Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #3391
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    aa unustasin isegi kirjtuada, et vahepeal varastasid mignid munnid mu juhipoolse peegliklaasi ära, samuti ka kinnitused .. teist peeglit k2tte vist ei saadud, lõhuti peeglimootor ära .. gg vargapoisid..

    hea et kaskogi on ..
    Kas sul tavalised või isetumenevad peeglid väljas?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3392
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas r3o Vaata postitust
      Kas sul tavalised või isetumenevad peeglid väljas?
      isetumenevad, m2ludega, soojendusga ja kokkuklapitavad .. ilmselt need neile meeldivadki .. keegi siin kaunase pst ja kalda risti juures mingit tasulist parklat ei tea?

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #3393
        Re: Leits - elu on lill

        kardiraja kõrval on ju tasuline parkla,kuu oli kui viimati mina hoidsin seal mingi 350vms

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3394
          Re: Leits - elu on lill

          30k "amazing runi" ka ... enda m2ng on nii liimist lahti kui vist voimaluik .. callin 4 paariga meta AI jne jne .. ei oskagi vist enam seda m2ngu .. ei aita ei puhkused ei pausid ei mitte midagi ..

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #3395
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            enda m2ng on nii liimist lahti kui vist voimaluik .. callin 4 paariga meta AI jne jne .. ei oskagi vist enam seda m2ngu .. ei aita ei puhkused ei pausid ei mitte midagi ..
            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            Hero (BTN): $100.00
            Kashiwazaki (SB): $113.10
            daddycrabs (BB): $48.25
            allerseelen (UTG): $100.00
            m3llowy3llow5 (UTG+1): $215.00
            GPC3 (MP1): $73.75
            adn28 (MP2): $101.50
            Jenny58246 (CO): $102.00

            Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 4 4
            5 folds, Hero raises to $3, Kashiwazaki raises to $9, 1 fold, Hero raises to $28, Kashiwazaki raises to $113.10 all in, Hero calls $72 all in

            Flop: ($201.00) J 8 6

            Turn: ($201.00) 9

            River: ($201.00) Q

            Final Pot: $201.00
            Hero shows 4 4 (a pair of Fours)
            Kashiwazaki shows T K (a straight, King high)
            Kashiwazaki wins $198.00
            (Rake: $3.00)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3396
              Re: Leits - elu on lill

              olid ees pf v2hemalt ju

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3397
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                olid ees pf v2hemalt ju
                jap, meil jube meta käis, olin suht kindel, et tal ei ole midagi olulist.. ma mõtlesin et sa ka preflop AI'st rääkisid.. kohe tuli see käsi meelde

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3398
                  Re: Leits - elu on lill

                  ei m2leta millal viimati pf AI oleks saanuf full stackid :D

                  iseenesest run on suht enam v2hem, aga teiste run minu vastu on kuidagu divine

                  põhiline on flushide hittimien .. panen puusalt, aga tundub et see alla 5 protsendi :D

                  aga noh mis muud kui hambad ristis edasi ja kyll nad kunagi tulema ka hakkavad..
                  Last edited by leits; 11.05.10, 20:17.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #3399
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    isetumenevad, m2ludega, soojendusga ja kokkuklapitavad .. ilmselt need neile meeldivadki .. keegi siin kaunase pst ja kalda risti juures mingit tasulist parklat ei tea?
                    kardiraja kõrval on ja kivilinna konsumi juures (rohkem surnuaia poole) on ka üks tasuline parkla (see pole küll kalda tee, aga mitte väga kaugel).

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3400
                      Re: Leits - elu on lill

                      täna täituys esimene "reaalne" aasta kui olen pokkerit mänginud .. graqh on suht kole, ei julgegi inimestele postitada .. aastaga ca 14k daala, suht fail ja paaegu miljon kätt ... ilmselt mingite saitide ala cake jms käed puudu

                      bb/100 suht kehva aga parandan seda jõudsalt nl100s :D (nl25 ca 200k BE jooksu .. ärge kysige kuda see juhtus :D)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3401
                        Re: Leits - elu on lill

                        bye kris

                        Comment

                        • 50CandyJoe
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 253

                          #3402
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          täna täituys esimene "reaalne" aasta kui olen pokkerit mänginud .. graqh on suht kole, ei julgegi inimestele postitada .. aastaga ca 14k daala, suht fail ja paaegu miljon kätt ... ilmselt mingite saitide ala cake jms käed puudu

                          bb/100 suht kehva aga parandan seda jõudsalt nl100s :D (nl25 ca 200k BE jooksu .. ärge kysige kuda see juhtus :D)

                          Palju miljoni käe kohta rakebacki tuli?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3403
                            Re: Leits - elu on lill

                            ei tea, ei viidsi arvutada

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #3404
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              täna täituys esimene "reaalne" aasta kui olen pokkerit mänginud .. graqh on suht kole, ei julgegi inimestele postitada .. aastaga ca 14k daala, suht fail ja paaegu miljon kätt ... ilmselt mingite saitide ala cake jms käed puudu

                              bb/100 suht kehva aga parandan seda jõudsalt nl100s :D (nl25 ca 200k BE jooksu .. ärge kysige kuda see juhtus :D)
                              maitea mille üle sa kurdad.. minu esimene aasta sai täis eelmise aasta novembris, alustasin NL4 ja jõudsin NL50sse ja aasta kasum oli koos rakebackiga vist mingi $5k... ilma rakebackita ja boonusteta vist aint $3,5k

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3405
                                Re: Leits - elu on lill

                                tahtsin miljonäriks kohe saada ..

                                Comment

                                Working...