Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4576
    Re: Leits - elu on lill

    Nonii .. alkoga siia 5-6 kuuks cya ... Õnnestus pühapäevane päev haiglas lakboxida ..

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #4577
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Nonii .. alkoga siia 5-6 kuuks cya ... Õnnestus pühapäevane päev haiglas lakboxida ..
      whaaat? mis juhtus?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4578
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        whaaat? mis juhtus?
        Kuule mingid haiged kõhuvalud olid pyhap .. lykati kanyyl sisse j a systiti drooge t2is .. nyyd tuleb best part. oleks haiglasse võetud aga KUNA KOHTI EI OLNUD siis ei võetud .. lol...mingi talongiga vist oleks saand (tartu siis).

        Arvati et mingi kõhunäärme põletik vms .. viimane nädal sai kõvatsi pidutsetud ning ilmselt seetõttu tuligi siis ..
        Peab toitumist ka jälgima minig aeg .. kole kole asi..

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #4579
          Re: Leits - elu on lill

          Äkki sai vähe määritud viinaga seestpoolt?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #4580
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Kuule mingid haiged kõhuvalud olid pyhap .. lykati kanyyl sisse j a systiti drooge t2is .. nyyd tuleb best part. oleks haiglasse võetud aga KUNA KOHTI EI OLNUD siis ei võetud .. lol...mingi talongiga vist oleks saand (tartu siis).

            Arvati et mingi kõhunäärme põletik vms .. viimane nädal sai kõvatsi pidutsetud ning ilmselt seetõttu tuligi siis ..
            Peab toitumist ka jälgima minig aeg .. kole kole asi..
            ma täna lähen jusht haiglasse vaatama sõpra.. paar nädalat tagasi oli tal case, et mingi kõhutõbi koos palavikuga.. perearst kahtlustas kohe bakterit, andis antibiootikume ja soovitas meremeeste nakkushaiglasse minna.. sõber otsustas, et mis see mehele ikka teeb oli kodus 2,5 päeva.. kolmanda päeva hommikul helistas mulle, et kas ma saaksin autoga haiglasse viia.. tüüp oli nii läbi omadega, et ei taht väga püstigi püsida.. võeti haiglasse sisse, tilgutite alla jms ja ka drooge täis.. oligi bakter mis läks oma põletikega nii hulluks, et tekkis sepsis jms.. ok.. ming 5 päeva drooge ja tilguteid, lasti kodusele ravile.. nädala pärast läks asi uuesti hulluks.. võeti sisse ja kindluse mõttes tehti südameuuring ka.. ja voilaa.. sepsise ja bakteri koosmõjul oli lihtsalt südameklappi auguke tekkinud.. lõigati mees aga rinna pealt lahti, 4h operatsioon koos kunstliku vereringe jms asjadega... parandati klapis olev auk ära.. aga olgem ausad.. nibib-nabin.. surmale võlgu nüüd.. täna lähen siis vaatan kui pikalt mees lõhki lõigati.. rinnakorv igatahes avati obv operatsiooni tarvis..

            ühesõnaga.. ei tasu selliste asjadega pullida ja kui kuskil mingi jama on, tasub oma haigekassa kindlustust kasutada ja uuringutel ära käia.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #4581
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Kuule mingid haiged kõhuvalud olid pyhap .. lykati kanyyl sisse j a systiti drooge t2is .. nyyd tuleb best part. oleks haiglasse võetud aga KUNA KOHTI EI OLNUD siis ei võetud .. lol...mingi talongiga vist oleks saand (tartu siis).

              Arvati et mingi kõhunäärme põletik vms .. viimane nädal sai kõvatsi pidutsetud ning ilmselt seetõttu tuligi siis ..
              Peab toitumist ka jälgima minig aeg .. kole kole asi..
              Valutas ainult kõht või hiljem ka alaselg niiöelda vööna ?

              Kui kõhunääre jupsib, siis lase perearstil "Mezym 20 000" välja kirjutada. Kõvema söögi ja ka joogiga tõmbab see kõhunäärme koormuse alla.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #4582
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                ma täna lähen jusht haiglasse vaatama sõpra.. paar nädalat tagasi oli tal case, et mingi kõhutõbi koos palavikuga.. perearst kahtlustas kohe bakterit, andis antibiootikume ja soovitas meremeeste nakkushaiglasse minna.. sõber otsustas, et mis see mehele ikka teeb oli kodus 2,5 päeva.. kolmanda päeva hommikul helistas mulle, et kas ma saaksin autoga haiglasse viia.. tüüp oli nii läbi omadega, et ei taht väga püstigi püsida.. võeti haiglasse sisse, tilgutite alla jms ja ka drooge täis.. oligi bakter mis läks oma põletikega nii hulluks, et tekkis sepsis jms.. ok.. ming 5 päeva drooge ja tilguteid, lasti kodusele ravile.. nädala pärast läks asi uuesti hulluks.. võeti sisse ja kindluse mõttes tehti südameuuring ka.. ja voilaa.. sepsise ja bakteri koosmõjul oli lihtsalt südameklappi auguke tekkinud.. lõigati mees aga rinna pealt lahti, 4h operatsioon koos kunstliku vereringe jms asjadega... parandati klapis olev auk ära.. aga olgem ausad.. nibib-nabin.. surmale võlgu nüüd.. täna lähen siis vaatan kui pikalt mees lõhki lõigati.. rinnakorv igatahes avati obv operatsiooni tarvis..

                ühesõnaga.. ei tasu selliste asjadega pullida ja kui kuskil mingi jama on, tasub oma haigekassa kindlustust kasutada ja uuringutel ära käia.
                Mnjaa.. paneb täitsa mõtlema, et kui endal miskid valud/haigus tekib, siis vutt-vutt arsti juurde.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #4583
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Mnjaa.. paneb täitsa mõtlema, et kui endal miskid valud/haigus tekib, siis vutt-vutt arsti juurde.
                  njaa.. käisin täna siis külastamas ära, kuulasin veidi täpsemat kirjeldust.. põmst päevade küsimus... kui noa alla poleks pandud, oleks paari päeva küsimus olnud mil oleks jalad ees haiglast väljunud :-( kirurg muidugi viskas silda, erakordne juhtum Eestis ja igati huvitav ja põnev case talle opereerida.. enivei.. kanüül vahtis veel kaelaveenist välja.. ja ikka suht kurgust ribide lõpuni oli keset rinda arm.. ja nohh 17. kuupäeval oli opp, siis praeguseks mees juba suutis ringi kõndida jms.. elu lõpuni ei tohi ühtegi kääritatud jooki juua, ehk ei kalja ega õlle jms.. aasta lõpuni on raskeim asi mida tõsta võib pastakas.. ja hetkel veel neli nädalat kindlasti haiglas arstide hoole all, et ega bakter uuesti pead tõsta ja rinnakorv ja süda oleks ikka hästi taastunud... päris karm.. paari päevaga on terve elu ja tulevik pea peale keeratud... mind pani see igatahes mõtlema...

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #4584
                    Re: Leits - elu on lill

                    Päris karm lugu.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #4585
                      Re: Leits - elu on lill

                      Soovin kiiret paranemist! Samuti, et oleksid iga päev armunud ja õnnelik!

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4586
                        Re: Leits - elu on lill

                        Eriti jube probleem on ... ma lihtsalt ei suuda foldida enam .. v2ga haige .. tean et olen taga, aga siis migni 98s meel ütleb, et ei saa ikka foldida ja 2gised ja foldid .. ja siis tiltan 3h et ma teadsin et tal on see .. nahhui... mis moodi seda fold "buttonit" saaks leida taaskord?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #4587
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          mis moodi seda fold "buttonit" saaks leida taaskord?
                          Pead naistega hell olema ja mitte kohe peale lendama. Küll leiad. Gl!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4588
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Pead naistega hell olema ja mitte kohe peale lendama. Küll leiad. Gl!
                            tra .. sa ajad ka iga ilmaga naerma :D

                            midagi "kenat" ka vahelduseks

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players - View hand 1358693
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (MP2): $222.20
                            CO: $100.00
                            BTN: $215.40
                            SB: $256.80
                            BB: $104.70
                            UTG: $198.60
                            UTG+1: $274.15
                            UTG+2: $106.90
                            MP1: $135.70

                            Pre Flop: ($3.30) Hero is MP2 with 3 3
                            4 folds, Hero raises to $3, 2 folds, SB calls $2.50, BB calls $2

                            Flop: ($10.80) T Q 3 (3 players)
                            SB bets $8, BB calls $8, Hero raises to $33, SB raises to $66, BB raises to $101.50 all in, Hero raises to $219 all in, SB calls $153

                            Turn: ($550.30) 7 (3 players - 2 are all in)

                            River: ($550.30) 3 (3 players - 2 are all in)

                            Final Pot: $550.30
                            Hero shows 3 3 (four of a kind, Threes)
                            SB shows Q Q (a full house, Queens full of Threes)
                            BB shows J A (a pair of Threes)
                            Hero wins $235.00
                            Hero wins $312.30
                            (Rake: $3.00)
                            Last edited by leits; 29.06.11, 11:23.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #4589
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Kuule mingid haiged kõhuvalud olid pyhap .. lykati kanyyl sisse j a systiti drooge t2is .. nyyd tuleb best part. oleks haiglasse võetud aga KUNA KOHTI EI OLNUD siis ei võetud .. lol...mingi talongiga vist oleks saand (tartu siis).

                              Arvati et mingi kõhunäärme põletik vms .. viimane nädal sai kõvatsi pidutsetud ning ilmselt seetõttu tuligi siis ..
                              Peab toitumist ka jälgima minig aeg .. kole kole asi..
                              Ütlesin sulle ju, et ära sinna Zavoodi mine. See nii sitane urgas, et sealt saad perseussid. Need sul kõhus kolistavadki.

                              E: küsisin cocalt, usside vastu pidi oliiviõli aitama. seepärast tal seda lähebki liitrite kaupa. enne laseb liitri sisse kui zavoodi läheb.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Eriti jube probleem on ... ma lihtsalt ei suuda foldida enam .. v2ga haige .. tean et olen taga, aga siis migni 98s meel ütleb, et ei saa ikka foldida ja 2gised ja foldid .. ja siis tiltan 3h et ma teadsin et tal on see .. nahhui... mis moodi seda fold "buttonit" saaks leida taaskord?
                              Uhhh.... Oh.... Mäletan, et sa full-ringis 6/5 stattidega mängisid, cbet oli 3% üle 20,000 käe. Mida sul selliste stattide juures veel foldida on? Või polariseerid nutsi ja 2-nutsi?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4590
                                Re: Leits - elu on lill

                                Anti natukene viina, mida ei suutnud inimese moodi tarbida?

                                Comment

                                Working...