Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1561
    Re: Leits - elu on lill

    l2hen õhtul folgile .. mingi aeg kui tartu lasen sital polstrid ka tagasi panna .. ma l2ksin nii n2rvi et kohutav ... on ikka sitt välja mõeldud

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1562
      Re: Leits - elu on lill

      kandsin rahad meeldiva õhtu eest ära, päris hea oli, kuigi on paremaid olnud

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1563
        Re: Leits - elu on lill

        ajasin omale 1.5mm juukseid p2he ... oujee

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #1564
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          ajasin omale 1.5mm juukseid p2he ... oujee
          Norm. Ma käin üsna tihti enda pea palja aparaadi tallaga üle. Suht rõve kui mingi vill peas on.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1565
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            ajasin omale 1.5mm juukseid p2he ... oujee
            lõpuks ometi inimene

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1566
              Re: Leits - elu on lill

              tänasest hakkan ilmselt jälle mängima ... teisipäev oli viimane mängu päev ... vaja 100k kätt ikka t2is uhada

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1567
                Re: Leits - elu on lill

                Patareid laetud ... 3 päeva folgil joomist ... täna nagu kudend kilu .. rankad nägin ka mingi päev folgil .. täis nagu tarakan oli. Täna teen turbo takedowni, cashi ei jõua mägnida ...

                Homsest alates cashi laudades tagasi ... NL25 jälle ja uuesti ... olid suuremad casaudid .. nüüd üritan otse joones 1.8k$ ja siis nl50 ;D Hiiteri corral 2 nädala töö :D .. have fun

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1568
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  Patareid laetud ... 3 päeva folgil joomist ... täna nagu kudend kilu .. rankad nägin ka mingi päev folgil .. täis nagu tarakan oli. Täna teen turbo takedowni, cashi ei jõua mägnida ...

                  Homsest alates cashi laudades tagasi ... NL25 jälle ja uuesti ... olid suuremad casaudid .. nüüd üritan otse joones 1.8k$ ja siis nl50 ;D Hiiteri corral 2 nädala töö :D .. have fun
                  Sa nägid mind??? Mina sind küll ei ole näind...

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1569
                    Re: Leits - elu on lill

                    obv et sa ei n2inud .. ime et sa pysti ahv seisid

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1570
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      obv et sa ei n2inud .. ime et sa pysti ahv seisid
                      Njaa. Arvasin, et ca. 1h kaader pidudest kadunud aga nüüd maad kuulates tundub, et miski 2-3h seiklusi totaalselt kustunud.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1571
                        Re: Leits - elu on lill

                        ei tea kas tänagi mägngin ... 2 nädalaga 80k kätt ajas ikka mängu isu nii pealt et jube .. homme saab nädal kui pole yhtegi kätt mängind (v.a eiltne TTD)

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #1572
                          Re: Leits - elu on lill

                          skill kaob ära nii, tee ikka miski 10k kätt täna, nii igaksjuhuks

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1573
                            Re: Leits - elu on lill

                            Oli kunagi siin eesmärgiks, et kui 100BI olen NL25 ära teinud, siis ka NL50 minek. Poleks neid cashoute olnud, siis olekski kenasti 40bi+ roll koos olnud, aga poleks on paha poiss. NL25 hakkaisn mängima 24 MAI, hetkel vaatasin, et 100BI'd täis ja huvitav käte arv ka 170 000 :) Mingi hyper meta shit vist ...

                            Siin ta on.. Suure kiunumise taga suudan nats mängu biitida ka



                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1574
                              Re: Leits - elu on lill

                              Silm puhkab kohe sellel graafikul...

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1575
                                Re: Leits - elu on lill

                                well done

                                tyrnuffliga ühes korteris elamisest on abi ka nagu näha ;D

                                Comment

                                Working...