Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3061
    Re: Leits - elu on lill

    just fucking lol, ma leian kõik need KK vs AAd yles ... 17k k2tt nl100s ja kunnarid ja pederastid rocketsid still in minus .. just amazing run .. ty god

    mnja jõudis kohale et p2eval on täiesti ajaraiskamine nl100 mängida. mõttetu rake tampimine starsile, set vs set, qq vs ak, KK vs AA olukorrad regide vahel aint imo. variant on mängida öösel, peale 11 v 12 ning nädalavahetusel panna täiega.

    kuna teisip-neljap ommiku 8st kool siis jääbki mängimiseks. neljapäeva öö, reede, lauoäeva, pühapäeva .. peab sealt maksimumi pigistama
    Last edited by leits; 10.03.10, 15:35.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3062
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      obv, kiirendamine ja aeglustamine nõuab kytust
      Nit

      Mulle meeldib just inimesi üle zebra lasta, siis saab taas BMW mootori jõudu tunda :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3063
        Re: Leits - elu on lill

        tra mis bad beat, ostsin vikingeid, bingosid, sum summe mingi ca 600 egi eest .. vikingite parim hittimine oli 1 pihta, sain 60 eeki tagais .. -ev :D

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #3064
          Re: Leits - elu on lill

          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3065
            Re: Leits - elu on lill

            lol, mis crapp see on

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #3066
              Re: Leits - elu on lill

              See on edu valem.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #3067
                Re: Leits - elu on lill

                leits spämmib nii palju foorumit et nägin unes täna et me käisime kalal temaga lõhet püüdmas saime kah mingeid 8kg kanti elukaid

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3068
                  Re: Leits - elu on lill

                  ma l2hen suvel põhja rootsi neid raipeid jahtima HArjused, forellid, haugid jms sitt ... tuttav eemine aasta k2is .. hauge pidi nii palju olema et loobid ala 6kgseid ka tagasi, nendega pole midagi thea .. Ostan ndale selle külmakapi, mis käib autol sinna sigaretisüütajasse, saab harjuse ja forlli fileed kaasa sikutada :;D

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #3069
                    Re: Leits - elu on lill

                    Lahe.. Sellisest üritusest võtaks isegi osa kui aeg sobiv on. Samas sõber tahab et ma norra läheks talle külla mingi aeg, et seal kalale minna.

                    Comment

                    • mihkel7
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 259

                      #3070
                      Re: Leits - elu on lill

                      Olen ise ka käinud seal päris palju, muuhulgas on saadud ka kalu püüda. Jõed on seal ikka vägevad ja kalad purakad :D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #3071
                        Re: Leits - elu on lill

                        pacificus pidid suuremad olema

                        Comment

                        • Toots_x
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2009
                          • 320

                          #3072
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          pacificus pidid suuremad olema
                          coca on sealt kõik välja püüdnud :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #3073
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            pacificus pidid suuremad olema
                            kinnitan, et on!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3074
                              Re: Leits - elu on lill

                              coca on ise fish .. teised on nats suuremad fishid

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3075
                                Re: Leits - elu on lill

                                gg tilt, ei mäleta enam millal oleks mõni käsi pf vatsu pidand .. gg vel kord tilt .. gg -8 v 9 bi pöev .. gg self exlusion 180 p2evaks ja gg cashout ning bye bye poker pooleks aastaks

                                see you in few months ... over and out
                                Last edited by leits; 12.03.10, 14:52.

                                Comment

                                Working...