Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3211
    Re: Leits - elu on lill

    ma ei biidi ise kah ..

    e: ftp esimene sess lõppes siis kani tiltamisega ja sain õigel ajal aknad kinni ... fail
    Last edited by leits; 31.03.10, 21:10.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3212
      Re: Leits - elu on lill

      Ilus algus kuule tehtud at least .. loodame good runni j2tku

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #3213
        Re: Leits - elu on lill

        no vahi, tõesti kena

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3214
          Re: Leits - elu on lill

          Noooojahhh .. flopi bet j2i v2ikeseks millegi p2rast ja insta doomerdati riverisse

          Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 623377
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          CO: $161.60
          Hero (BTN): $121.40
          SB: $138.40
          BB: $100.00
          UTG: $122.40
          UTG+1: $87.00
          UTG+2: $119.20
          MP1: $120.15
          MP2: $120.70

          Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 8 6
          2 folds, UTG+2 raises to $4, 2 folds, CO calls $4, Hero calls $4, SB calls $3.50, 1 fold

          Flop: ($17.00) 7 T 9 (4 players)
          SB checks, UTG+2 checks, CO checks, Hero bets $11, SB calls $11, UTG+2 folds, CO calls $11

          Turn: ($50.00) 6 (3 players)
          SB bets $34.50, CO calls $34.50, Hero raises to $106.40 all in, SB raises to $123.40 all in, CO calls $88.90

          River: ($403.20) 2 (3 players - 2 are all in)

          Final Pot: $403.20
          CO shows 8 8 (a straight, Ten high)
          Hero shows 8 6 (a straight, Ten high)
          SB shows 5 8 (a flush, Eight high)
          SB wins $34.00
          SB wins $366.20
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3215
            Re: Leits - elu on lill

            Juuli lõpp on suurem reis Aasiasse tulemas .. Fortune ka käsi. Kuuks ajaks minek. Kes huvitatud lemme know. Sihtkoht ilmselt Kambodza/Vietnam

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #3216
              Re: Leits - elu on lill

              vaatan,et oled korralikult enda mängu käima saanud.nice.
              võtsid coachi?

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #3217
                Re: Leits - elu on lill

                leits mulle ka ennem ei vastanud, et kust coachi said? DC? Stox? Palju h hind on?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3218
                  Re: Leits - elu on lill

                  coach jah .. 2+2 sain. Hind oli väga sõbralik, kuid inimene ei tahtnud et ma reklaamiksin teda, ta ei tegele sellega tegelikult .. :)

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #3219
                    Re: Leits - elu on lill

                    Aga kas ta coachis konkreetselt NL100 jaoks või üldiselt otsis vigu?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3220
                      Re: Leits - elu on lill

                      NL100 m2ngib ta ise ka vist või juba 200 ei teagi. Tegime paar sessi, küsis mis mul probleemsed kohad ja nii ta l2ks ..

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #3221
                        Re: Leits - elu on lill

                        tundub,et oli korralik abi temast.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #3222
                          Re: Leits - elu on lill

                          leits, sind ei lasta eestist välja, seega unusta kambodza ja vietnam ära :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3223
                            Re: Leits - elu on lill

                            sa fish tule kaasa parem

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3224
                              Re: Leits - elu on lill

                              Nädalavahetused on ikka kuldsed, jõuaks nii palju mängida ainutl .. aga ei :D 2k kätt ja väsind nagu koer

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3225
                                Re: Leits - elu on lill

                                KK vs AA, tere. :D
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...