Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #3166
    Re: Leits - elu on lill

    draw = nuts

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #3167
      Re: Leits - elu on lill

      Nagu näha siis bmw autoinsenerid ei suuda autot ära rikkuda, väga muljetavaldav uus mudel!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3168
        Re: Leits - elu on lill

        obv .. imo yks ilusamaid 5. seeriaid mis kunagi olnud .. e60/61 oli horrible suht .. hinnad ka v2ga hullud pole (baas hinnad),o bv kui midagi v2hegi laod peale ala 535i motoga pillikle, alla milli normaalset k2ru ei saa head lisadega :D

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #3169
          Re: Leits - elu on lill

          leits kurat küll

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3170
            Re: Leits - elu on lill

            oled kaine j2lle :D

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #3171
              Re: Leits - elu on lill

              käi ***** sa huumorist kah aru ei saa

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3172
                Re: Leits - elu on lill

                t2nase p2eva kokku võtte, yles alla, yles alla ja lõpuks veel rohkem alla .... fufuufufufufufuffuuffu ... olge tublid

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #3173
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  oled kaine j2lle :D

                  eilset joobeastet arvestades, hui oli kaine selleks ajaks

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3174
                    Re: Leits - elu on lill

                    ostsin 2 yllatusmuna ja yhe tavalise muna

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #3175
                      Re: Leits - elu on lill

                      Mis tavalise sees oli?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #3176
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kollane

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #3177
                          Re: Leits - elu on lill

                          :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3178
                            Re: Leits - elu on lill

                            siuksed vandid teevad pyhap2evad rõõmsakas

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 612135
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            tFORCEiwME (UTG): $118.05
                            Checkmater (UTG+1): $100.00
                            Spanni77 (MP1): $148.20
                            roly steve44 (MP2): $59.45
                            R Reitsma (CO): $208.60
                            Hero (BTN): $102.70
                            Sgt.pepper73 (SB): $122.05
                            /7e4kuH (BB): $50.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with T 8
                            3 folds, roly steve44 raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, Sgt.pepper73 calls $2.50, /7e4kuH calls $2

                            Flop: ($12.00) 8 3 T (4 players)
                            Sgt.pepper73 checks, /7e4kuH checks, roly steve44 bets $6, Hero raises to $18, Sgt.pepper73 folds, /7e4kuH folds, roly steve44 calls $12

                            Turn: ($48.00) 5 (2 players)
                            roly steve44 bets $18, Hero raises to $75, roly steve44 calls $20.45 all in

                            River: ($124.90) 5 (2 players - 1 is all in)

                            Final Pot: $124.90
                            roly steve44 shows A 3 (two pair, Fives and Threes)
                            Hero shows T 8 (two pair, Tens and Eights)
                            Hero wins $121.90
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #3179
                              Re: Leits - elu on lill

                              no mulle ei meeldi su call btnilt T8s

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #3180
                                Re: Leits - elu on lill

                                arvestades algse raisija stacki, siis ei saa callida jah, kuid leitsil olid äkki riidid sb-l ja bb-l olevate tüüpide vastu. callivad way too much?

                                Comment

                                Working...