Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #3121
    Re: Leits - elu on lill

    irw, kus mujal peakski kadunud telefon olema...

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3122
      Re: Leits - elu on lill

      Sai svenzaga v2ike diil tehtud ... esimene sess ka tehtud .. ehk hakkab kõvasti $$$ tootma ;:D tööd tho vaja teha on :D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3123
        Re: Leits - elu on lill

        -4.5bi ei ole ust meeldib ... 3x kk vs aa tho

        esimene royal tuli ka elus siis ... l2ks aega 1.1m kätt

        Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 599047
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        MP1: $105.05
        MP2: $49.90
        CO: $100.00
        BTN: $100.00
        SB: $61.65
        BB: $168.75
        Hero (UTG): $104.60
        UTG+1: $21.00

        Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with J A
        Hero raises to $3, 5 folds, SB calls $2.50, 1 fold

        Flop: ($7.00) K 7 T (2 players)
        SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

        Turn: ($15.00) Q (2 players)
        SB checks, Hero bets $9, SB folds

        Final Pot: $15.00
        Hero mucks J A
        Hero wins $14.30
        (Rake: $0.70)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #3124
          Re: Leits - elu on lill

          mul tuli eile esimene ära aga seda siis ca 110000 käe peale,,kuigi foormis on villaneid kel 4-5 royalit ca 50k käe peale

          ilus igati!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3125
            Re: Leits - elu on lill

            tegin eile pikima sessi elus nl100, sain lõpuks isegi plussi .. mnon -sd mingi -600 daala 4.5k käe peale ... rääkisin coachiga ka selelst, ytles see on pohhui, nii kaua kuni võidad, oleneb konkreetselt runnist jne et ära põe ala .. 2 sessi taga teinud .. pl22 kus on silmaring laienenud ja valusa raha eest teeb ka seda muga :) sweet

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3126
              Re: Leits - elu on lill

              yle pika aja tuli ka mõni flip ära ja enam v2hem p2ev ..

              nyyd poodi õlle j2rgi

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #3127
                Re: Leits - elu on lill

                Ai raisk kus nüüd uppis grapiku,väga viis!
                Mis muidu õhtul plaanis?:P

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3128
                  Re: Leits - elu on lill

                  kuule ei teagi, kooma vist ei julge tirida end .. eile alles 2gisesin siin :D

                  21.30 hakkab philip morris vms, mõtlen kas viidsin minna

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #3129
                    Re: Leits - elu on lill

                    treileri pealt oli suht hea:D teeks väiksed napsud ja vahiks morrist?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3130
                      Re: Leits - elu on lill

                      need v2ikesed napsud on teada, siis seliti maas ka :D

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #3131
                        Re: Leits - elu on lill

                        ega jah pole enam ju väikseid õllesi ega paari pitsa viina::D
                        no fkking igav tln trip selja taga ja sõber imes täis ja nüüd mmigi teha,fishe ka ei viitsi pigistada:

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3132
                          Re: Leits - elu on lill

                          oot ma k2in korra poes ära ... viska oma msn pmi vms .. siis võib arutada 2kki midagi

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #3133
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Owner85
                            ookei!
                            kas said pm kätte,mul ei näita et oleks ära saatnud

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3134
                              Re: Leits - elu on lill

                              tra mis loo leidsin ... my gad ma kuulan vist 10x seda jua ..... just sick kui hea üks lugu võib olla

                              [YOUTUBE]TwmexLEqcDk&feature=channel[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #3135
                                Re: Leits - elu on lill

                                leits va muynapea

                                Comment

                                Working...