Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3256
    Re: Leits - elu on lill

    kuidas saaks hea/normaalse mindseti tagasi, et ei teeks biitidest v2lja ?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3257
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      kuidas saaks hea/normaalse mindseti tagasi, et ei teeks biitidest v2lja ?
      paar päeva pokkerist eemal.. kuu ja päeva graafikut ei vaata.. mängid vähem laudu ja iga kätt mõtled läbi... foldid rohkem kui tavaliselt ja ole dnitim kui tavaliselt.. kui siis hakkab vaikselt kuid kindlalt graafik tõusma ongi mindset jälle korras...

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #3258
        Re: Leits - elu on lill

        Kui hea soovitus, proovin kindlasti :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3259
          Re: Leits - elu on lill

          Njonii, nyyd siis kõik piletid ostetud.

          11.07.10 Helsinki - Istanbul; Istnabul - Bangkok (maabube 12.07)
          14.07.10 Bangkok - Phnom Penh
          01.08.10 Phnom Penh - Bangkok
          03.08.10 Bangkok - Istanbul (maabume 04.10); Istanbul - Bangkokõ

          Nüüd veel ajada viisa taisse sisenemiseks maksab ca 50 euri nägu.

          Ilmslt kambodzas tõmbame lennujaamast otse sinna shinakouvillesse vms see kirjutatigi ja võtame eestlaste hotelli kogu ajaks end sisse 14 juuli - 01 aug .. Seal low seasonil lux tuba 30 daala per night ka :D Eks seal saab orgunnida ja trippida ringi

          bangkoki hotellide kohta mõtleme, kas bronnib netist või otsime koha peale ja maksame koha peal. Väga vahet pole, kohapeal näeb ära miuke hotell umbes on, ilmselt see eelis.
          Vaevalt et kohtade puudusi ka tekib .. Uurisin Bangkois saab siule 50-60 USD per night väga korraliku hotelli, isegi 40 eest. Oli meelde j22nd et bangkok on kani kirves ..

          Saaks juba ainult minna juba :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3260
            Re: Leits - elu on lill

            tra kui hea tildi maandaja ma leidsin .. vihkan kartulite koorimist .. tiltis peaga hakkasin lihtsalt koorima koorisin ja koorisin elasin viha nende traastanud kartulite peal v2lja .. nyyd on migni 25 kooritud kartulit .. mis ma teen :D? prae kartulit 5 panni :D?

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #3261
              Re: Leits - elu on lill

              pulli peab ka saama :D kartulite isu tuli. Rimisse kohe ostma.:D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3262
                Re: Leits - elu on lill

                traaaaaaaa .. kehva .. l2hen viin bemmi remonti .... yletuleval n2dalal saan linnas tsillida maci ees j2lle.. YES

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3263
                  Re: Leits - elu on lill

                  mingi 10bine downswing siiamaani siis.. täna selline 2 outer 3x siis ... tekib tunne, et ei oska m2ngida enam-- ise turnis moeldes veel, raudselt river J ja nagu ikka alati

                  Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 631789
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  SB: $83.10
                  BB: $100.00
                  UTG: $49.50
                  UTG+1: $40.55
                  MP1: $79.65
                  MP2: $148.80
                  Hero (CO): $126.70
                  BTN: $100.00

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K K
                  4 folds, Hero raises to $3, 2 folds, BB raises to $9.50, Hero calls $6.50

                  Flop: ($19.50) 6 6 7 (2 players)
                  BB bets $19.50, Hero calls $19.50

                  Turn: ($58.50) 9 (2 players)
                  BB bets $58.50, Hero raises to $97.70 all in, BB calls $12.50 all in

                  River: ($200.50) J (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: $200.50
                  BB shows J J (a full house, Jacks full of Sixes)
                  Hero shows K K (two pair, Kings and Sixes)
                  BB wins $197.50
                  (Rake: $3.00)

                  tra enda peale nii pissed off--- tra palju biite ja ise hakkan sitta m2ngu tegema .. krrrrrrrrrrrr
                  Last edited by leits; 12.04.10, 10:19.

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #3264
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                    mai saa aru miks minna kuhugi kaugele eestist meie kõige normaalsemal suvekuul. ma ikka mõtleks sellise asja peale külmadel talvekuudel pigem. suvel siinkandiski + euroopas põnev
                    +1

                    ma ka ikka talvekuudel tikun sellistesse kohtadesse, suvel siingi hea või euroopa peal ringi rännates. teiseks see, et juuli august vist üle mõistuse palav seal? mulle meeldib selline mõõdukas kuumus kuni 35c, üle selle ei saa enam puhkuseks nimetada, hakkab vaikselt aju marineerima.

                    leits sa coatchi nl25-s ei viitsiks natuke teha break-even mängijale nagu mina?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3265
                      Re: Leits - elu on lill

                      imo seal siis just rainy season ja jahedam..talvel pole voimalik minna, kuna kool ja kuu aega koolist ära olla on overkill

                      ei oska ilmselt coachida või oleksin v2ga halb coach

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #3266
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        imo seal siis just rainy season ja jahedam..talvel pole voimalik minna, kuna kool ja kuu aega koolist ära olla on overkill
                        Eksin jah. Selleks ajaks on juba kõige kuumem ilm möödas ja jahutust tuleb ka taevast rohkem kui muidu :)
                        Ise olen mitu aastat veebruar-märts seal maal viibinud, sel aastal jäi vahel.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #3267
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          mai saa aru miks minna kuhugi kaugele eestist meie kõige normaalsemal suvekuul. ma ikka mõtleks sellise asja peale külmadel talvekuudel pigem. suvel siinkandiski + euroopas põnev
                          vahet ei ole ju kui odav on

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3268
                            Re: Leits - elu on lill

                            Rekord day $$$ poolest ...
                            Saab nyyd kevadet nautima minna

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #3269
                              Re: Leits - elu on lill

                              tubli leits!

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #3270
                                Re: Leits - elu on lill

                                upswinge on palju igavam lugeda kui downswinge

                                Comment

                                Working...