Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
Re: Leits - elu on lill
soul riidz
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 692847
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter
BB: $78.75
UTG: $113.95
UTG+1: $170.10
UTG+2: $37.50
Hero (MP1): $106.40
MP2: $48.20
CO: $37.35
BTN: $104.00
SB: $116.05
Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with K
K 
3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, CO raises to $6, BTN requests TIME, BTN raises to $17, 2 folds, Hero requests TIME, 1 fold, CO calls $11
Flop: ($38.50) 9
2
T
(2 players)
CO bets $20.35 all in, BTN calls $20.35
Turn: ($79.20) 2
(2 players - 1 is all in)
River: ($79.20) 9
(2 players - 1 is all in)
Final Pot: $79.20
CO shows Q
Q
(two pair, Queens and Nines)
BTN shows A
A
(two pair, Aces and Nines)
BTN wins $76.20
(Rake: $3.00)
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Siis suht easy jah. Kindlasti väga kasumlik stiil tal :DAlgselt postitas leits Vaata postitustei.. btn oli 9/7 nit :D kelle 3bet on 1% ja 4bet oli 0 1,5k käe peale :DFullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Tegelt pole easy, ma ei mäleta kuna ma KK viimati foldisin. Praegu tuleb ainult 1 kord ette NL2s.Algselt postitas $$$ Vaata postitustrofl KK foldi kohta ütled "siis suht easy jah" :,D. WP leits.Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Really NL2 foldib keegi KK? :,DAlgselt postitas Pahvak Vaata postitustTegelt pole easy, ma ei mäleta kuna ma KK viimati foldisin. Praegu tuleb ainult 1 kord ette NL2s.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Mul oli tüübi (regular lol) kohta 1.5k kätt ja ta oli 30/1 ja 3betis mind. Aga no kui hea ma toona NL2 grinderina ikka olin. :)Algselt postitas $$$ Vaata postitustReally NL2 foldib keegi KK? :,D
Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Krt, Leits, sul on alati ikka nii kuldsed ideed. GL.Algselt postitas leits Vaata postitust200 k2ega on alati tore 5bi kaotada .. ja reede õhtud peaksid kuldsed olema .. yea indeed, lightsam jooma hakata
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
jaa aga 2 päevag -17biAlgselt postitas leits Vaata postitust200 k2ega on alati tore 5bi kaotada .. ja reede õhtud peaksid kuldsed olema .. yea indeed, lightsam jooma hakata
leits, see standard, ükski inimene ei saa koguaeg võita :D, seljuhul oleks kõik megastaarid :D
Comment
TC
Comment