Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1546
    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, kast õlut peal, vana tallinn peal + grilli asjad ning emajõe äärde minek... angerjad ja kohad hakkavad tulema täna :D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1547
      Re: Leits - elu on lill

      pigem purjus inimeste vägitükid hakkavad tulema, aga ehk luckboxiga tõmbate midagi söödavat ka jõest, moe pakub ilmselt välja idee kätega püüda õhtu jätkudes

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #1548
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        jeah sure what ever .. n2ita mulle inimesi, kes vahetavad pidurivedelikku ja roolivõimu õli?
        Hea küsimus. Mina olen vahetanud/vahetan. Pidurivedelik sai lastud ära vahetada, kuna raamatus nii kirjas (ise sai see leitud, teenendus selle peale ei tulnud, et sealt saab ka raha). Paar kuud peale läks pidurivoolik ja kõik voolas ilusti välja. Roolivõimu õli vahetan natukehaaval. Mingi imeväike jupp kuskil pumba juures lekib, aga vahetada seda muidugi ei saa, peab 8k eest kogu värgi uue panema. Mitte mingit vahet pole sõites, 3 aastaga on liiter vedelikku kulunud.
        Eelmise auto (erinev firma) mootori suutsid esinduse tüübid konkreetselt persse keerata, sai sinna mindud, et asi ikka korralikult tehtud saaks.. Imo mida vähem nad torgivad seda parem. :)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1549
          Re: Leits - elu on lill

          0 kala sain .. rigged

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1550
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas LuuK
            Hea küsimus. Mina olen vahetanud/vahetan. Pidurivedelik sai lastud ära vahetada, kuna raamatus nii kirjas (ise sai see leitud, teenendus selle peale ei tulnud, et sealt saab ka raha). Paar kuud peale läks pidurivoolik ja kõik voolas ilusti välja. Roolivõimu õli vahetan natukehaaval. Mingi imeväike jupp kuskil pumba juures lekib, aga vahetada seda muidugi ei saa, peab 8k eest kogu värgi uue panema. Mitte mingit vahet pole sõites, 3 aastaga on liiter vedelikku kulunud.
            Eelmise auto (erinev firma) mootori suutsid esinduse tüübid konkreetselt persse keerata, sai sinna mindud, et asi ikka korralikult tehtud saaks.. Imo mida vähem nad torgivad seda parem. :)
            siin tulebki korras ja korras autol vahe ... mind ntx h2iriks see kui mul peab mingit õli pideavlt lisama vms .. nii ehk naa lõpuks pead sa ta vahetama

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #1551
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              0 kala sain .. rigged
              SKILLI pole

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1552
                Re: Leits - elu on lill

                Kalad on välja surnud

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #1553
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  0 kala sain .. rigged
                  Downswing

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1554
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    0 kala sain .. rigged
                    if you cant spot the fish within 30 minutes..

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1555
                      Re: Leits - elu on lill

                      tuli cashout 400$ .. alla 1k jälle, homme ilmselt airpot jamile ... no nii lukkus, minge putsi .. esmaspäevast hakkan pokkesrit mängima

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1556
                        Re: Leits - elu on lill

                        Airport Jam on nuts üritus!
                        Ma ise liigun ka sinna lõunapaiku

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1557
                          Re: Leits - elu on lill

                          Lähme AJ'le BJ otsima ;D

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #1558
                            Re: Leits - elu on lill

                            sellise vihmaga suht nuts olla seal

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1559
                              Re: Leits - elu on lill

                              ei saand minna ka ... putsi ei saa bemmil ukse polstreid tagasi .. loobusin vittu nii närvi ajas .. lendan esindusse kuhugile ja lasen tagasi panna .. tra tampisin jalaga seda raibet .. nii n2rvi ajas

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1560
                                Re: Leits - elu on lill

                                Seal kandis pidi sadama ka nagu oavarrest.

                                Comment

                                Working...