimatu mida ma ka ei yrita .. mitte ***** yhtegi potti ei sa ak2tte a obv össad a kunnid on ka walkid bbdelt .. ma olen murdumas


        tra ei m2letagi enam millal oleks fd floppand .. nooo t2nabse cbet success on mingi 29% a non sd mingi -400 .. kisub natukene auvabaks imo uba

        saada btn AA, siis snap foldid ***** a mingi 89s yritad varastada **** 3betitakse pooleks .. ma ei tea, ma ei oska lihtsalt enam .. koik mis ma teen tundub ust wrong .. eks ta ilmselt ooksu taha kinni on, kuna ausalt i m2leta kui oleks AK/AQ fishi vastu hittind vms . a cbttiga lootust maha võtta on ilmselgelt mission impossible for me
        Last edited by leits; 12.03.10, 20:08.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3079
          Re: Leits - elu on lill

          gg sd% võit 21.4 räägib ka oma eest .. fishid biidivad mind eest a tagant ..
          Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 585320
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          BTN: $100.00
          Hero (SB): $100.50
          BB: $69.20
          UTG: $100.00
          UTG+1: $89.30
          MP1: $127.20
          MP2: $116.10
          CO: $99.25

          Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q J
          6 folds, Hero raises to $4, BB calls $3

          Flop: ($8.00) J T Q (2 players)
          Hero bets $5, BB raises to $10, Hero raises to $21, BB raises to $65.20 all in, Hero calls $44.20

          Turn: ($138.40) K (2 players - 1 is all in)

          River: ($138.40) 2 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $138.40
          Hero shows Q J (two pair, Queens and Jacks)
          BB shows 9 K (a straight, Nine to King)
          BB wins $135.40
          (Rake: $3.00)



          pole olemas floppi, mida nad ei hitiks nutsi näol

          gg... pakun et mingi 2000st k2st yhe cbetiga sain poti maha ...
          minu mõistus on otsas

          Last edited by leits; 12.03.10, 20:21.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #3080
            Re: Leits - elu on lill

            Aga liigu limiidis ehk alla?
            Võibolla aitaks mindsetti parandada.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #3081
              Re: Leits - elu on lill

              15k käsi see kuu NL50.. ülemine on Stars, alumine FTP kõige alumine rida siis kokku

              tead isegi kuidas mul punane joon jookseb..

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3082
                Re: Leits - elu on lill

                lol, see mis sa mulle v2lja pakukusid t2hendaks seda et ma kaotaksin ju veel rohkem .. **** mu cbetid saavad 90% juhust insta raise flopis, **** ja obv kui ma 1:100000000 hitin lõpuks siis pannakse juba fcking insta fold ära ja korras

                teine variant on see, et kui ei hiti ja ei beti yhtegi floppi, lol?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3083
                  Re: Leits - elu on lill

                  stiilide erinevus.. mulle sobib selline aggro stiil.. + ma võtan päris palju pote maha turnis.. võibolla on sul exploititav betsize.. saadakse aru mil sul pole teh handi.. ma panen hullu ka siis kui kätte ei ole..

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3084
                    Re: Leits - elu on lill

                    what ma panen tableninjaga 99% ajast yhesuguseid bette, seljuhul peavad nad juba mingid mindreaderid olema

                    loodame et on mingi bad runn tsykkel
                    Last edited by leits; 12.03.10, 20:44.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #3085
                      Re: Leits - elu on lill

                      3.5BI, UNREAL DOWNSING

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3086
                        Re: Leits - elu on lill

                        ah keri *****, asi ei ole BIdes asi on fcking punases joones

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #3087
                          Re: Leits - elu on lill

                          steali blinde rohkem - nonsd joon tõuseb, cbeti steale, shooti 2nd barreleid kui fold to turn bet ületab 50%. Lisaksin veel et cbeti rohkem IP mitte OOP. Kindlalt cbet tuleb tulistada monotone floppi, üpriski kuiva floppi ainult IP (nt T74) kuna see flop võis sind tabada, kuid kui sa oleks OOP siis sind küll ei saa panna väga millegi peale v.a. set panna. Squeezi fishe top10 handidega, ja ei tohiks see non-sd joon midagi nii perse minna isegi sita jooksuga.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3088
                            Re: Leits - elu on lill

                            fishi vastu stadard? voi yldse mitte floppi bettida a c/f?

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 585934
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            BB: $100.00
                            UTG: $75.90
                            UTG+1: $133.85
                            MP1: $88.25
                            MP2: $100.00
                            CO: $102.55
                            BTN: $114.10
                            Hero (SB): $100.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A K
                            UTG calls $1, 1 fold, MP1 raises to $5, 3 folds, Hero raises to $16, 2 folds, MP1 calls $11

                            Flop: ($34.00) 6 2 T (2 players)
                            Hero bets $19, MP1 raises to $72.25 all in, Hero folds

                            Final Pot: $72.00
                            MP1 shows A K (high card Ace)
                            MP1 wins $69.00
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #3089
                              Re: Leits - elu on lill

                              tra nende fishidega tundub mulle et targem on cf sest nad lükkavad nuppe enamus ajast sellises kohas. vähemalt minu vastu. aga kuna ma ise kah fish siis kuula targemaid

                              NB! kui rootsi kalale lähed võta kaasa mind

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3090
                                Re: Leits - elu on lill

                                trya mu vastu stackitakse end bvb AJo, ATs ms crapioga .. paar tyypiu on kes 3betivad oop blindidelt mingi ca 18%. tulb for value AQ+, muu pasaga sisse lykkama hakata

                                Comment

                                Working...